Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutariat šeimoje dėl finansų?

QUOTE(Alexandra.R. @ 2013 10 13, 19:00)
itariu, kad jos vyras pareikalautu, kad ji jam skolos rastelius pasirasytu, kiek skolinga ir paskui pareikalautu apmoket. Ar be rasteliu, bet jeu kai dirbt pradetu, tai primintu,kiek jam skolinga...
Papildyta:


panašu, kad taip ir būtų g.gif
man užsakovai vėlavo sumokėti, o aš negaliu vėluoti sumokėti sodrai ir t.t. Prašiau, kad duotų, nes nenorėjau santaupų judinti, paskui atidaviau.
Atsakyti
QUOTE(arana81 @ 2013 10 12, 06:16)
Kad ir koks butu, yra priverstas gerbti savo moteri ir stengtis islaikyti ja salia saves.

nuskambejo tai blink.gif blink.gif doh.gif doh.gif vajezau vajezau....suprantu as tuos vyrus, ko jie taip baisisi tu moteru...
gerai, kad nesu vyras, ne karta pasidziaugiu.
Papildyta:
QUOTE(arana81 @ 2013 10 12, 15:37)
nezinau kaip kumiko, bet as vienareiksmiskai nepirkciau. Kodel? Patirtis ir savigarba.



nu cia net atsisedau. is savo uzdirbtu pinigu NIEKO nesi vyrui dovanojus? fu, kiek uzsimaskavusiu barakudu.... na ir pasakyk, kokiom gi nuostabiom savybem jam atsiperki, vien sypsena ir seksavimu, vien kuo - "buvimu salia"? o tai vyras neturi sypsenos tos pacios, neduoda gero sekso ir nebuna salia? gal jau baigim tuos vyrus diskriminuoti...teisingai tuomet jie ir ziuri i visas moteris. pikul vyras teisingai ikivedybine sutarti prase jos pasirasyt iki vestuviu. turbut tu butum nusizliumbus jos vietoj, ar ne?
Papildyta:
QUOTE(kumiko @ 2013 10 12, 17:21)
bet realiau yra,kad jo pinigai musu,mano-mano biggrin.gif

supratau. tokos moterys manau toki vyra, jei jam liga, nelaime ar vezimelis - tai ir prameta per langa, ar ne? dieve, greiciau padek tokiems vyrams atrasti tinkamas moteris... 4u.gif

as ne apie tai, kad mtoeris turi vyra seltpi, islaikyti.... na bet jusu variantai, ypac arunos - megztinio mat vyrui gaila. vyras gali ne savo vaika islaikyti, tukstancius uz mokslas kist, ir cia jam bus "pareiga, prievole, normalu", o tu moterie vyrui net saldainio nepirk, nes prarasi savigarba... man rodos pacios ir esat ja senai prarade, sitaip mastydamos... nes visgi kur jau nesveika, tai nesveika, ir nereikia prarasti objektyvumo ir budrumo (savikritikos prasme).
Papildyta:
QUOTE(Alexandra.R. @ 2013 10 13, 16:00)
Rezultate, vistiek jo ir mano sutaupytus pinigus isleisim abu, pvz. kelionei.

nu va matai. bet kitai savigarba neleistu skirti keliones daliai kazkiek pinigu. karuna nuriedes su trenksmu ir ilgam.
Atsakyti
Jau tiek perspaudei ir sutirštinai, kad darai čia dramą lygioje vietoje. irnesakyk.gif Kalba ėjo apie tai, kad vyras spaudžia moterį prisidėti vienodai, kaip koks zažyma, nors akivaizdu, žinant darbo rinką, kad atlyginimai toli gražu ne vienodi ir vyrai dažniausiai uždirba daugiau, va tokia lyčių diskriminacija. Moteriai ir taip sunku darbo rinkoje, tai ji gimdo, tai vaikus augina, tai vaikai serga, tai dar kas nors. Ji labiau pažeidžiama. O tu prilygini moterį vyrui, kurio darbo rinkoje galimybės geresnės, ir nori matyti tokią vieną prie vieno moterį, bet tai ne tendencija, ką, negi nežinai? Moteriai jos uždirbti pinigai yra labai reikšmingas dalykas, ji jaučiasi saugesnė, tai deklaruoja ir taip jaučiasi, ypač keliama savivertė diskusijose apie namų šeimininkes, kokios jos menkos, palyginti su dirbančiom, na tegul, bet tie moters pinigai yra daug daugiau, nei vien tik atlyginimas, tos kitąsyk asmeninės santaupėlės - tai šioks toks garantas, kad jei vyras pasiplaus, o tai irgi tendencija, ji kurį laiką išgyvens. Taip kad tu labai nemenkink tų "barakudų". smile.gif
Atsakyti
mano supratimu, butu visai protinga vadovautis siuo atveju istatymais, jog viskas po lygiai smile.gif t.y. skyrybu atveju juk niekam neidorysi, kiek kas uzdirbo, ir kad tas, kas daugiau uzdirbo, gauna didesni pyrago gabala. juk taip nera.
musu atveju vyras uzdirba zyyymiai daugiau, bet abu dedam algas ir abu naudojam kaip lygiaverciai partneriai, nes kas jo, tas mano ir atvirksciai.
neisivaizduoju kaip reiktu gyvent kitaip. tada mano vyras butu turtingas, o as vargse(ypac dabar, kai keiciu darba i maziau apmokama, bet perspektyvesni). butu grazu, as vaikstau rubais is Tako fasion, jis is firminiu parduotuviu. jis vazineja su nauja masina, as su 25m senumo kibiru. ir t.t.
seimoje negali nei vienas buti virsesnis, o pinigai labai diferencijuoja zmones ir ju statusa, tad man tai neatrodo normalu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lyrika: 14 spalio 2013 - 12:52
QUOTE(Subjektyvi @ 2013 10 14, 06:43)
Jau tiek perspaudei ir sutirštinai, kad darai čia dramą lygioje vietoje. irnesakyk.gif Kalba ėjo apie tai, kad vyras spaudžia moterį prisidėti vienodai, kaip koks zažyma, nors akivaizdu, žinant darbo rinką, kad atlyginimai toli gražu ne vienodi

