Įkraunama...
Įkraunama...

Liekneju po gimdymo

sveikute smile.gif skaiciau tavo istorija net 5 kartus.. blush2.gif .be proto tavim zaviuosi... ax.gif saunuole 4u.gif
Atsakyti
beje tos merginos, kur parase istorija apie stebuklinga maisto papilda vandeni - pasinaudojau jos patirtim del vandenuko thumbup.gif
[/quote]



Aš taip pat labai norėčiau tilpti į senus džinsus. Bet tam reikia numesti, palyginus su kitų, "tik niekingus" 15 kg.
Gal galit pasakyti, kur galima paskaityti apie tą stebuklingą vandenį ir pratimus?
Pradėsiu nuo jų.
Papildyta:
Apie vandenį radau:

"Kaskart prieš valgį išgerdavau bent vieną stiklinę, ir paaiškėjo,kad suvalgius pusę lekštės, nebenoriu valgyt. O užsinorėjus užkandžiaut, vėl griebdavau savo vandenuką, ir noras tuoj praeidavo. Taigi, iš savo patirties galiu pasakyt, jog vanduo - pats geriausias dalykas, padedantis reguliuot mitybą."
Atsakyti
QUOTE(Bluebell @ 2009 07 23, 14:46)
labai aciu merginos uz palaikyma thumbup.gif  jau bunaa dienu kai atrodo neber kantrybes, bet laikausi, o paskutiniai tie nelemti kilai taip sunkiai krenta..
o vakar kazkaip nespejau pavalgyt visa diena ir susivokiau kad esu baisiai alkana tik baseine kur 3.8m gylis.. taip jau silpna buvo...labai ykau ant saves nes znau kuom tai gali baigtis, tai pavalgiau normalia vakariene o siandien vel visa rutina pagal dieta ir t.t...
parasysiu vis kaip sekas, dar karta aciu smile.gif wub.gif



saunuole,bet jei tu laukies kaip matau tai negerai kad taip nevalgai
Atsakyti
QUOTE(grafki @ 2009 10 28, 21:20)
sveikute smile.gif  skaiciau tavo istorija net 5 kartus.. blush2.gif .be proto tavim zaviuosi... ax.gif saunuole 4u.gif


vaje kaip fainai , gal kam ikvepimo suteikiu blush2.gif blush2.gif


na o mano reikaliukai tokie - numeciau viska iki 68 kg, tilpau i beveik visus priesnestukinius rubelius, tik ne i tuos kuri jau tada, pries nestuma, buvo tokie 'ant ribos' arba labai aptempti.. na ir ka jus manot, kai maziukei suejo sesi menesiai ir kelios dienos - vel pastojau !!!!
na ir dziaugsmas ir sokas ir absurdiskas toks kazkoks pojutis galvoju ciut ciut per vargus grizau i forma... kas dabar bus?

na ka znau, jau tikiuosi viska padaryti si karta kad nepriaugt 30kg doh.gif
nors manau kad galiu dziaugtis maza pergalyte jau nes greit [uz pusantros sav] bus 3 menesiukai nestumui, o nepriaugau dar nieko ! na priaugau niekinga kilograma per kaledas kuri numeciau gan greit, dabar aisku sportams neturiu galimybes, salta, mazyle serga nuolatos, i lauka neinam visai, kol neatsils, issikraustem i kita vieta, baseinas toli... ieskau dabar kokios netukiu jogos ar ko, na bet galvoju reikia tik susikaupti ir laikytis, tiesiog valgyt protingai, neryt nesamoniu, o jei ko pririjus tai kazkaip eit pasivaiksciot ar ka, tikrai nenoriu vel nutukus but oj neeee blush2.gif
thumbup.gif gal si kart busu nestuke- nebuldozeris....
Atsakyti
QUOTE(Bluebell @ 2010 01 11, 11:47)
  vel pastojau !!!!




Sveikinimai didziausi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Linkiu, kad nestumas butu lengvas wub.gif 4u.gif
Atsakyti
dekui, na va, ketvirtas menesiukas eina jau, o as nieko nepriaugus dar, na gerai, gerai, kokius 600 gramu, svyruoja vis..
dabar jau jauciu kad prades po biski augti, nes vistiek ir leliuko poreikiai dideja, bet labai jau as rimtai nusiteikus neperzengt 15 kg [maximum] , na bent jau toks dramblys kaip ana kart, netureciau but blink.gif
Atsakyti
dziaugiuosi kai zmones turi tiek valios ir noro,as dar tebevargstu su tais 10 kg ,buvau priaugusi per nestuma 23 kg 13 iskart ligoninei numeciau bet va 10 kg niekaip netirpsta,pries nestuma numesdavau labai greit svori.o dabar jau nebeina. verysad.gif
beto sveikinu su antruoju nestumu nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikinimai su antruoju nestuke.gif , bet dieta labai jau drastiska g.gif , zaviuosi tokia stipria valia smile.gif
Atsakyti
niu va jau penktas nestumo menuo, turiu +5 kg blush2.gif
dabar jau auga, stengiuos ziuretis kad ko i burna neprisikraut....
ech.. savo istorija skaitau, kad valios nepritruktu man ! doh.gif
Atsakyti
Idomus pasakojimas thumbup.gif

Lengvo nesiojimo nestuke.gif 4u.gif

Butu labai idomu pamatyti istorijos pries ir po nuotraukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluebell @ 2009 07 23, 13:46)
labai aciu merginos uz palaikyma thumbup.gif  jau bunaa dienu kai atrodo neber kantrybes, bet laikausi, o paskutiniai tie nelemti kilai taip sunkiai krenta..
o vakar kazkaip nespejau pavalgyt visa diena ir susivokiau kad esu baisiai alkana tik baseine kur 3.8m gylis.. taip jau silpna buvo...labai ykau ant saves nes znau kuom tai gali baigtis, tai pavalgiau normalia vakariene o siandien vel visa rutina pagal dieta ir t.t...
parasysiu vis kaip sekas, dar karta aciu smile.gif wub.gif


sveika,

istorija tavo lieknejimo tai man irgi suprantama. man irgi krito krito svoris kasdien po gimdymo, o paskui kaip sustojo ties 7 kg, tai kopustu sriubos deka numeciau iki 5 ir dabar vis kovoju doh.gif

o tavo linieuote rodo, kad antro laukies? ir toliau svori meti ue nevalgai? biski nesuprantu cia ax.gif
Atsakyti
as ir kaip supratau ji laikosi sveiko maisto ir mazai valgo.
bet man kai laukiaus daktare sake, per menesį tusiu priaugt 500g-1kg. juk leliukas ir auga, o beto reikia tiek valgyt kad ir mazasis pasisotintų.
as kai laukiaus visiskai neziurejau į jokias dietas, man buvo svarbiausia vaikelis, o ne mano figura.

nors priaugau 15kg, 5liko kg, bet dar kai metu kg noriu numest -15kg, nes ir pries nestuma buvau perstambi.
Atsakyti