Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutariat šeimoje dėl finansų?

QUOTE (remka @ 2004 04 06, 11:52)
...O man vyras moka alga,kiekviena menesi as gaunu ir avansa, ir alga,tikrai negaili-skustis negaliu.........cia tik maistui ir smulkioms islaidoms,rubai,mokesciai-uz viska moka jis........o jeigu ko labai noriu,tai moku labai graziai paprasyti ir nuperka,na sau ir vaikui tikrai daug daugiau perku,negu jam,kartais net nesmagu buna,kad taip islaidauju rolleyes.gif .

Atsiprasau, bet skamba kaip paukstelis auksiniame narvelyje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (asara @ 2004 04 08, 11:47)
Atsiprasau, bet skamba kaip paukstelis auksiniame narvelyje biggrin.gif

gal tau tik is salies taip atrodo wink.gif
Atsakyti
aha, as visai sutikciau, kad mano vyras man alga moketu - vaika priziuriu, namus tvarkau, pietus jam parejus irgi visada buna paruosti...
Atsakyti
QUOTE (Uka @ 2004 04 08, 10:51)
Pas mumi pinigai bendri, nera taip, kad cia mano, o ten tavo. Abu dedam i viena kruva ir leidziam pagal poreiki (per daug netaupom, bet pasitariam ka pirkti). Pas mus pagal pasaka be galo:
-Is kur pinigu gauni?
- Is spinteles.
- O is kur spinteleje?
- Zmona (vyras) idejo.
- O is kur zmona (vyras) gavo?
- As daviau ...
.... ir vel is pradziu
smile.gif

Pas mus irgi tap pat thumbup.gif Bet pinigus laikom ne spintelej, o stalciuj

Uzdirbam vienodai, bet isleidziu as daugiau (drabuziams, kosmetikai ...)
Ir siaip valdau musu finansus, kai reikia sakua, kad liko 100 Lt ir kazkur negalim leisti...O vyras klauso tongue.gif Jis manes visada ir klausia, kiek pinigu ar santaupu turim.

Mano manymu yra tikslas tureti atskirus biudzetus, kai ryskiai nesutampa sutuoktiniu poziuris i islaidas, arba vienas baisiai islaidus ir "skriaudzia" kita puse.
Atsakyti
atrodysiu gal nepopuliari, bet musu su vyru biudzetas kaip ir bendras, tik kisenes atskiros.Kisenes, nes nei jis nei as neturim piniginiu wink.gif pas mane pinigai arba kiseneje arba rankineje kokioj karmankej.
as patinka tureti tik savo pinigu , kuriuos leidziu kaip noriu kada noriu. wink.gif
Atsakyti
As sutinku su Letavio. Viskas turi buti bendrai. Nesamone, kai moteriai reikia vos ne "uzpakali pries vyra kraipyti", ar kitaip graziai prasyti, kad nusipirkti, tai ko ji nori.
Ir net nesvarbu, jei vienas vyras dirba, o zmona vaika augina. Juk tai irgi darbas, ir pinigai tuomet vistiek bendri islieka. rolleyes.gif
Atsakyti
Pritariu, kad viskas turi buti bendra. Kokia cia seima, jei viskas atskirai. Mano vyras uz mane daugiau uzdirba, bet musu biudzetas yra bendras. Jeigu kuris nors sugalvojam koki didesni, brangesni pirkini pirkti, pasitariame vienas su kitu ir abu nusprendziam ar verta.
Atsakyti
musu seimoje viskas yra bendra ir as galvoju, kad kitaip ir buti negali normalioje seimoje.
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čili: 26 rugpjūčio 2008 - 11:33
Betgi niekada nezinai kaip bus gyvenime: gali taip apsiversti aukstyn kojomis, kad tu islaikysi vyra, o ne jis tave...
Atsakyti
Butent del to ir per daug stengiuosi saves negrauzti...Be to,juk nesioju jo vaikeli... laugh.gif
Atsakyti
O jeigu vyras islaidus ir biudzetas bendras? g.gif Cia man taip atrodo, o jam ne. Bet atskiro vistiek nenoreciau.
Atsakyti