Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutariat šeimoje dėl finansų?

Del finansu barniu pas mus nekyla.
Visi pinigai, banko kort patiketa man ax.gif
Ir nesiskundzia, pats pripazista, kad gerai valdau seimos biudzeta smile.gif)
Pati pasirupinu, kad butu sumoketi visi mokesciai etc, o jis galvos sau nesuka:))
Atsakyti
Pas mus seimoje bankininkas vyras..Iki gimdymo nedirbau, dabar su lelyte namie sedziu,ir nezinau kada iseisiu dirbt..O taip noriu eiti ir uzsidirbt sau kazkokia kapeika, nes taip atsibodo kiekviena karta pas ji prasyt "ismaldos" mad.gif ,nors buna kad ir neprasau ,tiesiog nuryju seile ir tuo mano norai baigiasi.. sad.gif cray.gif Uzdirba jis gana gerai,bet prasyt man taip blush2.gif ,nors ir esu jo zmona..Tiesiog esu toks zmogus,noriu tureti savo ..
Atsakyti
QUOTE(Jurgutė @ 2005 09 06, 21:14)
Pas mus seimoje bankininkas vyras..Iki gimdymo nedirbau, dabar su lelyte namie sedziu,ir nezinau kada iseisiu dirbt..O taip noriu eiti ir uzsidirbt sau kazkokia kapeika, nes taip atsibodo kiekviena karta pas ji prasyt "ismaldos" mad.gif ,nors buna kad ir neprasau ,tiesiog nuryju seile ir tuo mano norai baigiasi.. sad.gif  cray.gif Uzdirba jis gana gerai,bet prasyt man taip blush2.gif ,nors ir esu jo zmona..Tiesiog esu toks zmogus,noriu tureti savo ..


Bet juk leliuko auginimas irgi yra darbas, del kurio tu negali eiti dirbti darbo uz kuri gautum pinigus! Todel neturi jaustis, kad prasai ismaldos... Jei jau taip jautiesi galetumet tiesiog sutarti, kad uz si darba tu gauni atlyginima, kuri vyras ismoka viena karta menesi ir tu juos leidi kaip tik nori, sau...Tada gal jaustumeis geriau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutė @ 2005 09 06, 21:14)
atsibodo kiekviena karta pas ji prasyt "ismaldos" mad.gif ,nors buna kad ir neprasau ,tiesiog nuryju seile ir tuo mano norai baigiasi.. sad.gif  cray.gif Uzdirba jis gana gerai,bet prasyt man taip blush2.gif ,nors ir esu jo zmona..Tiesiog esu toks zmogus,noriu tureti savo ..



savaime aišku, kad malonu turėti savo pinigų
bet vyras yra vyras - be to, jiems dažnia "nedaeina" kad mes kažko norim

reikėtų save perauklėti ir išmokti "kaulyti" pinigų cool.gif

pabandyk atrasti savyje motrišką gudrumą (gerąja prasme) ir biškį pamelžk vyrą - proto ribose - asmeninėms išlaidoms, pvz. paprašyk, kad nupirktų abonomentą į sporto kloubą (kad ir pradžių ir nebrangiai kainuojanti)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bajm: 07 rugsėjo 2005 - 07:55
QUOTE(norge @ 2004 04 03, 17:28)
Musu biudzetas bendras, kitos minties net nebuvo. Juk net juridiskai sutuoktiniai turi bendra jungtine nuosavybe. Apie moraline sio dalyko puse ne nekalbu.

Mes prie altoriaus neprisiekinejom "ir varge, ir laimeje", tik metrikacijoj antspaudelius susidejom. Bet esme ne kur ir kam prisieki, o kad butu tokia vidine nuostata seimyniniame gyvenime.

Pamenu, pirmas mano atlyginimas visas iki cento buvo skirtas vyrui aprengti. Kadangi jis buvo "vargsas studentas" su kedais, pora dzinsu ir marskineliais, o gavo darba, kur su tokia apranga neileidzia.

