Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutariat šeimoje dėl finansų?

QUOTE(Agneškė @ 2013 10 11, 21:01)
Manau, kad yra ir labai geru, tik jie visi jau uzimti  mirksiukas.gif

arba gejai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikrė @ 2013 10 11, 22:02)
Na nereikia į kraštutinumus pulti 4u.gif Visur yra visokių vyrų, tik gal lietuvės tuose forumuose nepuola girtis, kad va pamanyk mano vyras geras/protingas/darbštus biggrin.gif Daugiau burnoja tos, kurioms nepasisekė ax.gif


Gyvenime gerų paįstu, bet forume tai ne lotuliukas.gif


O šiaip logiška-jei motera už skrudžo ištekėjo, tai skrudžą ir turisi.
Atsakyti
QUOTE(Modeen @ 2013 10 11, 13:52)
o kur dingsi? yra kaip yra. aš irgi norėčiau, kad vyras ir piniginės prasme būtų vyras, ale nėr taip. nepavyko per gyvenimą įtikinti, kad jo pinigai šeimos išlaikymui, o mano pėdkelnėms.


kl o ka jus darytumete jei netektumete laikinai darbo? as asmeniskai saves su tokiu vyru net neisivaizduoju,tam ir turiu vyra ,kad su juo jausciausi saugi , mylima, globojama,o kam jis toks jums reikalingas? biggrin.gif zinokit buna ir kitaip.pvz pas mus: vyras uz viska moka, mano pinigai yra mano pinigai,as galiu leist,galiu taupyt...
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2013 10 11, 17:15)
kl o ka jus darytumete jei netektumete laikinai darbo? as asmeniskai saves su tokiu vyru net neisivaizduoju,tam ir turiu vyra ,kad su juo jausciausi saugi , mylima, globojama,o kam jis toks jums reikalingas? biggrin.gif  zinokit buna ir kitaip.pvz pas mus: vyras uz viska moka, mano pinigai yra mano pinigai,as galiu leist,galiu taupyt...

drinks_cheers.gif man tai, asmenishkai, nesuprantama... kai yra sheima, juk viskas bendra.... namai, vaikai ir t.t. g.gif aishku, visi mes skirtingi, skirtingus sheimos modelius "atsineshe" ish savo tevu auklejimo ir t.t. pas mus nuo pat pirmu dienu buvo viskas dedama i bendra katila.... buvo laikas, kai tik as dirbau, buvo laikas, kai tik MB.... buvo laikas, kai abu dirbom, as uzdirbau daugiau, atejo laikas, kai jis uzdirba zymiai daugiau... as vaikus auginau ir dirbau laisvu laiku... niekad nebuvo jokiu nesusipratimu kas ka pirks, ar kas daugiau ishleis.... schmoll.gif ishvis, del finansu, niekad neturejom jokio konflikto schmoll.gif perkammka reikia, ish bendros saskaitos.... kai pirkinys brangesnis - aptariakmir tiek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2013 10 11, 21:31)
drinks_cheers.gif

Aš kai paskaitau forumus, pradeda atrodyt nėra vyrų ant LT. Čia ne vien iš finansų pusės.

Ir as panasiai mastau g.gif bet LT moterys pacios delto kaltos rolleyes.gif
Atsakyti
Yra tu vyru geru Lietuvoj. Ir laisvu. Ir skundziasi jie tuo paciu - kad geru moteru nera ax.gif

manau, kad renkames is socialinio rato, kuriame esam. Tai panasiai kaip apsipirkimas - vienas visko, ko reikia, ras Maximoj, kitas skris savaitgaliui apsipirkt i Italija. Cia visai be ironijos. Buvusi nestandartines figuros kolege rubus du kartus per metus pirkdavo outlet'e, bet Milane. Ten ir savo antraji vyra suzvejojo. Ne itala, sveicara. Kuris ten irgi tik rubu apsipirkt vaziavo. Jau treti metai kaip laimingai susituoke. Jis skirtingai nei pirmasis vyras jos pinigu neskaiciuoja, dar ir sunaus mokslus apmoka, nors tas berniukas ne laso jo kraujo neturi. Is pirmosios santuokos.

