Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutariat šeimoje dėl finansų?

QUOTE(Modeen @ 2013 10 11, 13:52)
o kur dingsi? yra kaip yra. aš irgi norėčiau, kad vyras ir piniginės prasme būtų vyras, ale nėr taip. nepavyko per gyvenimą įtikinti, kad jo pinigai šeimos išlaikymui, o mano pėdkelnėms.
o maistą kiekvienas atskirai perkam, pasitardami, kada ko reikia, kada kuris anksčiau grįš ir nupirks grįždamas, bet būna, kad gaunu pastabą, kad paskutiniu metu beveik šaldytuvo nepapildžiau. bet kai pasitaiko dažniau pirkti man, šita misija lieka nepastebėta.
užtat aš sąmoningai neperku alkoholio.

na gal pripratote per laika, kad taip turi buti. Bet saldytuvo manau pilnai nepildyciau, o ir tai daryciau reciau, nes vyras juk tikrai daugiau suvalgo smile.gif na bet turint vaiku niekur nedingsi
Atsakyti
QUOTE(Agneškė @ 2013 10 11, 14:00)
na gal  pripratote per laika, kad taip turi buti. Bet saldytuvo manau pilnai nepildyciau, o ir tai daryciau reciau, nes vyras juk tikrai daugiau suvalgo  smile.gif  na bet turint vaiku niekur nedingsi


mes skirtingai valgome, aš labiau dietiškai, liesiau, o jis kartais riebesnių produktų priperka, tai vis vien turiu ir savo atsargų turėt, kad netektų vakarienei keptos kiaulienos šoninės valgyt smile.gif tai maistas nedidelė bėda. aš neperku riebių produktų, jis neperka liesų. bet visa kita tai tikrai nemalonu...
Atsakyti
QUOTE(Modeen @ 2013 10 11, 10:52)
o kur dingsi? yra kaip yra. aš irgi norėčiau, kad vyras ir piniginės prasme būtų vyras, ale nėr taip. nepavyko per gyvenimą įtikinti, kad jo pinigai šeimos išlaikymui, o mano pėdkelnėms.


idomus poziuris. bigsmile.gif neigali esat? kai kurioms neigalioms net pedkelniu nereikia.
Papildyta:
QUOTE(Modeen @ 2013 10 11, 11:05)
bet visa kita tai tikrai nemalonu...

cia kaip paziuresi. o vyrui labai malonu viska vienam skirti arba kad ir daugiau...suprantat, ilyskit ir jus nors syki i vyrus. jiems nebepraplausi smegenu kad vyriskumas tai kisimas pinigu buiciai, o po skyrybu - vel viskas ex zmonai, vaikams, o tu eik basas i keturias puses, tik alimentu po 1000lt dar nepamirsk sumoketi. jei gali, tai net neberodyk savo snukio.
taigi, vyras galvoja, kad lygybe - siais laikais. ir sekso gali nebeduoti, kaip ir moteris ax.gif . lygybe VISIEMS...
Atsakyti
Aš tai nelendu "į vyrus", nes mano požiūriu būtent vyras tempia į šeimą pagrindinį mamutą ir jo pareiga rūpintis finansais, kad jų būtų pakankamai, jei nepakankamai, tai lai dirba per du darbus, per tris. Ir jis man ne vyras, jei ardosi kaip Modeen vyras, o menkysta.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2013 10 11, 16:25)
Aš tai nelendu "į vyrus", nes mano požiūriu būtent vyras tempia į šeimą pagrindinį mamutą ir jo pareiga rūpintis finansais, kad jų būtų pakankamai, jei nepakankamai, tai lai dirba per du darbus, per tris. Ir jis man ne vyras, jei ardosi kaip Modeen vyras, o menkysta.


O kas yra pakankamai? Kai moteris gali nedirbti? Kai gali neprisidėti prie maisto?
Atsakyti
Kai nereikia moteriai aiškinti, kad ji visada visada privalo po lygiai ir kad jai iš viso sau nieko nereikia. Ir kai numeta kaip malonę keliasdešimt litų, kad ji nupirktų visai šeimai pavalgyti, su žodžiais "neišlaidauk". Šiaip manau, kad normaliam vyrui turėtų būti gėda žiūrėti į moters piniginę ir kišenę, jei ji nėra išlaidi, o kaip tik taupi, praktiška, kai ji rūpinasi namais, buitimi, vaikų poreikiais ir tomis išlaidomis. Modeen atvejis kaip tik toks. Kai vyrui patogu, tai jis jau neskaičiuoja, kiek žmona išleidžia. Čia normalu?
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2013 10 11, 17:21)
Čia normalu?

drinks_cheers.gif tikrai, kad nenormalu.. Nesuprantu tokių dalykų..
Kol kas mamuto tempimo našta mes dalijamės, bet puikiai žinau, kad MB būtų pajėgus išlaikyti šeimą. Tas atsiskaitinėjimas, prikaišiojimas, kad "mažai nupirkai maisto" "kodėl neduodi pusės sumos už žoliapjovę" mane priblokštų.. Modeen atvejis man yra nesuvokiamas..
Atsakyti
Kiekviena seima gyvena savaip. As uzaugau seimoje, kur kas moters tas moters, o kas vyro - jau abieju. Toki modeli pritaikiau ir savo gyvenime. Bet manau, kad vieno teisingo ir tinkancio visiems nera 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Modeen @ 2013 10 11, 11:16)

AS tokiu atveju pagalvociau ar man ne pigiau ir paprasciau butu vien ai gyvent, nei klausyt vyro priekaistu, kad zoliapjovei pinigu dar nedaviau.

QUOTE(Tikrė @ 2013 10 11, 18:23)

Kol kas mamuto tempimo našta mes dalijamės, bet puikiai žinau, kad MB būtų pajėgus išlaikyti šeimą. Tas atsiskaitinėjimas, prikaišiojimas, kad "mažai nupirkai maisto" "kodėl neduodi pusės sumos už žoliapjovę" mane priblokštų.. Modeen atvejis man yra nesuvokiamas..

man irgi nesuprantamas schmoll.gif Juolab, kad moteris to mamuto gal vos pirsteli spes/pajegs suvalgyt, kol vyras puse mamuto suziaumos, o vistiek vyras prasys, kad mamuta tai vienas, tai kitas namo partemptu. Kur cia lygybe?
Man gal to VIENO mamuto menesiui pakaktu, o vyrui kas savaite po mamuta blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2013 10 11, 21:24)
AS tokiu atveju pagalvociau ar man ne pigiau ir paprasciau butu vien ai gyvent, nei klausyt vyro priekaistu, kad zoliapjovei pinigu dar nedaviau.

drinks_cheers.gif

Aš kai paskaitau forumus, pradeda atrodyt nėra vyrų ant LT. Čia ne vien iš finansų pusės.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2013 10 11, 21:31)
drinks_cheers.gif

Aš kai paskaitau forumus, pradeda atrodyt nėra vyrų ant LT. Čia ne vien iš finansų pusės.


Manau, kad yra ir labai geru, tik jie visi jau uzimti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agneškė: 11 spalio 2013 - 21:02
QUOTE(Malena @ 2013 10 11, 20:31)
Aš kai paskaitau forumus, pradeda atrodyt nėra vyrų ant LT. Čia ne vien iš finansų pusės.

Na nereikia į kraštutinumus pulti 4u.gif Visur yra visokių vyrų, tik gal lietuvės tuose forumuose nepuola girtis, kad va pamanyk mano vyras geras/protingas/darbštus biggrin.gif Daugiau burnoja tos, kurioms nepasisekė ax.gif
Atsakyti