Įkraunama...
Įkraunama...

Aktyvių Mamų Sambūris

aga, gina darbo kodeksas biggrin.gif juokinga skaityti..kai yra dvi iseitys - masinamas atlyginimas arba uzdarobos darbovietes durys idomu kas renkamasi siuo metu.
as uz, kad butu mazinama ir motinoms ismokos, visiems sunku siuo laikotarpiu ir jokiu isskirtinumu negali buti.
Atsakyti
QUOTE(greitai @ 2009 07 22, 12:05)
aga, gina darbo kodeksas biggrin.gif juokinga skaityti..kai yra dvi iseitys - masinamas atlyginimas arba uzdarobos darbovietes durys idomu kas renkamasi siuo metu.
as uz, kad butu mazinama ir motinoms ismokos, visiems sunku siuo laikotarpiu ir jokiu isskirtinumu negali buti.

kaip supratau skaitydama, kad mamos irgi už, kad būtų mažinama..10 proc.....bet ne 50 mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2009 07 22, 09:17)
O valdininkų gerovė man nerūpi. Pvz., man rūpi mano pačios gerovė. Kodėl man, mano vyrui jau trečią kartą algos mažinamos, nors mes irgi auginam vaikus, mamai mažinama pensija, o va jūs norite būti nepajudinamos. Jums matai negalima.
O kodėl šioje srityje turėtų būti daromos išimtys? Kodėl kitiems krizinėje situacijoje galima bus mažinti, o va jums - ne? Kodėl iš viso turi būti duodama kažkokia garantija? Taip išeina, kad mano vaikams valgyti nereikia.

Štai elementarus pavyzdys. Dirbanti mama gauna algos 1200Lt. Mama, augindama vaiką namie irgi gauna tuos 1200Lt. Čia jų situacija vienoda. Bet va dėl krizės sugalvoja mažinti algas ir  bac - nurėžia algą iki 1000Lt, o mamai pašalpos nenurėžia. Ar situacija išlieka vienoda? O vaikus auginti abi mamos turi.
Tas pats ir su pensininkais.

Jūs nesąžiningos kitų Lietuvos žmonių atžvilgiu.


Uz pensinikus kovoja "Bociai", uz dirbanciuosius - profsajungos, o mamos aciu D turi AMS kuris kovoja uz jas ir vaikiukus. Kur cia izvelgiat nesazininguma? 4u.gif

QUOTE(Agotė @ 2009 07 22, 13:17)
kaip supratau skaitydama, kad mamos irgi už, kad būtų mažinama..10 proc.....bet ne 50  mirksiukas.gif  4u.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti

Sveikutes 4u.gif
Didele pagarba AMS 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif :4u:Zaviuosi ju veikla, ir tai,kad gina musu,mamu, teises.Pasalpu mazinimas-vagyste viduri dienos!!!! Mano alga, buvusi pries dekreta tikrai nemazetu,o gal net padidetu,nes dideja kasmet,o dabar gaunamoji pasalpa sumazes,jei priims pataisas.Taigi aisku, kad sunkiau bus,nes teks gyventi su mazesne suma, o banku paskolos kazkodel ne litu nemazeja g.gif
Parasiau laiska gerb.Prezidentei,kad vetuotu istatyma del ismoku mazinimo, vakar atrase(kas labai nustebino,pasirase kancleris) kad dabar visiems sunku, bet atsizvelgs i pilieciu nuomone!!! Ir kitoms mamoms siulau parasyti, buti aktyvioms,nes niekas musu neapgins nei mes pacios 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Sekmes didziausios visoms aktyvioms mamoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif Prisijungsiu prie jusu organizuojamu akciju!!!
Atsakyti
QUOTE(Šeima @ 2009 07 22, 11:36)


visai neterši, šaunuolė, man tos pačios mintys kyla. Skaudu dėl to, kad pačios mamos būdamos, piktinasi, kad pagimdė ankščiau, kai kiti įstatymai buvo.
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2009 07 22, 09:17)
Kadangi žinutė keliauja per visas temas, tai pasisakysiu. nebijau būti nepopuliari, nebijau jūsų supykinti, bet yra daug bet. Neginčysiu, kad daug ką nuveikėte, bet viskas turi ribas.
Auginu du vaikus. Ir kiek pamenu tai tik visai neseniai mamoms buvo suteikti tie du metai vaikučio auginimo namuose. Džiaugiausi už visas mamas, kad vaikus galės auginti namie. Bet situacija visoje Lietuvoje šiuo metu sunki. Jeigu ir nuims antrus metus, grįšime ten, kur buvome patys prieš 1,5metų.
O valdininkų gerovė man nerūpi. Pvz., man rūpi mano pačios gerovė. Kodėl man, mano vyrui jau trečią kartą algos mažinamos, nors mes irgi auginam vaikus, mamai mažinama pensija, o va jūs norite būti nepajudinamos. Jums matai negalima.
O kodėl šioje srityje turėtų būti daromos išimtys? Kodėl kitiems krizinėje situacijoje galima bus mažinti, o va jums - ne? Kodėl iš viso turi būti duodama kažkokia garantija? Taip išeina, kad mano vaikams valgyti nereikia.

Štai elementarus pavyzdys. Dirbanti mama gauna algos 1200Lt. Mama, augindama vaiką namie irgi gauna tuos 1200Lt. Čia jų situacija vienoda. Bet va dėl krizės sugalvoja mažinti algas ir  bac - nurėžia algą iki 1000Lt, o mamai pašalpos nenurėžia. Ar situacija išlieka vienoda? O vaikus auginti abi mamos turi.
Tas pats ir su pensininkais.

Jūs nesąžiningos kitų Lietuvos žmonių atžvilgiu.

fool.gif
Atsakyti
QUOTE(greitai @ 2009 07 22, 13:05)
aga, gina darbo kodeksas biggrin.gif juokinga skaityti..kai yra dvi iseitys - masinamas atlyginimas arba uzdarobos darbovietes durys idomu kas renkamasi siuo metu.
as uz, kad butu mazinama ir motinoms ismokos, visiems sunku siuo laikotarpiu ir jokiu isskirtinumu negali buti.


atsakau tokiu pat stilimi, jei man mazina ismokas, tai tegus jumis visai atleidzia is darbo, gi kita susirasit, kaip, kad mes mamos galim susirast smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2009 07 22, 09:17)
Jūs nesąžiningos kitų Lietuvos žmonių atžvilgiu.

drinks_cheers.gif Pritariu 100 % blush2.gif

Išeina, kad dirbanti mama - jau ne mama doh.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dali_m: 22 liepos 2009 - 19:45
QUOTE(Sophi @ 2009 07 22, 17:51)

Išeina, kad dirbanti mama - jau ne mama doh.gif


Kas sake, kad dirbanti, tai ne mama? g.gif
Atsakyti
QUOTE(MaiMa @ 2009 07 22, 21:13)
Kas sake, kad dirbanti, tai ne mama?  g.gif

Tiesiai nepasakė, bet potekstė tokia ax.gif Dabar visi "užsiciklinę" tik ties atostogom, bet vaikai per 2 metus neužauga...O gyventi reikės ir po to...
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 07 22, 19:22)
Tiesiai nepasakė, bet potekstė tokia ax.gif Dabar visi "užsiciklinę" tik ties atostogom, bet vaikai per 2 metus neužauga...O gyventi reikės ir po to...


Uzsicikline tie, kam tai rupi. Nesuprantu, kodel nepatenkinti tie, ko sitie reikalai visai neliecia.
O kad 2 metais vaiko augimas nesibaigia supranta visos..Ir gyvensim. Kame matote problema?
Atsakyti