Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutariat šeimoje dėl finansų?

Man smokey eyes situacija neatrodo kazkokia despotiska ar baisi, bet na, siek tiek suvalkietiska. Nemanau, kad reikia begti nuo tokio zmogaus, bet reiketu apie tai pasikalbeti. Gal pradeti nuo juoku formos-"tai vis centa i centa skaiciuoji" ar pan. Gal zmogus net nesupranta, kad kazkas ne taip. Be to, gali buti, kad finansu modelis savaime pasikeis po vestuviu. Buna, kad vyrams persivercia mastymas ir atsiranda "ji mano (busima) vaiku motina ir man nieko negaila". Bet rizikuoti ir laukti nepatarciau, reikia issiaiskinti pries kuriant seima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jearmaine: 04 lapkričio 2012 - 20:06
Man Smoky eyes situacija panasi. Is niekaip nezinau, kaip protingai "sustrateguot" ir ismokint ji, kad as esu moteris ir moket elgtis su pinigais.

Siandien papriekaistavo, kad geriau jo nupirkta Jack'a savaitgali... kad valgiau uz jo pinigus pirkta maista.. kad rukiau is jo... Bet esme, kad jis is mano pinigeliu irgi daro ta pati.. gryzus namo, aisku, viska priminiau...Sako, neskaiciuok pinigu.. JIs praso, kad nupirkciau rukyt, nes pas ji pasibaige, as nesutikau, nes pati taupau pinigelius ant paskolu grazinimo. Pirma kart per du metus nesutikau. Ir mums jau beveik po 30, atrodo, suauge zmones, normalus is normaliu seimu ir normaliai isaukleti.
Atsakyti
QUOTE(Merlinute @ 2012 11 05, 23:04)
Siandien papriekaistavo, kad geriau jo nupirkta Jack'a savaitgali... kad valgiau uz jo pinigus pirkta maista.. kad rukiau is jo... 

Nesupykit, nu bet cia yra kosmosas. Prasciau nei kambariokai... unsure.gif
Atsakyti
Na aiskinames, dabar skubu i darba, juk reik taupyt! smile.gif O draugas nekalba. NA as esu iki kaledu uzsibrezus grazinti viena is dvieju paskolu, todel dirbu kaip isprotejus ir kaupiu lita prie lito smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Merlinute @ 2012 11 06, 01:04)
Man Smoky eyes situacija panasi. Is niekaip nezinau, kaip protingai "sustrateguot" ir ismokint ji, kad as esu moteris ir moket elgtis su pinigais.

Siandien papriekaistavo, kad geriau jo nupirkta Jack'a savaitgali... kad valgiau uz jo pinigus pirkta maista.. kad rukiau is jo...  Bet esme, kad jis is mano pinigeliu irgi daro ta pati.. gryzus namo, aisku, viska priminiau...Sako, neskaiciuok pinigu.. JIs praso, kad nupirkciau rukyt, nes pas ji pasibaige, as nesutikau, nes pati taupau pinigelius ant paskolu grazinimo. Pirma kart per du metus nesutikau. Ir mums jau beveik po 30, atrodo, suauge zmones, normalus is normaliu seimu ir normaliai isaukleti.

siaubas kazkoks unsure.gif kaip jus isivaizduojate su juo gyvenima pvz laikinai netekus darbo? g.gif mano vyras turbut tobulas,jis ne tik uz Viska moka, as is savo algos prie mokesciu,maisto ir tt neprisidedu nei cento ,o jis dar paklausia ar turi pinigu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Merlinute @ 2012 11 06, 10:06)
Na aiskinames, dabar skubu i darba, juk reik taupyt! smile.gif O draugas nekalba. NA as esu iki kaledu uzsibrezus grazinti viena is dvieju paskolu, todel dirbu kaip isprotejus ir kaupiu lita prie lito smile.gif


O ką jis veikia, dirba? Kodėl būtent tu užsibrėžusi grąžinti iš dviejų paskolų, ar jis neprisideda prie to? g.gif

Šiaip tie skrudžai... Bėkite nuo jų kuo toliau, kol nevėlu, kol neįklimpote į santykius. Ar čia normalus sveikas gyvenimas su tokiais nagais?