Veliau pora metu jis daugiau nei as uzdirbo. Po to mano pajamos gerai isaugo ir as daugiau uzdirbau. Dar veliau del jo karjeros ir seimos geroves as "pristabdziau arklius", ir jis eme uzdirbineti daug daug daug daugiau...

Dabar nedirbu, auginu vaikus. Ir mastau, ar verta is vis grizti i darba. Bet ne apie tai daina. VIsada visada musu pinigai buvo bendri. Kazkaip i tuos pinigus mes nelabai susirupine ziurim. Jei ir negrisciau i darba, zinau, kad nesulauksiu priekaistu, kad esu jo islaikoma. Todel, kad is tikruju as nesu jo islaikytine. As esu jo mylima moteris, jo zmona, jo vaiku mama. Esu jo gyvenimo dalis. O jis - mano gyvenimo dalis. Musu didziausias turtas- musu seima. Kuriam bendrus planus ateiciai. Kokie dar atskiri biudzetai????? blink.gif

Atsakyti
QUOTE(norge @ 2004 04 03, 17:28)
Musu biudzetas bendras, kitos minties net nebuvo. Juk net juridiskai sutuoktiniai turi bendra jungtine nuosavybe. Apie moraline sio dalyko puse ne nekalbu.

Mes prie altoriaus neprisiekinejom "ir varge, ir laimeje", tik metrikacijoj antspaudelius susidejom. Bet esme ne kur ir kam prisieki, o kad butu tokia vidine nuostata seimyniniame gyvenime.

Pamenu, pirmas mano atlyginimas visas iki cento buvo skirtas vyrui aprengti. Kadangi jis buvo "vargsas studentas" su kedais, pora dzinsu ir marskineliais, o gavo darba, kur su tokia apranga neileidzia.

Veliau pora metu jis daugiau nei as uzdirbo. Po to mano pajamos gerai isaugo ir as daugiau uzdirbau. Dar veliau del jo karjeros ir seimos geroves as "pristabdziau arklius", ir jis eme uzdirbineti daug daug daug daugiau...

Dabar nedirbu, auginu vaikus. Ir mastau, ar verta is vis grizti i darba. Bet ne apie tai daina. VIsada visada musu pinigai buvo bendri. Kazkaip i tuos pinigus mes nelabai susirupine ziurim. Jei ir negrisciau i darba, zinau, kad nesulauksiu priekaistu, kad esu jo islaikoma. Todel, kad is tikruju as nesu jo islaikytine. As esu jo mylima moteris, jo zmona, jo vaiku mama. Esu jo gyvenimo dalis. O jis - mano gyvenimo dalis. Musu didziausias turtas- musu seima. Kuriam bendrus planus ateiciai. Kokie dar atskiri biudzetai????? blink.gif





Duok Dieve, kaip sakoma, ir toliau taip! baisiai karti mano patirtis - 12 metu gyvenom, vyras pinigus uzdirbinejo, as vaikus auginau. Namus tvarkiau, grazinau. Saziningai sedejau, kol i mokykla isleidom. Turiu specialybe, bet vyras buvo pasakes: ne tavo reikalas, pinigai - mano rupestis. tai ir nesirupinau. Ir se tau! Skiriames! Su baisiausiais priekaistais, kad niekad duonos i namus neparnesiau. Nors pora paskutiniu metu turejau mazyti uzsiemima, bet viska, ka uzdirbdavau, isleisdavau negalvodama - rubams ( ne savo - visu), dovanoms ir t.t. Nors buciau pasitaupiusi... As irgi VISADA galvojau, kad esu jo gyvenimo moteris, kad sukure seima, tik ja ir turime rupintis, del jos gyventi...
Atsakyti
Na pas mano vyrą pinigai kaip banke. Mes nuo seno sutarę, kad aš mėnesiui iš jo gaunu atitinkamą sumą. Tai ne visas jo atlyginimas, bet man tai nerūpi. Nes pinigus kuriuos jis sutaupo, leidžia mūsų buities gerinimui, kartais būna didieji ėjimai per parduotuves, kur man yra perkama tai ko noriu. Kadangi pati esu išlaidi, tai man taip gerai, nes kiek man beduotų pinigų, aš jų neturėčiau.
Atsakyti
Pries keleta dienu susipykom su draugu del pinigu...Musu biudzetas bendras (gyvename kartu),nededam i viena kruvele,taciau pasiskirstom kas uz kokius pirkinius atsakingas.Mano draugas labai taupus,o as islaidi tongue.gif taciau su saiku.Todel daznai barames del mano islaidavimo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vanilla_ice @ 2005 09 07, 11:58)
Pries keleta dienu susipykom su draugu del pinigu...Musu biudzetas bendras (gyvename kartu),nededam i viena kruvele,taciau pasiskirstom kas uz kokius pirkinius atsakingas.Mano draugas labai taupus,o as islaidi  tongue.gif taciau su saiku.Todel daznai barames del mano islaidavimo blush2.gif

