Įkraunama...
Įkraunama...

Aktyvių Mamų Sambūris

Sveikutes...Su praejusiomis ir ateinanciomis sventemis jus.. 4u.gif

Na, sumazino draudziamuju pajamu dydi...Tai ismokas, kurias gausime sausio vidury (uz gruodzio men) tai palies? ar teiksis palikti nemazintas?
Tikrai, skaudu, kad mazinama tylai ir jokio solidarumo as cia nematau...kai vieniems numazins pora simtu, o kitiems pora tukstanciu.... verysad.gif

Jei ka, tai ir mes jungsimes prie ieskinio.... drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inguliss: 28 gruodžio 2009 - 13:31
Ne ten pataikiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo j.gabija: 28 gruodžio 2009 - 22:06
user posted image
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aktyvių Mamų Sambūris: 21 sausio 2010 - 09:45
user posted image
Atsakyti

Anketą dėl kolektyvinio skundo, galite atsisiųsti iš čia:

ANKETA dėl kolektyvinio skundo
Atsakyti
QUOTE(Aktyvių Mamų Sambūris @ 2010 01 21, 13:25)

Noriu issakyti ir savo nuomone. Manau kad ne laiku ir ne vietoj visi sitie pareiskimai, visuomene ir taip labai susiskaldziusi ir i mamas ziurima kreivai, taip kad tokie pareiskimai tik dar labiau pablogina situacija. Nesustebsiu jei greitu laiku atsiras analogiska asociacija tik kovojanti pries mamas. Kurie3 reikalaus pvz.: sumazinti motinystes atostogu laika iki 1 metu arba ismokas iki kokiu 55 proc. Tiesiog su tokiais pareiskimais galima toki dalyka isprovokuoti. Kazkaip atrodo kad realios padeties nematote. cia tik mano nuomone ir kvieciu visas gerai pagalvoti!
Atsakyti
QUOTE(geda @ 2010 01 22, 19:06)
Noriu issakyti ir savo nuomone. Manau kad ne laiku ir ne vietoj visi sitie pareiskimai, visuomene ir taip labai susiskaldziusi ir i mamas ziurima kreivai, taip kad tokie pareiskimai tik dar labiau pablogina situacija. Nesustebsiu jei greitu laiku atsiras analogiska asociacija tik kovojanti pries mamas. Kurie3 reikalaus pvz.: sumazinti motinystes atostogu laika iki 1 metu arba ismokas iki kokiu 55 proc. Tiesiog su tokiais pareiskimais galima toki dalyka isprovokuoti. Kazkaip atrodo kad realios padeties nematote. cia tik mano nuomone ir kvieciu visas gerai pagalvoti!


na manau kiekvienas turi išmanyti savo teises, šiuo atveju, teisę i jau paskirtą pašalpą, ir dėl kovoti.
taip pat drįsčiau pažymėti, jog griežtesnis įstatymas atgal negalioja, tik švelninatys aplinkybes. tai kad įstatymas šiuo atveju turėtų galioti ir nebūti priešiškai vertinamas, jei jis būtų priimtas o įsigaliotų po 9mėn.

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(geda @ 2010 01 22, 17:06)
Noriu issakyti ir savo nuomone. Manau kad ne laiku ir ne vietoj visi sitie pareiskimai, visuomene ir taip labai susiskaldziusi ir i mamas ziurima kreivai, taip kad tokie pareiskimai tik dar labiau pablogina situacija. Nesustebsiu jei greitu laiku atsiras analogiska asociacija tik kovojanti pries mamas. Kurie3 reikalaus pvz.: sumazinti motinystes atostogu laika iki 1 metu arba ismokas iki kokiu 55 proc. Tiesiog su tokiais pareiskimais galima toki dalyka isprovokuoti. Kazkaip atrodo kad realios padeties nematote. cia tik mano nuomone ir kvieciu visas gerai pagalvoti!


o jūs galvojate, jei tyliai sėdėsim, nieko nedarysim tai tikrai viskas liks kaip buvę, mot. atostogos truks 2m.?
Nusiimkit vieną kartą rožinius akinius. Atidžiau apsižvalgykit, ar nematot, kad viskas kreipiama link to, kad būtų sutrumpintos atostogos. Ir kuriamas visuomenėje požiūris, kad VISOS mamos vagilės (net Veide buvo vienas žurnaliūga apie tai rašęs), kad MOTINYSTĖ nustekeno Sodros biudžetą, kad niekur EU nėra taip gerai šeimoms, kaip LT ir t.t. ir pan.
Jei sekate info, tikriausiai žinote, kad tas piaras trunka daugiau nei metus. Per tiek laiko ir visuomenę spėta supriešinti, ir atsijoti aktyviau nusiteikusius, kitus, gal įbauginti...
Vat pasižiūrėkite, kokie buvo pirminiai siūlymai ir ką šiai dienai turime. Ir tikrai ne sėdėjimo po lapais būdu.
Nenorite nieko daryti? Tai ir nedarykite. Tik nepieškite "realios padėties" į ją net neįsigilinusi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(geda @ 2010 01 22, 18:06)
Noriu issakyti ir savo nuomone. Manau kad ne laiku ir ne vietoj visi sitie pareiskimai, visuomene ir taip labai susiskaldziusi ir i mamas ziurima kreivai, taip kad tokie pareiskimai tik dar labiau pablogina situacija. Nesustebsiu jei greitu laiku atsiras analogiska asociacija tik kovojanti pries mamas. Kurie3 reikalaus pvz.: sumazinti motinystes atostogu laika iki 1 metu arba ismokas iki kokiu 55 proc. Tiesiog su tokiais pareiskimais galima toki dalyka isprovokuoti. Kazkaip atrodo kad realios padeties nematote. cia tik mano nuomone ir kvieciu visas gerai pagalvoti!