Jei man išdrįstų pasakyti, kad "geriau jo nupirkta Jack'a savaitgali... kad valgiau uz jo pinigus pirkta maista.. kad rukiau is jo... , tai būtų pirmas ir paskutinis pokalbis. Nepakęsčiau tokių dalykų blink.gif
Atsakyti
Mano situacija tokia: su draugu kartu esame 12 metų, pirmuosius 7-8 metus jis mane išlaikė, už viską mokėjo, sutaupė pinigų butui, duodavo man tiek,kiek paprašydavau be jokių kalbų...kol vieną dieną labai stipriai susipykom, buvom prie skyrybų slenksčio, jis pykčio įkarštyje man išrėžė, kad esu niekas be jo, kad visi mano "skudurai", papuošalai yra jo, kad aš gražiai atrodau tik dėl jo pinigų...labai įsižeidžiau, buvom porą savaičių išsiskyrę, vėliau susitaikėm, bet po to įvykio jau ketvirti metai neimu iš jo nė cento, esu labai patenkinta dėl to, žinau, kad viską pati uždirbu, man nieko netrūksta, plius sugebėjau net nemažai susitaupyti, turiu savo saskaitėlėje apie 20 000 juodai dienai, manau vyras man padarė tada prieš keturis metus paslaugą, apšvietė protą smile.gif
Atsakyti
kol gyvenom tik dviese, tai MB uz buta mokejo ,o as maista pirkau. kur eidavom pasedeti, pakaitom mokedavom. Dabar su lelium namie sedziu, nors ir gaunu pinigeliu, bet ju tik vaikui aprengti uztenka, tai MB tenka ir uz buta moketi ir maista pirkti ir dar kazka (drabuziai, telefonas),bet neteko jokiu priekaistu isgirsti. o kai grisiu i draba tikriausiai pasidalinsim saskaitom ir jas apmokesim, nes labai nepatinka tas bendras katilas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(murka22 @ 2012 11 22, 19:39)
Mano situacija tokia: su draugu kartu esame 12 metų, pirmuosius 7-8 metus jis mane išlaikė, už viską mokėjo, sutaupė pinigų butui, duodavo man tiek,kiek paprašydavau be jokių kalbų...kol vieną dieną labai stipriai susipykom, buvom prie skyrybų slenksčio, jis pykčio įkarštyje man išrėžė, kad esu niekas be jo, kad visi mano "skudurai", papuošalai yra jo, kad aš gražiai atrodau tik dėl jo pinigų...labai įsižeidžiau, buvom porą savaičių išsiskyrę, vėliau susitaikėm, bet po to įvykio jau ketvirti metai neimu iš jo nė cento, esu labai patenkinta dėl to, žinau, kad viską pati uždirbu, man nieko netrūksta, plius sugebėjau net nemažai susitaupyti, turiu savo saskaitėlėje apie 20 000 juodai dienai, manau vyras man padarė tada prieš keturis metus paslaugą, apšvietė protą  smile.gif

idomi situacija,o ka jus veikete tuos 7-8 metus g.gif kokia vyro reakcija i kardinaliai pasikeitusia dabartine situacija smile.gif? tiesa pasakius,nematau ,ko isizeisti uz teisybe del ankstesnes situacijos smile.gif tarkim mano vyras irgi mane islaiko, ir tikrai be jo butu labai sunku isgyventi ,nes moka jis uz viska,mano algos uztenka tik mano poreikiams patenkinti,na dar pataupyti musu abieju labui galima biggrin.gif tik tiek ,kad mus abu tenkina tokia situacija( na aisku ,as noreciau prisidet prie musu bendro biudzeto,bet situacija yra tokia,kokia yra,del mano noru alga nedides biggrin.gif) o siaip mano nuomone vyras turi galet islaikyt seima,jo lygiai tokia pat smile.gif
Atsakyti
QUOTE(murka22 @ 2012 11 22, 17:39)
Mano situacija tokia: su draugu kartu esame 12 metų, pirmuosius 7-8 metus jis mane išlaikė, už viską mokėjo, sutaupė pinigų butui, duodavo man tiek,kiek paprašydavau be jokių kalbų...kol vieną dieną labai stipriai susipykom, buvom prie skyrybų slenksčio, jis pykčio įkarštyje man išrėžė, kad esu niekas be jo, kad visi mano "skudurai", papuošalai yra jo, kad aš gražiai atrodau tik dėl jo pinigų...labai įsižeidžiau, buvom porą savaičių išsiskyrę, vėliau susitaikėm, bet po to įvykio jau ketvirti metai neimu iš jo nė cento, esu labai patenkinta dėl to, žinau, kad viską pati uždirbu, man nieko netrūksta, plius sugebėjau net nemažai susitaupyti, turiu savo saskaitėlėje apie 20 000 juodai dienai, manau vyras man padarė tada prieš keturis metus paslaugą, apšvietė protą  smile.gif


Smagu girdeti apie jusu pasikeitima, saunuole. 4u.gif Bet po tokiu zodziu , nezinau ar galeciau gyventi su tokiu vyru. doh.gif

Del pasikeitimu gyvenime, manes laukia 100 % finansine priklausomybe nuo vyro. schmoll.gif Kazkaip nejauku ir keista, nors jam viskas super, tikiuosi nekils del to konfliktu. Kazkokia dali pinigu savu turesiu isnuomodama savo buta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauryna: 23 lapkričio 2012 - 08:17
QUOTE(lauryna @ 2012 11 23, 08:12)
Bet po tokiu zodziu , nezinau ar galeciau gyventi su tokiu vyru. doh.gif

na, bet, kad jis tiesa pasake........
Atsakyti
vyro visi mokesčiai,mano-maistas,nesutarimų dėl pinigų iškyla,nes man labai gaila pinigų rūkalams,varžyboms,įv.irankiams,kurie stovi nenaudojami,bet ir pati nemažai išleidžiu vėjams,dėl to smarkiai nepykstu.
Atsakyti