OT: mano mama sakydavo, kad moteris gali gimdyti tiek vaiku, kiek sugebes islaikyti pati. Jei jau netycia vyro nebeliktu (mirtis, skyrybos ir panašiai).
Požiūris logiškas, nes vyras zino, kad jis mylimas, svarbus, aprūpina šeimą, bet nėra pasaulio centras. Jei kas, kuo puikiausiai būtų gyvenama be jo. Kad ir koks butu, yra priverstas gerbti savo moteri ir stengtis islaikyti ja salia saves.
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2013 10 12, 01:15)
kl o ka jus darytumete jei netektumete laikinai darbo? as asmeniskai saves su tokiu vyru net neisivaizduoju,tam ir turiu vyra ,kad su juo jausciausi saugi , mylima, globojama,o kam jis toks jums reikalingas? biggrin.gif  zinokit buna ir kitaip.pvz pas mus: vyras uz viska moka, mano pinigai yra mano pinigai,as galiu leist,galiu taupyt...


Pas jus taip 100% griežtai? Na pvz vyras dar algos negavęs, ar tu grįždama iš darbo nenuperki vakarienės jum abiem iš savo uždirbtų pinigų? Arba eini parduotuvėje, pamatai gražų vyrišką megztinį už gerą kainą. Už savo uždirbtus nepirktum? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Malena: 12 spalio 2013 - 13:08
QUOTE(Malena @ 2013 10 12, 14:08)
Pas jus taip 100% griežtai? Na pvz vyras dar algos negavęs, ar tu grįždama iš darbo nenuperki vakarienės jum abiem iš savo uždirbtų pinigų? Arba eini parduotuvėje, pamatai gražų vyrišką megztinį už gerą kainą. Už savo uždirbtus nepirktum? unsure.gif
nezinau kaip kumiko, bet as vienareiksmiskai nepirkciau. Kodel? Patirtis ir savigarba.

Sugebejau su vienu dar studentiskais metais susipazint, kur po poros menesiu draugystes pasigyre, kad iki siol nezino, kiek dantu pasta kainuoja, nes ja jam visada nuperka mama lotuliukas.gif beja, tik tada atkreipiau demesi, kad kavinese uz maista moku as, degalus i musu abieju masinas irgi uzpilu as... sarasas begalinis, bet kai paklausiau, isgirdau viena vieninteli argumenta - as mat uzdirbu daugiau nei jis lotuliukas.gif tai gerai pagalvojau ir kad ir koks grazuolis ir protinguolis buvo, atsisveikinom. Beja, iki siol zmogus taip ir nesuprato kodel. Nuosirdziai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2013 10 12, 14:08)
Pas jus taip 100% griežtai? Na pvz vyras dar algos negavęs, ar tu grįždama iš darbo nenuperki vakarienės jum abiem iš savo uždirbtų pinigų? Arba eini parduotuvėje, pamatai gražų vyrišką megztinį už gerą kainą. Už savo uždirbtus nepirktum? unsure.gif

