Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutariat šeimoje dėl finansų?

QUOTE(kumiko @ 2012 11 23, 00:27)
idomi situacija,o ka jus veikete tuos 7-8 metus g.gif kokia vyro reakcija i kardinaliai pasikeitusia dabartine situacija smile.gif?  tiesa pasakius,nematau ,ko isizeisti uz teisybe del ankstesnes situacijos smile.gif tarkim mano vyras irgi mane islaiko, ir tikrai be jo butu labai sunku isgyventi ,nes moka jis uz viska,mano algos uztenka tik mano poreikiams patenkinti,na dar pataupyti musu abieju labui galima  biggrin.gif tik tiek ,kad mus abu tenkina tokia situacija( na aisku ,as noreciau prisidet prie musu bendro biudzeto,bet situacija yra tokia,kokia yra,del mano noru alga nedides biggrin.gif) o siaip  mano nuomone vyras turi galet islaikyt seima,jo lygiai tokia pat smile.gif


iš tikrųjų tai viskas gana natūraliai susiklostė,kai mes pradėjome draugauti, dar buvau moksleivė, po to bakalauras, magistras...tiesiog prieš pyktį visai neskubėjau ieškoti darbo, maniau baigsiu mokslus ir t.t. bet po to įvykio greit susisukau ir susiradau neblogą darbą. turiu aplink nemažai pavyzdžių, kai vyras išlaiko šeimą pilnai, gerai kol gerai, bet jei kažkokia šeimos krizė, pykčiai, tada visada kaip taisyklė išlenda visi tie išlaikymo bajeriai smile.gif
Atsakyti
visi musu pinigai bendri..MB visada mokedavo mokescius, rupindavosi kuru...stengdavosi paskirstyti pinigus, kad viskam uztektu...deja susitaupyt nepavykdavo g.gif tada visa darba peremiau i savo rankas..ir per menesi laisvai atidedam 300-400 taupymui:))
Atsakyti
QUOTE(murka22 @ 2012 11 24, 10:45)
kai mes pradėjome draugauti, dar buvau moksleivė, po to bakalauras, magistras..

na, atleiskit, bet bent jau moksleive, tai TEVAI turi islaikyt, aprengt ir valgyt nupirkt, o ne jos vaikinas.
Atsakyti
puikiai sutariame del finansu jo paskola mano mokesciai maistas abieju
Atsakyti
Mano situacija ganėtinai kėbki. Jaučiuosi nestabiliai ir dėl to labai pykstu ir didžioji dalis konfliktų atsiranda dėl to.
Pinigai - kiekvienas, kas sau. Jo uždarbis didesnis, bet niekada jis neturi pinigų (kojnė plyšta turbūt.)
Net duoną per puse perkam (absurdas).
Esu labai gera, man niekada nieko negaila, buvo... iki to kad dabar nesinori nieko pirkt ir dalintis. Nes jei aš nuperku - tai čia jau pati norėjau. O jis jei nuperka tai per puse. (nors valgo trigubai daugiau).
Gyvenam šia diena pas mano šeimą. Problema ir su pusryčiais ir su pietais, o ką kalbet apie išėjimą. Už viską mokam pusiau, o pusryčiai tai jau gali būt ir iš mano kišenės, mamos. net nesusivokia nupirkt ir prisidėt pats, kol nepareikalauju.
Tokie dalykai mane pačia priverčia prieiti prie apsurdiškų sprendimų, bet kitaip jau turbūt ir nesigaus, jei nesuvokiama yra.
Ką darytumėt tokiu atveju? gal kas susidūrėt?
Atsakyti
QUOTE(Chiokle @ 2013 07 31, 10:46)
Ką darytumėt tokiu atveju? gal kas susidūrėt?



Sprendimas labai paprastas - kol nieko neturit bendro, spirt ji lauk. Kuo toliau, tuo blogiau bus jei liksit kartu...