ot ir ne tongue.gif juk pati rasiau kad esu PRIES ALFONSU ISLAIKYMA... kalba ejo apie tai, kad aruna "neleido" kumiko nupirkt savo vyrui megztinio kaip dovanos. nes ji vargse praras savigarba ir tris karunas. o tai kaledos, gimtadieniai, o jei vyras serga - ir miega - tai ji zadinti kad is JO PINIGINES paimt vaistu nubegt nupirkt? bet tegul tegul...kuo daugiau tokiu moteru, tuo greiciau ir pabaiga ateina...
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2013 10 11, 22:15)
,kad su juo jausciausi saugi , mylima, globojama,o kam jis toks jums reikalingas? biggrin.gif 

valio, jei norit kad jus globotu, jei suvokiat save kaip neigalia tam tikra finansine prasme ar vaika. valio jei vyras mato savo rpasme per seimos aprupinima vien jo pajamomis bent jau 90procentu ir tik taip suvokia savo egzistavimo prasme - bet sakau, tuomet neduokdie tokiam vyrui tapti invalidu blink.gif avarijoj kojos netekt ir tt. taigi, yra visokiu poru.
uztat yra ir kitokiu - kur moteris ir vyras yra lankstesni, daugiau ar maziau partneriai, geba skirstytis funkcijomis pagal situacijas. tuomet ant vieno (vyro) peciu nesukrauna tiek daug, kad jis nebegali pavezti...
o po to ironija, barnio metu vis tiek bus VISKAS BLOGAI, NES...
moteris atidarys cia tema, kur rasys:
vyras neskyre demesio, parnesdavo "TIK" pinigus;
jis budavo "TIK" bankomatas, mes jo nematem...

zodziu, blogai vis tiek vyrui bus, ar ne - jis bus baisus zombis, kuris aprupindavo zmona "TIK" brangenybem, kale "TIK" pinigus, ir jo nebuvo namie, nebuvo zmooogaus....

moterys, negi manot kad vyrai tokie buki. kad jie talengi tik pinigams uzdirbti, o santykiuose juos galima maustyti kaip kluonus cirke? sakot, moteris nukencia nes gimdo, nes neisgali darbintis su 3 vaikais....o tai vyrai ne? todel moteris privalo kaupti SAVO ALGA I ATSKIRA SASKAITA, NES NEDUOKDIEVE... o tai vyrui taip pat gi neduokdieve... jei moteris masto apie skyrybas, tai jau vyras nemasto apie skyrybas? skyrybu metu vyras privalo palikti nama zmonai, islaikyti vaikus ir tam tikru atv eju teikti zmonai islaikyma, plius iskart...turi nupiesti lygiai panasu nama sau, nes gi gatvej negyvens, juk nauja zmona nores irgi namo (butas negerai), masinos - ne bet kokios... zodziu, jei moteris likdama su vaikasi nukencia, vyras (pasiturintis) nukencia isvis...jis isgreziamas kaip geris ir grozis... ne veltui, paziurekit, krepsininkai dabar su pupytem sutartis pasiraso, anksciau kazkaip to nebudavo, su pirmom zmonom tuokiantis cool.gif ...ir aciu dievui.

