Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutariat šeimoje dėl finansų?

Visi pinigai zmonai.. Praktiskai jokiu asmeniniu poreikiu, iskyrus minimalius valgymo neturiu, todel esu ramus..
Atsakyti
Mano vyras parnešęs algą viską man patiki. Aišku pasilieka alučiui su draugais pagurkšnoti. Įtariu, kad man pasisekė, nes jei reikia ką nors sau nusipirkti, o kartais nelabai yra šlamančių, mane vyras paskatina, sakydamas, kad kaip nors išsisuksim. Man ir vaikeliui nieko negaili. biggrin.gif
Atsakyti
Pas mus irgi, visi pinigėliai pas mane. Vyras tik paprašo karts nuo karto pietums. Arba, pati duodu, jei ko nors nupirkt reikia. Taip buvo visada, net ir kai nedirbau. Mano vyras jokių asmeninių poreikių neturi, o aš ir nemanau, kad turėtų turėt biggrin.gif Užtai ir sutariam biggrin.gif Jei ko prireikia, tiesiog pasako ir pasiima pinigų. Man taip gerai, nes aš visada turiu žinot, ką sau galim leist, o ko ne. O vyras dėl to nekvaršina sau galvos. Tiesiog abu taip pripratę tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (Silvute @ 2004 04 09, 11:28)
aha, as visai sutikciau, kad mano vyras man alga moketu - vaika priziuriu, namus tvarkau, pietus jam parejus irgi visada buna paruosti...

.............nesu as joks paukstelis auksiniam narvely,paprasciausiai mes taip susitarem ir viskas,as auginu vaika ir nedirbu,daug kas neskaito tai, darbu,bet manau,kad vaiko auginimas yra labai sunkus darbas,tai kodel gi vyras negali moketi algos,auklem juk mokama! rolleyes.gif rolleyes.gif Ir nereikia cia lia lia blink.gif
Atsakyti
Bendras katilas? Mh.. g.gif Turim atskiras mokėjimo korteles, kur suplaukia atlyginimas ir kitos pajamos. Tai šie pinigai laikomi kiekvieno nuosavybe. Bet kai perkam didesnį pirkinį - susimetam arba moka tas, kas turi reikiamą sumą, o kitas, kai šiam pritrūksta, paremia. Taip ir dalinamės. O man pavyksta kokią geresnę subtilybę ar drabužėlį įsigyti. nail.gif
Atsakyti
Pas mus seimoje niekada nebuvo problemu del pinigu. As nuo pat vaikystes nereikalaudavau is tevu pinigu ir zinojau kad juos reikia uzdirbti. Tai dabar sunkumu nera, kai matau kad reikia, tai tada paprasau pinigeliu( nes pati siuo metu nedirbu) arba kai buna dideli ispardavimai, tada susigundau sau ka nusipirkti ax.gif
Atsakyti
jo kortele pas mane ir kitaip neisivazduoju...alga visa man,o sau smulkmenom vyras pasidaro is sono...
Atsakyti
QUOTE(remka @ 2004 04 14, 15:54)
.............nesu as joks paukstelis auksiniam narvely,paprasciausiai mes taip susitarem ir viskas,as auginu vaika ir nedirbu,daug kas neskaito tai, darbu,bet manau,kad vaiko auginimas yra labai sunkus darbas,tai kodel gi vyras negali moketi algos,auklem juk mokama! rolleyes.gif  rolleyes.gif Ir nereikia cia lia lia blink.gif

Manau, kad cia visai normalu, kai laikinai zmogus nedirba. Butu gi nefaina, kas kart prasyti po 20lt. pedkelnems ar pan. Manau, kad partneriai turetu tureti atskirus biudzetus, tuomet nei vienas nesijaucia nuskriaustas.
Atsakyti
Šiaip pinigus gaunam kiekvienas į savo sąskaitą, gyvenams skirtingose šalyse kol kas, bet didžioji visų lėšų dalis išleidžiama mano poreikiams pasitarus ( dažniausiai tai ne kaprizams )..."man nieko nereikia" - vyro frazė, nors man tai patinka jį palepinti, tai va dabar jau gaunu prašymų, parvežti vieną ar kitą daikčiuką 4u.gif
Kartais , kai įsijaučiu į pinigų leidimą ( na būna su manim ) tai susilaukiu kažko panašaus, " gal nereikia, ką?" smile.gif Tada jau ir aš pristabdau žirgus smile.gif smile.gif smile.gif
Visada tariamės, kaip leisti pinigus, na išskyrus aišku visokius niekniekius, aš pvz nors ir leisdama sav uždirbtus pinigus visuomet pasiklausiu, ar jis nieko prieš jeigu aš..jis analogiškai, bet tai jam gi dažniausiai "nieko nereikia" doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Euforija: 31 rugpjūčio 2005 - 11:27
Kiekvienas savo pinigus turim savo kortoj. Už butą ir kt mokesčius moka vyras. Nebent jei pas jį nedaug liko - tada jau aš. Perkam maistą, man smulkmenas irgi iš vyro user posted image, dėl to jį ir tempiuosi kartu į pardes biggrin.gif

O maniškiai tai "nežinau kaip išsileidžia" user posted image biggrin.gif
Atsakyti
Mes gauname pinigus į atskiras sąskaitas. Bet mano sąsakaitos neliečiame, ten santaupos ir išskaičiuojama paskola, o gyvename iš vyro pinigų. Nei vienam nereikia prašyti, pasitariame ir viskas. Neprašo jis manęs kad galėtų nusipirkti atsuktuvą, aš jo neprašau nusipirkti triusikų ar kojinių.
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2005 09 01, 16:48)
Mes gauname pinigus į atskiras sąskaitas. Bet mano sąsakaitos neliečiame, ten santaupos ir išskaičiuojama paskola, o gyvename iš vyro pinigų.

Va šito tai niekaip negaliu suprasti - kodėl santaupos yra tik vieno sutuoktinio sąskaitoje. Kodėl negali kiekvienas šiek tiek pasitaupyti? Gyvenime visko pasitaiko, niekuo negali būti garantuotas. Tai gausis, kad tas, kurio pinigai pravalgomi ir praperkami, liks ant ledo? Nežinau, gal ir yra žmonių, garantuotų, kad su sutuoktiniu iki grabo lentos, bet...
Atsakyti