Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutariat šeimoje dėl finansų?

Cia kaip Bosas per kazkokia laida pasake, vedybine sutartis man padeda buti istikimam lotuliukas.gif nezinau, ka zmona tokiu atveju turetu galvoti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(darijusha @ 2013 11 12, 08:49)
biggrin.gif geras. suprantu, jei ne santuokoje, tai tada lyg ir logiskai skambetu viskas. ir jei dar skirtingose vietose gyveni, tai susibegi, tada seksas, bendravimas, atskiri pinigai, as gariunuose, jis prabangiose parduotuvese apsiperka, as bandele uz lita suvalgau ,jis sushiu ir t.t..
bet jei santuokoje, tai lizingas, skolos, kreditai yra BENDRI, nesvarbu, as zinom kiek kitas uzdirba, ar atskirai algos ar kartu... skolos kai ir pajamos PER PUSE  cool.gif
nesuprantu tada zodziu ir varge, ir dziaugsme, ir turte, ir skurde...


Na taip, jis koks nors labai gerai uždirbantis valdininkas, ji kokia tarkim tamsta mokytoja. Jis varto kiekvieną mėnesį keliasdešimt tūkst., ji kelis tūkst.. Kiekvienam savos išlaidos, plius komunaliniai per pusę, kuras, vaikai. Tai kviečia į priėmimus, susitikimus, jis kaip ponas išsipustęs, ji kaip vergė Izaura iš Humanos. Labai sąžiningas sąžiningos šeimos biudžetas, atskiras ir be kompromisų.
Atsakyti
uzdirbant kelis tukst, nebutina kaip vergei is Izauros rengtis. daugelio pardu (pas mus ltv) vardiniai rubai, net neatrodo is tolo kad vardiniai, ... rolleyes.gif
mokytojai ir iki 10t, ir daugiau... kaip kam, kaip kurios srities...

su 6k uz mane uzdirbanciu vyru bijociau gyventi. rolleyes.gif jei nesakytu ka galvoja tiesiai i akis, tikrai zinau, kad mastytu viduje ir jaustusi toks fainas pats sau rolleyes.gif man geriau jau apylygiai... su pan pajamomis... o ne teisme drebet kad vyrui del turtu pereis vaikai, o gal ir patys vaikiukai - pas teveli nores gyventi...
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2013 11 14, 13:21)
uzdirbant kelis tukst, nebutina kaip vergei is Izauros rengtis. daugelio pardu (pas mus ltv) vardiniai rubai, net neatrodo is tolo kad vardiniai, ... rolleyes.gif
mokytojai ir iki 10t, ir daugiau... kaip kam, kaip kurios srities...

su 6k uz mane uzdirbanciu vyru bijociau gyventi.  rolleyes.gif jei nesakytu ka galvoja tiesiai i akis, tikrai zinau, kad mastytu viduje ir jaustusi toks fainas pats sau  rolleyes.gif man geriau jau apylygiai... su pan pajamomis... o ne teisme drebet kad vyrui del turtu pereis vaikai, o gal ir patys vaikiukai - pas teveli nores gyventi...

Nu... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2013 11 14, 12:21)

su 6k uz mane uzdirbanciu vyru bijociau gyventi.  rolleyes.gif jei nesakytu ka galvoja tiesiai i akis, tikrai zinau, kad mastytu viduje ir jaustusi toks fainas pats sau  rolleyes.gif man geriau jau apylygiai... su pan pajamomis... o ne teisme drebet kad vyrui del turtu pereis vaikai, o gal ir patys vaikiukai - pas teveli nores gyventi...

faktas thumbup.gif drinks_cheers.gif
pastebejau, kad kuo daugiau pinigu, tuo maziau pagarbos artimam ar aplinkiniams, pas kuriuos maziau pinigu.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2013 11 14, 21:15)
faktas  thumbup.gif  drinks_cheers.gif
pastebejau, kad kuo daugiau pinigu, tuo maziau pagarbos artimam ar aplinkiniams, pas kuriuos maziau pinigu.


Nesutinku. Gal su naujalietuviais bendraujate.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2013 11 14, 22:44)
Nesutinku. Gal su naujalietuviais bendraujate.

na, turtingi lietuviai isnyko su dvarininkais, o sovietmeciu tokiu turtinguju vienetai buvo, jei galima juos taip pavadinti. Taigi visi, kurie dabar priskiriami prie turtingu ir yra naujalietuviai.