Surasi supratingesni, tik nereikia bijot permainu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiokle @ 2013 07 31, 11:46)
Gyvenam šia diena pas mano šeimą. Problema ir su pusryčiais ir su pietais, o ką kalbet apie išėjimą. Už viską mokam pusiau, o pusryčiai tai jau gali būt ir iš mano kišenės, mamos. net nesusivokia nupirkt ir prisidėt pats, kol nepareikalauju.
Tokie dalykai mane pačia priverčia prieiti prie apsurdiškų sprendimų, bet kitaip jau turbūt ir nesigaus, jei nesuvokiama yra.
Ką darytumėt tokiu atveju? gal kas susidūrėt?


Tikrai nemaloni situacija unsure.gif Vienintelis sprendimas - pakalbėti susėdus, išsiaiškinti, kodėl jis mažai prisideda finansiškai - ar nesusipranta, ar mano, kad tik tiek pravalgo, ar gaili, ar neturi pinigu. Manau, atviru pokalbiu galima daug ka išsiaiškinti ir galbūt rasti sprendima. Gal galima rasti kokį praktinį sprendima, pavyzdžiui, kiekvienos savaitės pabaigoj suskaičiuoti, kiek buvo išleista maistui, ir dalinti per pusę. Čia tik pavyzdys, greita mintis, tikiu, kad galima kažka gudriau sugalvot smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jearmaine: 31 liepos 2013 - 12:12
O dar gyvenat pas tavo mamą... Mes irgi gyvenam pas mano tėvus, bet už tai vyras daug prisideda, man net nereikia. Jei gyventume pas jo tėvus, būtų taip, kad ir aš kažkiek prisidėčiau. Štai ir visa matematika paprastoji.

Bet jei jau taip... jei pokalbis nepadės, gink lauk.
Atsakyti
Mest ir spirt nesinori nes jis turi kitu geru savybiu dėl kurių esu su juo, bet piniginiai reikalai klostosi prastai.
-----
Koks per pus dalijimas? neskaitėte ką parašiau.
-----
Kaip suprantu niekas neturėjot tokios situacijos. Kalbėjimas nelabai padeda nes negirdi kas sakoma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chiokle: 31 liepos 2013 - 15:05
QUOTE(Chiokle @ 2013 07 31, 16:01)
Kaip suprantu niekas neturėjot tokios situacijos. Kalbėjimas nelabai padeda nes negirdi kas sakoma.


Sunku kažką patarti, jei pagrindinis šiuolaikinis civilizuotas problemų sprendimo būdas - pokalbis, neveikia. Taikykit tuomet kardomąsias priemones - neleiskit jam valgyti to, kas jūsų, ką nusipirkot, nes pati norėjot, kaip jis sako. Tada gal pastebės, kad nelabai kas lieka jam valgyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiokle @ 2013 07 31, 16:01)
Mest ir spirt nesinori nes jis turi kitu geru savybiu dėl kurių esu su juo, bet piniginiai reikalai klostosi prastai.
-----
Koks per pus dalijimas? neskaitėte ką parašiau.
-----
Kaip suprantu niekas neturėjot tokios situacijos. Kalbėjimas nelabai padeda nes negirdi kas sakoma.


Tokios situacijos nereikia "dasileisti". Visos esamos geros savybės nublanksta, prieš reikšmingas problemas. Man patiktu jeigu bučiau vyras, naudojuosiu svetimu turtu, seksas "pašoniai", už nieką nemoku, skaniai valgau ir problemos nėra. thumbup.gif
Vyt lauk doh.gif
Vyras turi būti vyru, šiam vyrui pateisinimo nėra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nosferatu: 31 liepos 2013 - 15:27
Chiokle, baisi situacija doh.gif blink.gif
QUOTE(jearmaine @ 2013 07 31, 08:22)
neleiskit jam valgyti to, kas jūsų, ką nusipirkot, nes pati norėjot, kaip jis sako. Tada gal pastebės, kad nelabai kas lieka jam valgyti biggrin.gif

drinks_cheers.gif tokia pirma mintis man.... paskirstyciau lentynas, tiek shaldytuve tiek spintelese... ir atskirai laikyciau viska.... ir jokiu perpus pinigu.... atskirai, tai - atskirai..... idomu, kiek ilgai testusi.... g.gif
Atsakyti