Oiiii, labai pažistamą situacija. Anksčiau ir aš buvau labai išlaidi, kol pati nedirbau, maniau, na kas iš to, kad aš atsidėsiu tuos 50Lt., vis vien kitą kartą išleisiu. O kai pradėjau dirbti nuo 500Lt, tada įvertinau, kad ne taip lengvai jie atsiranda, o išleisti taip paprasta.
O maniškis šiaip visada buvo gana taupus, nes nuo 16 metų neprašydavo iš tėvų pinigų, vėliau 8 metus dirbo užsienyje, nusipirko butą, dabar taupom kartu namukui. Nepaslaptis, kad jo dėka ir aš tapau taupesnė.
Atsakyti
QUOTE(zole @ 2005 09 06, 21:58)
Bet juk leliuko auginimas irgi yra darbas, del kurio tu negali eiti dirbti darbo uz kuri gautum pinigus! Todel neturi jaustis, kad prasai ismaldos... Jei jau taip jautiesi galetumet tiesiog sutarti, kad uz si darba tu gauni atlyginima, kuri vyras ismoka viena karta menesi ir tu juos leidi kaip tik nori, sau...Tada gal jaustumeis geriau mirksiukas.gif


Aciu uz patarima,reiks pabandyt..Gal kas ir pavyks..Juolab kad dabar jauciu kad mane pradeda pulti pogimdymine depresija.. ohmy.gif Bandau gintis,bet sedint tarp keturiu sienu ir spaudziant kasdieniai rutinai nelabai kas iseina..Tiesiog senka jegos..Viskas, siandien ji gerokai pakratysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daliela @ 2005 09 07, 11:43)
Oiiii, labai pažistamą situacija. Anksčiau ir aš buvau labai išlaidi, kol pati nedirbau, maniau, na kas iš to, kad aš atsidėsiu tuos 50Lt., vis vien kitą kartą išleisiu. O kai pradėjau dirbti nuo 500Lt, tada įvertinau, kad ne taip lengvai jie atsiranda, o išleisti taip paprasta.
O maniškis šiaip visada buvo gana taupus, nes nuo 16 metų neprašydavo iš tėvų pinigų, vėliau 8 metus dirbo užsienyje, nusipirko butą, dabar taupom kartu namukui. Nepaslaptis, kad jo dėka ir aš tapau taupesnė.


Siaip as irgi dirbu ir niekas man nuo to nesikeicia.Man patinka susitikt su draugais,pabaliavot,o mano draugui ne.todel pastoviai bamba kad prageriu pinigus! verysad.gif Nesu as baliauninke,bet draugas pavydi matyt biggrin.gif
Atsakyti
Jo, su babkem buna ivairiai. Mes bendro katilo neturim, bet pasiskirste mazdaug uz panasia suma mokescius, darza, aukle ir pan., o kas lieka - kaip iseina. Visko būna ir su priekaištais... Kiekvienam iš mūsų atrodo, kad daugiau prisidedam pire maisto ar dar prie ko, kartais pasiginčijam, bet rimto konflikto dar nebuvo. Nu laabai tikiuosi, kad ir nebus.
Atsakyti