Įkraunama...
Įkraunama...

Aktyvių Mamų Sambūris

QUOTE(Abo @ 2009 07 14, 19:52)
D. Grybauskaitė lyg pasisako prieš farmacininkų pasipelnymus iš vaistų antkainių, gal vaistai bus pigesni ateityje  4u.gif


o kam tau tie vaistai...tu neigali?
Atsakyti
QUOTE(Abo @ 2009 07 14, 18:46)
Ania? O skirtumas didelis yra? Įtariu ne, tik gali sužaist su seimo narių skaičiumi (bet valdančiųjų daugiau? )

O aš manau, kad visi jie realiai yra už mažinimą. Tik socdemai gal dėl akių bando ginti mamų poziciją, nes patys priėmė tą įstatymą. Tačiau kalbos kalbomis, o realybė, deja, yra kitokia sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2009 07 14, 20:30)
Tačiau kalbos kalbomis, o realybė, deja, yra kitokia sad.gif


teisingai:
-kam moket pasalpas gimdymo masinom uz mazus vaikus, kai geriau skatinti suaugusiu emigrantu grizima...
Atsakyti
blondinas Nr.170, kreipiuosi į jus ir į mamas, komentuojančias jūsų postus šitoje temoje;
ČIA YRA BENDRAMINČIŲ TEMA.
Bendramintis - panašiai mąstantis.
DISKUSIJOMS YRA KITOS TEMOS SOC. reikalų skiltyje.
Čia kalbame apie BENDRUS DARBUS IR BENDRUS SIEKIUS.


Atsakyti
QUOTE(RasaP @ 2009 07 14, 20:56)
blondinas Nr.170, kreipiuosi į jus ir į mamas, komentuojančias jūsų postus šitoje temoje;
ČIA YRA BENDRAMINČIŲ TEMA.
Bendramintis - panašiai mąstantis.
DISKUSIJOMS YRA KITOS TEMOS SOC. reikalų skiltyje.
Čia kalbame apie BENDRUS DARBUS IR BENDRUS SIEKIUS.


lygiai ta pati man sake narkomanai, sprendziantys kokie narkotikai geriau, kai as pasakiau, kad narkotikai yra blogis...
Atsakyti
Merginos, jeigu šiandiena - rytoj ( iki 12 val) nesusiorganizuosime "ekskursijos" į Seimo rūmus, rytoj galėsite kaltinti tiktai save, dėl to įstatymo projekto, kurį dabar "stumia" priimti.
Tik dėl pasyvumo, yra susiduriama, kad tik mes ir nesutinkame su 50 proc. mažinimu, nes kaip sakė tam tikra personalija - "o jūs ko jaudinatės? jums mažės tik 10 proc. tegul kitos kovoja už save".
Jei norite, kad gautusi, jog mes kovojame tik už save - prašau ir toliau ignoruoti prašymus susitelkti vieningai ir parodyti, kad mes esame ne 2-3 moteriškaitės, o mūsų yra ir daugiau. Nes su tokiu pasyvumu, tikrai turėsime antrus metus 50 proc. be jokių garantijų, kad jos nebus nuimtos visiškai.

Kartoju dar kartą: rytoj reikia dalyvauti Seimo posėdyje nuo 14 val. Tos kurios sutinka atvykti kartu su vaikais (esamais ar būsimais) - prašau savo duomenis siųsti e-mail'u: aktyviumamusamburis@gmail.com

Mamos, likimas gali būti jūsų rankose, reikia tik parodyti kad mes egzistuojame čia, šioje valstybėje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2009 07 14, 22:25)

Kartoju dar kartą: rytoj reikia dalyvauti Seimo posėdyje nuo 14 val. Tos kurios sutinka atvykti kartu su vaikais (esamais ar būsimais) - prašau savo duomenis siųsti e-mail'u: aktyviumamusamburis@gmail.com




ziurkes jus... o ne mamos.
Vyrai eidami i musi, niekada neprisidengtu savo vaikais...
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2009 07 14, 20:30)
O aš manau, kad visi jie realiai yra už mažinimą. Tik socdemai gal dėl akių bando ginti mamų poziciją, nes patys priėmė tą įstatymą. Tačiau kalbos kalbomis, o realybė, deja, yra kitokia sad.gif
O man atrodo, kad valdantieji šoka pagal lyderių pučiamą dūdelę, net jei ne visai pritaria, o opozicijoj atvirkščiai, gal kažkas ir pritaria mažinimui, bet prieštarauja tiesiog valdantiesiems. Nepatinka man seimo žaidimai, ar gi taip turi būti priimami įstatymai?

Deja, negaliu atvykti, ranką prie širdies pridėjus sakau. Per toli gyvenu. Gaila aišku, kiekvienas žmogus svarbus unsure.gif Pabandysiu perduot vilnietiems.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abo: 14 liepos 2009 - 22:15
Dalyvaut negaliu. Susirgo vaikas. Gydomas vaikų reanimacijoje.
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.170 @ 2009 07 14, 19:16)
o mane erzina, kad  vista, pagimdo kazkoki pusgalvi, o as turiu moket jai uz tai...


Ir mokėsi, niekur nedingsi lotuliukas.gif O mes va....sausainiukus su uogiene krimsim ir žvengsim iš tavęs....o tu nugarėlę lenk lenk..... lotuliukas.gif tik perpus nesulūžk belenkdamas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir kodėl manai, kad visi turi būti kaip tu pusgalviai???????? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(blondinas Nr.170 @ 2009 07 14, 20:09)
o kam tau tie vaistai...tu neigali?


vargšeli...džiaukis ir tu - gi vaistukai šiziukams, turbūt, irgi brangūs? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(blondinas Nr.170 @ 2009 07 14, 22:34)
ziurkes jus... o ne mamos.
Vyrai eidami i musi, niekada neprisidengtu savo vaikais...


o tu nepilnavertis "lūūūūzeris" lotuliukas.gif nes triniesi forumuose ir loji kaip šakalas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Granatas: 14 liepos 2009 - 23:19
LABA NAKTIS 4u.gif
Norėjau pasiteirauti,o kaip bus su mamomis kurios pagimdė/ar pagimdys daugiau nei viena vaika?Kiek anksčiau teko girdėti,kad tokiu atveju valstybe žada moketi tik kaip vienam vaikui,o ne kiek priklauso.
Nors tokiu mamyciu nera daug,bet manau tai irgi aktualu.Nes mes ne viena nezinome,galbut kitas pastojimas bus daugiavaisinis ax.gif
Krize..taupyti..bet manau nesąžininga butu tokiu mamu atveju,moketi tik už viena vaika blush2.gif
Cia tik mano pastebejimas.
o del grindu manau visiskai teisinga,kad jos nebutu nei pirmaisiais nei antraisiais metais mazesnes nei 1050 4u.gif
Sekmes rytoj visoms,as moraliskai palaikysiu ir stebesiu tiesiogine transiacija.Tikiuosi,susirinks daugiau mamu 4u.gif
Aciu ir gero poilsio ir ryt sekmingos dieneles thumbup.gif
Atsakyti
Šiaip tai š...kad neleidžia dirbti dabar - o leis tik nuo 2010 gegužės... g.gif Galima būtų grįžti pusei etato ir "dasidėti" prie tos suknistos pašalpos ax.gif kažkaip suerzino mane visa šita situacija....

Bet kokiu atveju, teismui ruošiamės. Po rytdienos posėdžio imsimės konkrečių veiksmų bigsmile.gif
Atsakyti