nesu nei uz nei pries - viena ar kita modeli. bet paziurekim kad vyrai taip pat nuolat maustomi, vertinami tik per tu slamanciuju prizme, ir gana. nori nenori.
Atsakyti
QUOTE(Modeen @ 2013 10 14, 08:51)
panašu, kad taip ir būtų g.gif
man užsakovai vėlavo sumokėti, o aš negaliu vėluoti sumokėti sodrai ir t.t. Prašiau, kad duotų, nes nenorėjau santaupų judinti,  paskui atidaviau.



po šito posto ir užtilo visos išlaikytinės - "kas vyro, tas mūsų, kas mano, tai jau tik mano" lotuliukas.gif Eikit jūs, vištos, kad tik pacypsėt. Jei jūsų atlyginimas 1000 lt, o vyro 5000, tai mėgaukitės, kol jis kitos vištos nesusirado ir nenumetė alimentų. O jei moteris turi savo verslą, tai jie šeimoj lygiaverčiai partneriai. Gal taip griežtai nesakyčiau "duok pusę", bet jei žmona uždirbdama bent jau 5000 viską į sąskaitą dėtų, o iš mano 3000 turėtume pragyvent, tai čia jau lazdos perlenkimas. Ir jei moteris turi tą pusę ir mokslams, ir statyboms, tai jums to nesuprasti. eikit vakarienę daryt.
Atsakyti
Tu matai... O jei moters verslas nuostolingas ar iš vyro pinigų remiamas, tai kaip su tuo lygiavertiškumu?

Šiaip tavo toks komentaro tonas, kad taip ir norisi tau parašyti, tavo tonu atsakymą: eik tu na..ui.


"valio, jei norit kad jus globotu, jei suvokiat save kaip neigalia tam tikra finansine prasme ar vaika. valio jei vyras mato savo rpasme per seimos aprupinima vien jo pajamomis bent jau 90procentu ir tik taip suvokia savo egzistavimo prasme"

Tu matai kaip vienpusiai rašai? Kodėl "tik taip"? O kodėl ne šalia visko ir taip? Jau toks užsiciklinimas, kad labai jau į vienus vartus.
Atsakyti
given444, kas tokia Aruna?? ax.gif bigsmile.gif O šiaip tikrai nesąmones rašai, net neįdomu veltis į diskusijas.



QUOTE(Kalabrijas @ 2013 10 14, 16:43)
po šito posto ir užtilo visos išlaikytinės - "kas vyro, tas mūsų, kas mano, tai jau tik mano"  lotuliukas.gif Eikit jūs, vištos, kad tik pacypsėt. Jei jūsų atlyginimas 1000 lt, o vyro 5000, tai mėgaukitės, kol jis kitos vištos nesusirado ir nenumetė alimentų. O jei moteris turi savo verslą, tai jie šeimoj lygiaverčiai partneriai. Gal taip griežtai nesakyčiau "duok pusę", bet jei žmona uždirbdama bent jau 5000 viską į sąskaitą dėtų, o iš mano 3000 turėtume pragyvent, tai čia jau lazdos perlenkimas. Ir jei moteris turi tą pusę ir mokslams, ir statyboms, tai jums to nesuprasti. eikit vakarienę daryt.


pff, pasimėgausi čia su 5t, ypač jei šeimoj vaikai...
Atsakyti
QUOTE(given444 @ 2013 10 14, 14:49)
moterys, negi manot kad vyrai tokie buki. kad jie talengi tik pinigams uzdirbti, o santykiuose juos galima maustyti kaip kluonus cirke? sakot, moteris nukencia nes gimdo, nes neisgali darbintis su 3 vaikais....o tai vyrai ne? todel moteris privalo kaupti SAVO ALGA I ATSKIRA SASKAITA, NES NEDUOKDIEVE......

nesu nei uz nei pries - viena ar kita modeli. bet paziurekim kad vyrai taip pat nuolat maustomi, vertinami tik per tu slamanciuju prizme, ir gana. nori nenori.