Reikia sedeti ir dziaugtis ,kad i Sibira neisveza? bigsmile.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(geda @ 2010 01 22, 18:06)
Noriu issakyti ir savo nuomone. Manau kad ne laiku ir ne vietoj visi sitie pareiskimai, visuomene ir taip labai susiskaldziusi ir i mamas ziurima kreivai, taip kad tokie pareiskimai tik dar labiau pablogina situacija. Nesustebsiu jei greitu laiku atsiras analogiska asociacija tik kovojanti pries mamas. Kurie3 reikalaus pvz.: sumazinti motinystes atostogu laika iki 1 metu arba ismokas iki kokiu 55 proc. Tiesiog su tokiais pareiskimais galima toki dalyka isprovokuoti. Kazkaip atrodo kad realios padeties nematote. cia tik mano nuomone ir kvieciu visas gerai pagalvoti!

Ginti savo ir savo vaikų teises, užtarti bendraminčius - brandaus asmens bruožas. Todėl nesutinku, kad tokie pareiškimai skatina jūsų prognozuojamus reiškinius.

Kurti naujų organizacijų net nereikia:

LLRI jau pora metų laikosi pozicijos, kad motinystės remti apskritai nereikia - kas gali, vaikelio atėjimui susikaupia... kas negali - jų problemos.

Liberalų partija taiop pat nuosekliai aiškina, kad mamas reikia grąžinti į darbo rinką (nepaisant kūdikio interesų) - juk darbdaviams reikia pigios darbo jėgos.

Taigi, jau yra pilna trokštančių panaikinti kūdikių rojų LT.

Manau, kad jei ištvermingai ir profesionaliai dirbsime viena linkme išnaudodamos visas teisines galimybes - rezultatas bus pasiektas.

Šiuo atveju rezultatas - palanki motinystei / tėvystei aplinka visuose socialiniuose reiškiniuose.

O jei kam nepatinka mūsų siekiai - gali burtis į kitokių tikslų vienijamas organizacijas/ Kaip kad dabar diskutuotjame asmeniškai, vėliau padiskutuotume ir visuomeniškai smile.gif

Ir tik nereikia mūsų gąsdinti... gąsdintos jau... oi kaip gąsdintos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RasaP @ 2010 01 28, 17:49)
Ginti savo ir savo vaikų teises, užtarti bendraminčius - brandaus asmens bruožas. Todėl nesutinku, kad tokie pareiškimai skatina jūsų prognozuojamus reiškinius.

Kurti naujų organizacijų net nereikia:

LLRI jau pora metų laikosi pozicijos, kad motinystės remti apskritai nereikia - kas gali, vaikelio atėjimui susikaupia... kas negali - jų problemos.

Liberalų partija taiop pat nuosekliai aiškina, kad mamas reikia grąžinti į darbo rinką (nepaisant kūdikio interesų) - juk darbdaviams reikia pigios darbo jėgos.

Taigi, jau yra pilna trokštančių panaikinti kūdikių rojų LT.

Manau, kad jei ištvermingai ir profesionaliai dirbsime viena linkme išnaudodamos visas teisines galimybes - rezultatas  bus pasiektas.

Šiuo atveju rezultatas - palanki motinystei / tėvystei aplinka visuose socialiniuose reiškiniuose.

O jei kam nepatinka mūsų siekiai - gali burtis į kitokių tikslų vienijamas organizacijas/ Kaip kad dabar diskutuotjame asmeniškai, vėliau padiskutuotume ir visuomeniškai smile.gif

Ir tik nereikia mūsų gąsdinti... gąsdintos jau... oi kaip gąsdintos  mirksiukas.gif

aš suprantu ką jūs kalbate, bet visgi pritariu tai pozicijai, kad visgi motinystės remti nereikia. Ne todėl, kad tai blogai ir t.t.
Mano argumentai būtų tokie, kad kažin ar jau ta mūsų valstybė gali sau tą leisti. Jei tarkim ir gali, ir pasvajojant, kad aš galiu rinktis, mieliau rinkčiau, kad jie remtų mano vaiko aukštąjį mokslą, o ne pirmus jo metus.
Svarbiausia aš manau, kad mes, jauni žmonės, turim galimybę. Net ir būdamos mamos namuose, būdamos su vaikeliais mes veikiame, visuomet ir mes turim galimybę veikti. Yra juolab ir tėvelis, tad materialinė gerovė, ta kuri reikalinga būtiniems poreikiams tenkinti gali būti užtikrinama!
Man tikrai baisu matyti senus žmones, neįgaliuosiu, kurie manau tikrai atsisakytų visko, kad tik turėtų tą galimybę veikti, kuria mes kaip jaunos mamos turim wink.gif net mielai mum ir savo negalias turbūt atiduotų.
Aš manau mamos, tame tarpe ir aš, turim turėti daugiau sąžinės, nes mano minėti sluoksniai, kaip pensiinio amžiaus sulaukę asmenys ar neįgalieji nusipelnę labiau to rėmimo nei tas jaunas žmogus.
Visgi nesmerkiu ir nesakau, kad reikia tylėti sėdėti ir t.t. kalbu, kad pati nejaukiai dsėl to jaučiuosi, kai tiem žmonėms nėra specialių kasų, jiems neužtikrina tų pajamų kurias uždirbo, neliaupsina be eilės pas medikus, bankuose ar dar kur... kaip aš suprantu kaip visuomenė turėtų elgtis, tai tas dėmesys mamystei man kertasi su pagarba vyresniam ir caritu...
Atsakyti