oi ne,ne taip grieztai, tiesiog nenorejau smulkintis,nes tiesiog yra taip ,kad jis moka uz viska, nereikia man tarkim puse duot mokesciams, maistui,kurui ir pan, bet tarkim jei jis neturi reikiamos sumos piniginei,as be problemu pridedu kiek reikia ,arba jei man reikia smulkiu irgi be problemu pasiemu is jo ir niekas nieko negrazina,beto taip, kartais uzeinu ir nuperku maisto arba nuperku ta megztini is savo,nes jam gaila ant jo, o man ne smile.gif siaip jau as neleidziu savo algos tik sau, vistiek kazkiek lieka,tada ta likuti pataupau ir tada perkam ka nors bendrai abiems pvz kompiuteri smile.gif visumoj skaitom ,kad musu biudzetas bendras smile.gif bet realiau yra,kad jo pinigai musu,mano-mano biggrin.gif
Atsakyti
Malena, tu nesupratai. Vienas dalykas, kai yra geranoriški abipusiai mainai. Ir visai kitas dalykas, kai yra akivaizdus pinigų traukimas iš moters žinant, kad jos pajamos gerokai mažesnės arba išlaidos gerokai didesnės į šeimos biudžetą, o ne sau, tad ir galimybės "visada visada per pusę", kai to reikia būtent vyrui, neadekvačios. Labai gerai pagalvočiau apie tolimesnių santykių perspektyvą ir jų kokybę, gyvendama su žmotu. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2013 10 13, 09:13)
Malena, tu nesupratai. Vienas dalykas, kai yra geranoriški abipusiai mainai. Ir visai kitas dalykas, kai yra akivaizdus pinigų traukimas iš moters žinant, kad jos pajamos gerokai mažesnės arba išlaidos gerokai didesnės į šeimos biudžetą, o ne sau, tad ir galimybės "visada visada per pusę", kai to reikia būtent vyrui, neadekvačios. Labai gerai pagalvočiau apie tolimesnių santykių perspektyvą ir jų kokybę, gyvendama su žmotu. schmoll.gif


Manau, kad supratau. Aš tai negalvočiau, nėra čia ką galvot. Man išnaudoja ir nesirūpina yra lygu nemyli. Vat ir viskas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2013 10 12, 00:15)
kl o ka jus darytumete jei netektumete laikinai darbo?

itariu, kad jos vyras pareikalautu, kad ji jam skolos rastelius pasirasytu, kiek skolinga ir paskui pareikalautu apmoket. Ar be rasteliu, bet jeu kai dirbt pradetu, tai primintu,kiek jam skolinga... uz maista... uz buta... uz zoliapjoves...



Papildyta:
QUOTE(arana81 @ 2013 10 12, 08:16)
OT: mano mama sakydavo, kad moteris gali gimdyti tiek vaiku, kiek sugebes islaikyti pati. Jei jau netycia vyro nebeliktu (mirtis, skyrybos ir panašiai).


zinokit, cia sakyciau nuo senu laiku like, kai skyrybos buvo tabu. TAda vyrai zinojo, kad gali savo zmonos negerbt, visus pinigus pragert, zmona must, vaiku nepadet nei islaikyt, nei augint, pas k... lakstyt, turta is namu nest, o zmona vistiek su juo nesiskirs! Ir moteris tai zinojo. Todel ir kalbejo taip, nes visad buvo tikimybe, kad moteriai teks paciai tempt viska ant peciu. Bet laikai pasikeite. Laimei, skyrybos jau ne tabu. Ir gerai, kad yra alimentai. Blogiau tik kartais buna su ju isieskojimu. Bet dabar vyrai jau ne pasaulio bambos, o moterys nera (jei pacios nenori) vyru aukos.

QUOTE(kumiko @ 2013 10 12, 19:21)
oi ne,ne taip grieztai, tiesiog nenorejau smulkintis,nes tiesiog yra taip ,kad jis moka uz viska, nereikia man tarkim puse duot mokesciams, maistui,kurui ir pan, bet tarkim jei jis neturi reikiamos sumos piniginei,as be problemu pridedu kiek reikia ,arba jei man reikia smulkiu irgi be problemu pasiemu is jo ir niekas nieko negrazina,beto taip, kartais uzeinu ir nuperku maisto arba nuperku ta megztini is savo,nes jam gaila ant jo, o man ne smile.gif siaip jau as neleidziu savo algos tik sau, vistiek kazkiek lieka,tada ta likuti pataupau ir tada perkam ka nors bendrai abiems pvz kompiuteri smile.gif visumoj skaitom ,kad musu biudzetas bendras smile.gif bet realiau yra,kad jo pinigai musu,mano-mano biggrin.gif

zinokit, praktiskai mano zodziai drinks_cheers.gif Ir pas mus taip, ir tikrai manau, kad yra gerai. Rezultate, vistiek jo ir mano sutaupytus pinigus isleisim abu, pvz. kelionei.
Atsakyti