Jau kaip tu suveli, tai juokinga skaityti. Tu visiškai nesuvoki kaip gyvena tos šeimos 4u.gif Normaliose šeimose, kur vyrai labai labai daug uždirba, dirba daug, tam skiria labai daug savo dėmesio ir jų negali blaškyti vaikų reikalai: darželiai, būreliai, mokyklos, ligos, profilaktika ir t.t., kažkas turi paskirstyti prioritetus ir skirti dėmesį tam, kam fiziškai negali skirti labai daug dirbantys. Ir visada juos skirsto moteris, taip, arba ji atsisako karjeros, arba ji neatsisako karjeros, didelių užmojų, bet visada kenčia vaikai, labiau ar ne, bet patikėk, jie kenčia, nes nemato abiejų tėvų, o nėra taip, kad reikalai ir problemos dingsta sulig tada, kai peržengiamas namų slenkstis. Kai tą suvoksi, nerašysi tokių dalykų kaip dabar rašai. Niekas nieko nemausto, tai tėra paprasčiausias susitarimas. Vardan labai gero vyro atlyginimo. Jei tavo vyras būtų labai turtingas veikėjas, bet ne vogdamas kauptų turtus, o realiai dirbdamas, tu draskytum jam akis ir paliktum jam trijų vaikų poreikius, rūpesčius, kurių jis fiziškai negalėtų tvarkyti. Ir dėl to manau nebūtų nei šeimos, nei tokio vyro šalia, nes reikalingas visapusiškas palaikymas. Arba vaikai augs kitų priežiūroje. Irgi variantas. Bet po to vėl vanojama kas? Tėvai. Tipo pinigais kompensuoja dėmesio ir auklėjimo trūkumą doh.gif O vaikai labai labai nelaimingi, po to įsivelia į visokias istorijas.

O tokie atsiprašant ... kaip Kalabrijas iš Šiaulių, jie gali tik vemti apie išlaikytines, rašyti bjaurystes, nes jie niekada neuždirbs tiek, kad išlaikytų savo žmoną ir džiaugtųsi tuo. Tie, kurie realiai uždirba, niekada neparašys tokių nesąmonių. Nes jie pakankamai protingi vyrai, o ne tokie, atsiprašant ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Subjektyvi: 14 spalio 2013 - 16:37
QUOTE(given444 @ 2013 10 14, 09:14)
supratau. tokos moterys manau toki vyra, jei jam liga, nelaime ar vezimelis - tai ir prameta per langa, ar ne? dieve, greiciau padek tokiems vyrams atrasti tinkamas moteris... 4u.gif


labai labai sutirstinant spalvas rolleyes.gif as savo vyra myliu,ne vien del to,kad jo toks poziuris i seima ,i pinigus ,myliu, nes jis turi daug geru savybiu, aplamai yra geras zmogus smile.gif kai mes susitikom jis buvo paprastas studentas,kaip daugelis kitu ,neziurejau as i jo turtine padeti,o jums tik barakudos visur vaidenasi cool.gif o kad dabar jis moka uz viska,tai yra jo pasirinkimas,jo toks poziuris ir supratimas apie seimos biudzeta ,ne kazkoks " tik taip suvokia savo egzistavimo prasme"
jau cia isvis i lankas nuvaziavot,net neturiu,ka pakomentuot, kaip galima sau leisti daryti tokias isvadas apie zmones,kuriu akyse nematei unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Alexandra.R. @ 2013 10 13, 19:00)
Rezultate, vistiek jo ir mano sutaupytus pinigus isleisim abu, pvz. kelionei.

butent taip ir yra ir pas mus 4u.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Kalabrijas @ 2013 10 14, 16:43)
po šito posto ir užtilo visos išlaikytinės - "kas vyro, tas mūsų, kas mano, tai jau tik mano"  lotuliukas.gif Eikit jūs, vištos, kad tik pacypsėt. Jei jūsų atlyginimas 1000 lt, o vyro 5000, tai mėgaukitės, kol jis kitos vištos nesusirado ir nenumetė alimentų. O jei moteris turi savo verslą, tai jie šeimoj lygiaverčiai partneriai. Gal taip griežtai nesakyčiau "duok pusę", bet jei žmona uždirbdama bent jau 5000 viską į sąskaitą dėtų, o iš mano 3000 turėtume pragyvent, tai čia jau lazdos perlenkimas. Ir jei moteris turi tą pusę ir mokslams, ir statyboms, tai jums to nesuprasti. eikit vakarienę daryt.

normalus vyrai moteru nevadina nei gyvenime nei forume, vistom ar kitu gyvunu vardais 4u.gif uzuojauta jusu zmonai cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kumiko: 14 spalio 2013 - 19:57
Kalabrijau, paskaityk, kiek kasdien veikia sakyčiau eilinės "išlaikytinės", o tiksliau moterys, kurios "nieko neveikia" gyvenime, tik ant sofkutės gulinėja vyro uždirbtas kupiūras skaičiuodamos. Na, ir kokie komentarai, kaip žmonės vertina skaičiais tą "nieko neveikimą" http://www.skelbiu.l...#adCommentsArea Ir tai toli gražu ne viskas, ką jos dar veikia. Visi punktai neišvardinti, matyt daugiau nereikia, kas ieško.

P.S. mano nuomone labai normalus skelbimas, išvardinti visi pageidavimai, išskyrus atlygį. Bet esmė tame, kad nesuprantu ko ten piktinasi. Gal tie, kas ieško, dosniai moka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Subjektyvi: 14 spalio 2013 - 21:31