Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutariat šeimoje dėl finansų?

QUOTE(lyrika @ 2013 09 04, 15:22)

ir dar, jeigu moteris gamina valgi, tai uz sia paslauga gal irgi reiktu pradeti imti pinigus?

Tai ne tik tai.Skalbimo milteliai?Skalbimo masinos,saldytuvo,dujines "amortizacija"?
Mokesciai uz buta?
Galiausiai is svetimo zmogaus,nuomos mokesti ?
Patalynes,ranksluoscio mokestis 5lt/dienai biggrin.gif
Atsakyti
Sudetinga kainodara lotuliukas.gif bet tokiu atveju abiems pusems gresia neissimoketi, teks daryti barterinius paslaugu natura mainus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(arana81 @ 2013 09 17, 15:13)
Sudetinga kainodara lotuliukas.gif bet tokiu atveju abiems pusems gresia neissimoketi, teks daryti barterinius paslaugu natura mainus bigsmile.gif


cia turbut kalba ejo apie vyra, kuris gyvena pas moters tevus, uz nieka nemoka ir dar derasi, ar verta prisideti per puse uz duonos kepala biggrin.gif
bent jau as ta situacija turejau omeny wink.gif
Atsakyti
visi pinigai bendri...nuo pat draugystes pradzios..ir tada, kai vienas is musu nedirba smile.gif del dideliu pirkiniu, rubu, pramogu ar paslaugu visada pasitariam "ar galima" ax.gif
Atsakyti
Pas mus buna pas keikviena gryny savo, kiek reikia, saskaitose kaupiasi is ten nenusiimam praktiskai. O islaidas visas ir pajamas rasomes exeli, taip viska matome kur reik pataupyt, kur galima daugiau sau leist
Atsakyti
QUOTE(arana81 @ 2013 09 17, 12:13)
Sudetinga kainodara lotuliukas.gif bet tokiu atveju abiems pusems gresia neissimoketi, teks daryti barterinius paslaugu natura mainus bigsmile.gif

wow, labai ismoningai...tarsi abu galetu vienas kita nustebinti...
Atsakyti
Aš už savo algą užmoku už butą, maisto 2/3, savo automobilį, taupymas iš mano sąskaitos, buto remontai irgi. MB susimoka 200lt už lizingą ir už dalį maisto (200lt), na ir dar už savo automobilį. Čia skaitos bendras biudžetas ar ne? biggrin.gif nelabai suprantu ar bendru skaitote kai naudojamasi viena sąskaita ar kai yra šioks toks pasidalijimas?

Beje pamenu kai teko naudotis viena sąskaita - mano, va tada tai nesutarimų buvo su kaupu biggrin.gif Skaitau kad MB šopoholikas, pvz. padėjus grynų maistui visam mėnesiui jis išleis tiek kiek yra, iki pat 0 doh.gif O aš atvirkščiai, riboju save ir apskaičiuoju pvz. kiek išleidom maistui ir kiek dar galima šį mėnesį išleist
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JayJay: 27 rugsėjo 2013 - 18:48
ne as viena pasirodo uzdirbdavau daugiau uz vyrus. beje - abu. biggrin.gif
Atsakyti
Mes niekad su vyru del pinigu nesigincinom, turim kelias saskaitas, as maistu rupinuose, jis siaip viskuo, rasomes viska i exeli ir viskas, abu stengiames su protu islaidauti, o menesio gale paziurim, kar sau daugiau leidom, kur maziau, kokios pajamos, kiek sutaupem ir t. t .
Atsakyti
mes vedę jau labai daug metų, ale po šiai dienai vyras vis primena, jei jo manymu, pradedu šeimos labui išleisti mažiau, nei jis. Pinigai niekada nebuvo padedami į vieną dėžutę, savo uždirbtus visada laikiau prie savęs, o jis niekada man neatiduodavo savo algos, net kai vaikus auginau ir savo pajamų neturėjau. tada kiekvienam nuėjimui į parduotuvę turėjau prašyt. O dabar ir tvoros statymui, ir skalbimo mašinos pirkimui prašo pusę pridėti. Ir už vaikų studijas mokam per pusę. kartais pasišaipau, pasakau, kad negi jau visai šeimoj vyro nėra, kad aš turiu žoliapjovei pusę duot. tada trumpam apsiramina. o namelį statant tai išvis excelio lentelę turėjom su jo ir mano išlaidom, gink dieve, kad tik jis daugiau už mane neišleistų ...
Atsakyti
QUOTE(Modeen @ 2013 10 11, 12:16)
mes vedę jau labai daug metų, ale po šiai dienai vyras vis primena, jei jo manymu, pradedu šeimos labui išleisti mažiau, nei jis. Pinigai niekada nebuvo padedami į vieną dėžutę, savo uždirbtus visada laikiau prie savęs, o jis niekada man neatiduodavo savo algos, net kai vaikus auginau ir savo pajamų neturėjau. tada kiekvienam nuėjimui į parduotuvę turėjau prašyt. O dabar ir tvoros statymui, ir skalbimo mašinos pirkimui prašo pusę pridėti. Ir už vaikų studijas mokam per pusę. kartais pasišaipau, pasakau, kad negi jau visai šeimoj vyro nėra, kad aš turiu žoliapjovei pusę duot. tada trumpam apsiramina. o namelį statant tai išvis excelio lentelę turėjom  su jo ir mano išlaidom, gink dieve, kad tik jis daugiau už mane neišleistų ...

Na nezinau butu labai sunku taip gyventi, jei reiktu viska per pus pirkti ax.gif o kaip jus maista perkat, irgi per puse g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agneškė @ 2013 10 11, 13:43)
Na nezinau butu labai sunku taip gyventi, jei reiktu viska per pus pirkti  ax.gif  o kaip jus maista perkat, irgi per puse  g.gif


o kur dingsi? yra kaip yra. aš irgi norėčiau, kad vyras ir piniginės prasme būtų vyras, ale nėr taip. nepavyko per gyvenimą įtikinti, kad jo pinigai šeimos išlaikymui, o mano pėdkelnėms.
o maistą kiekvienas atskirai perkam, pasitardami, kada ko reikia, kada kuris anksčiau grįš ir nupirks grįždamas, bet būna, kad gaunu pastabą, kad paskutiniu metu beveik šaldytuvo nepapildžiau. bet kai pasitaiko dažniau pirkti man, šita misija lieka nepastebėta.
užtat aš sąmoningai neperku alkoholio.
Atsakyti