Įkraunama...
Įkraunama...

Liekneju po gimdymo

na va, galvoju reikia prisiduoti ir pasakyt kaip reikalai juda toliau smile.gif
iki atostogu sukudau iki 74 kg, daugiau nejudejo, labai bijojau kad per atostogas priaugsiu,nes valgysim belekur beleka, tai nebegalesiu laikytis savo zveriskos dietos.. na ir visai neblogai prasisukau, valgiau viska, tik saldumynu beveik ne, bet kadangi laaabai daug plaukiojau, vaiksciojom valandu valandas visur tai matyt isdegindavau viska. grizom namo nakti is karto begute i vonia svertis doh.gif 74 smile.gif
tai laaabai dziugu kad nepriaugau ir valgydama daugiau, tai dabar reikia numesti likusius! ta einu i baseina kaip ir toliau, uzsirasiau pilateso pamokoms nuo rugsejo vidurio eisiu smile.gif
kiek paskaitau kaip zvagzdes issaugo liekna kuna visos tuos pilateso pratimus daro, radau cia prie pat namu, ir vakarais gana velai yra tai kaip tik ok bus vyras pasaugos maziuke o as eisiu sportuot smile.gif
per paskutines tris savaites nukrito iki 72.6 , bandau daryt kazkiek atsilenkimu ir vaiksciot po parkus po laukus, na, ir neesti doh.gif
sekanti kelione i Lietuva Kaledoms - tai noreciau jau buti sugrizus i formas smile.gif
4u.gif blink.gif tongue.gif
Atsakyti
ojezaw,medali tau bigsmile.gif ir paminkla pastatyti reikia 4u.gif
is kur tiek valios? bigsmile.gif

as noriu nieko nedaryti ir buti plona,bet deja... verysad.gif

sekmes 4u.gif
Atsakyti
saunuole, kad tiek daug numetei 4u.gif

bet dietos tokios grieztos nereiktu laikytis, valgyk daugiau zalio maisto. sveikas maistas ir sportas gali stebuklus padaryti tongue.gif sekmes siekiant savo tikslo
Atsakyti
jau tokiu dienu uzeina dabar kad visko noris o valios lyg ir neber, bet jei jau ka uzkandu tai lekiu kilometrus po parkeli su leliuku ar dar kazka darau, judu krutu...
jo jo, stengiuos kuo sveikiau valgyt, viskso po biski, nebeatsisakyt nieko is esmes, na tik visu blogybiu aisku, bet kad meniu butu ir surio kazkiek ir mesytes kokios, ne taip kaip anksciau smile.gif
bet kaip ir sakau kyla noras sulauzyt visas taisykles verysad.gif bet vis galvoju reik prisiduot daznai ir viena diena pasigirt - numeciau viska ko nebereikia, ech 4u.gif doh.gif
Atsakyti
Na ir ištvermės reikia taip pusbadžiu gyvent, nors ir pati metu svorį, ir gana sėkmingai (na ne 20kg per 2 mėn ax.gif ), bet tavo dieta man būtų per daug alinanti... unsure.gif Sėkmės tau ir daug daug valios linkiu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ištvermingos jūs mergytės. Aš po gimgymo dar pasilikau 10 kg, bet sau atrodžiau gražiai, kol šiandien vienas vyrukas nepasakė kad man reikėtų didesnio dydžio rūbų blink.gif
Gal kokią gražią dieną ir aš paskaičiusi sėkmingo lieknėjimo istorijų ir susigundysiu pasiploninti blush2.gif
Atsakyti
Na ir saunuole tu!!! Sitiek numesti. Tik ziurek nenusialink organizmo. Jeigu sakai kad silpna darosi kartais, susimastyk...

O va as uzsiauginau 30 kg, nukrito 15 po gimdymo, o dabar stovi vietoj.... na manau kaltas maitinimas krutimi, labai jau apetitas pakiles, ypac saldumynu norisi, o dar lelyte blogai nakti miega, tai jauciuosi pavargus, sportuoti nesinori schmoll.gif Tikiuosi kai baigsiu maitinti krutimi, reiks panasiai kaip tu rimtu svorio metimu uzsiimti, o ir lelius bus didesnis, tai gal duos issimiegoti.

Zodziu sekmes tau ir pranesk kaip toliau sekasi. thumbup.gif
Atsakyti
aciu mirksiukas.gif
jau valgau daugiau, geriau..
is tikro tai buvau savaite lietuvoj pas mama, tai cepelinai, kugeliai ir kitos gerybes. 1 kg priaugau, bet va griztu i normalu rezima, turetu pakrist.
nuo pirmadienio uzsiimsiu vel rimciau.
ech...
na o siaip plaukai labai slinko, buvau pas gyd. tai sako cia nestumo pasekme, dariaus kraujo tyrimus, israse vitaminu ir diiiideeeele doze gelezies...
na aisku, dieta savo irgi padare....
doh.gif doh.gif doh.gif bet nieko jau gereja plaukuciai.. vistiek nesigailiu..
Atsakyti
Del plauku slinkimo kol kas tfu tfu neslenka thumbup.gif , nes be jokiu gydytoju pati profilaktiskai gelezi vartoju. mirksiukas.gif Nors tiesa pasakius mano lelytei dar tik 4 menesiukai. Ziuresim kaip bus toliau. O kaip jums, kada plaukai pradejo slinkt po gimdymo?
Atsakyti
Kad plaukai po gimdymo slenka, tai cia normalu. Visoms pradeda slinkti 3 - 5 menesi po gimdymo, po to atauga.
Man po gimdymo liko 8 papildomi kg, buvau priaugus 23. Kai baigiau maitinti, labai letai svoris krenta, o dar saldumynus ir siaip pavalgyti labai megstu... Nuo ryt pradedu sportuot ir maziau valgyt, tikiuosi pavyks grizti i savo normalu svori. smile.gif
Atsakyti
Aš panašiai dabar kovoju su savo kilogramais,bet žinau,kad tą kovą laimėsiu aš ax.gif bigsmile.gif
Taigi linkiu tau stiprybės ir ištvermės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(333saulute333 @ 2009 10 03, 21:59)
Del plauku slinkimo kol kas tfu tfu neslenka  thumbup.gif , nes be jokiu gydytoju pati profilaktiskai gelezi vartoju. mirksiukas.gif  Nors tiesa pasakius mano lelytei dar tik 4 menesiukai. Ziuresim kaip bus toliau. O kaip jums, kada plaukai pradejo slinkt po gimdymo?


na ir as gelezi ryju.. mazdaug trecia men pradejo slinkt berods..

QUOTE(iryska @ 2009 10 05, 01:35)
Aš panašiai dabar kovoju su savo kilogramais,bet žinau,kad tą kovą laimėsiu aš ax.gif  bigsmile.gif 
Taigi linkiu tau stiprybės ir ištvermės  4u.gif


dekui dekui, au irgi smile.gif

na buvau Lietuvoj, tai nori nenori kilogramas uzaugo, vien paziurejus i cepelinus, numeciau ji grizus, dabar stabilizuojas..
bet dar like tie keli paskutiniai ir nejuda niekaip lauk.......................
Atsakyti