O tokia nuomone susidariau del to, kad gyvenu mazesniam mieste ir daugmaz pazistu miesto turtinguosius. Aisku, praktiskai visi praturteje kontrabanda, bet ne taip juk lengva tapt turtingu saziningu darbu, o ir tema ne apie sazininguma. Na, tai pazinodama miesto turtinguosius, galiu pasakyti, kad su zmonemis jie nelabai saziningai elgiasi, kad ir kaip darbdaviai. O ir elementarios kulturos, kad ir laukiant parduotuvej eileje irgi daug neparodo. O jei zmogus su svetimu zmogumi nesiskaito, tai maza tikimybe, kad ir su artimu labai jau skaitysis, juolab, jei tas artimas maziau uz ji uzdirbs arba v isai is jo kisenes gyvens.
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2013 11 14, 12:21)
uzdirbant kelis tukst, nebutina kaip vergei is Izauros rengtis. daugelio pardu (pas mus ltv) vardiniai rubai, net neatrodo is tolo kad vardiniai, ... rolleyes.gif
mokytojai ir iki 10t, ir daugiau... kaip kam, kaip kurios srities...

su 6k uz mane uzdirbanciu vyru bijociau gyventi.  rolleyes.gif jei nesakytu ka galvoja tiesiai i akis, tikrai zinau, kad mastytu viduje ir jaustusi toks fainas pats sau  rolleyes.gif man geriau jau apylygiai... su pan pajamomis... o ne teisme drebet kad vyrui del turtu pereis vaikai, o gal ir patys vaikiukai - pas teveli nores gyventi...


Ten buvo vaizdingesnis pvz., nebūtina visko priimti pažodžiui rolleyes.gif Kurie čia vardiniai rūbai prastai atrodo? Gal tavo akys nemato skirtumų? g.gif

Tai siūlau bijoti gyventi su visais vyrais, nes su tokiu požiūriu, visi kelia vienokią ar kitą grėsmę ir pavojų irnesakyk.gif Kalbant apie žmones, visur yra chamų ir visur yra kultūringų, nesutinku, kad tik gerai uždirbantys yra antžmogiai. Apskritai labai specifiniai komentarai, galima diskutuoti dėl kiekvieno sakinio ir paneigti, bet o kam? Jei žmogus galvoja būtent taip, jam taip atrodo, lai.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2013 11 15, 08:29)
Ten buvo vaizdingesnis pvz., nebūtina visko priimti pažodžiui rolleyes.gif Kurie čia vardiniai rūbai prastai atrodo? Gal tavo akys nemato skirtumų? g.gif


Lietuvoje parduodami vardiniai daznai abejoniu kelia, juolab, kad TV ir spaudoj jau zinomas vienas garsus atvejis, kai vienos moters visi vadinami vardiniai rubai ir rankinukai pasirode "paddielkes". O ji, aisku, mokejo uz juos solidzias sumas, devejo ir ko gero didziavosi, kad va kokiais originaliais skudurais rengiasi, gal ir kiti to pavydejo. O kas gavosi? Ji dziaugesi ir kiti gal pavydejo, o tai puflo, kaip ir kiti nesioja.
Atsakyti
Tai Gelažniko asortimentas gal ir kėlė abejonių, bet LT yra ir daugiau parduotuvių. Ar viskas kas yra LT yra padirbiniai? Ne. Tai gi.

O tai, kad apgavo ir klientai pirko bei mokėjo kaip už gerą, tai yra apgaulė, aferizmas, nematau ko čia džiūgauti, kad aferistas apgavo savo nuolatinius klientus. Apgauti gali bet kurioje srityje. Galima nusipirkti svajonių būstą ir sumokėti dar didesnius pinigus už šalašą, už nekokybišką statybą, daugybinius brokus ir kt.. Galima nusipirkti apynaujį automobilį ir sužinoti, kad jis vogtas. Iš salono žmogus pirko ir buvo apgautas, ne iš gatvės spekulianto.

Galų gale galima susieti savo gyvenimą su dviveidžiu, apgaviku, baisiu žmogumi, pagimdyti vaikus nuo antžmogio, monstro, tai taip pat bus apgaulė, afera.
Atsakyti
Dirbam kartu, viskas į bendrą katilą ir viskas iš bendro kam ko reikia.
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2013 10 18, 08:29)
Mane tai šiek tiek erzina, kad kai kažkas pasako "nu bet jis geras žmogus", tai toks jausmas kad ir viskas, daugiau jam nieko nereikia, kaip koks kokybės ženklas uždedamas, katras pats savaime pridėtinę vertę kuria doh.gif
Vertint jį reikia ypatingai, nes jis geras. Ir dirbt jam tada nebereikia, ir stengtis, nes "... nu jis geras žmogus, tik gyvenime nelabai jam sekasi" rolleyes.gif Lodorius dažniausiai ten būna, po savo gerumu beslepiantis eilinio tinginio natūrą.

Geras žmogus rūpinasi, kad ir šalia jo esantiems gera būtų.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti