Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutariat šeimoje dėl finansų?

QUOTE(Alexandra.R. @ 2012 09 27, 21:07)
as jusu vietoj gerai pagalvociau ar verta but su tokiu zmogumi ir kodel jis aplamai su jumis. Gal...kad neturi ko geriau... Negrazu gal taip, bet gi buna. O ka darysit, kai busit vaiko prieziuros atostogose? Is ko gyvensit? Ar tiek uzdirbsit, kad paskui skola jam grazint? O jei kada gyvenime busit bedarbe?  Is tevu imsit, kad prisidet uz komunalinius moket? Uz ka valgyt nusipirksit? Badu mirsit? Skolinsities is vyro, kad ir paketam? O vaikui irgi skaiciuosit kiek kuris isleido ir atidavinesit vienas kitam? Na, zinokit... absurdiska matau jusu ateiti... tik nepykit...


Jei neišlaiko, tai jau ieško geriau? g.gif Čia gal labiau auklėjimas toks ir to niekaip nepakeisi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ambicija: 27 rugsėjo 2012 - 22:02
Smokey eyes, as, asmenishkai, nuo tokio begciau
kuo toliau.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ambicija @ 2012 09 27, 21:57)
Jei neišlaiko, tai jau ieško geriau? g.gif Čia gal labiau auklėjimas toks ir to niekaip nepakeisi g.gif

prie ko cia NEISLAIKO??? Kad kiekviena centa skaiciuoja, kad uz viska liepia atiduot, kad ir uz tuos vaistus. Stai kodel manau, kad neziuri rimtai. Nenori "investuot" i draugyste. O del auklejimo, tai deretu jo seimoje paziureti ar taip tevas su motina elgiasi. Bet as abejoju, kad gali but tokiu seimu su daugiau nei keliu metu stazu.
Atsakyti
QUOTE(Rashkyte @ 2012 09 28, 07:35)
Smokey eyes, as, asmenishkai, nuo tokio begciau
kuo toliau....  doh.gif


Bėgti ir argumentuoti, "palieku tave, nes esi skūpus"? Pati pasijausčiau kažkokia barakuda... O kaip visa kita... Nepaisant viso to piniginio klausimo jis idealus vyras. Tikrai negalvoja apie jokias kitas, ne tas tipažas, žinau jo tvirtą poziciją dėl mūsų ateities, o ir santykiai puikūs. Aš pati greičiausiai jį taip pripratinau kišdama pinigus, nuo draugystės pradžios labai spyriodavausi jei jis norėdavo mokėt už mane, pati ir būsiu prisiprašius tokios situacijos, bet kaip dabar viską pakeist... Nenorėčiau tiesiai šviesiai pradėt kelti vėjus ir lipti ant galvos dėl to piniginio klausimo, kažkaip gudriau link viso to reikėtų eiti, bet kaip pradėti, užsiminti, bijau būti neteisingai suprasta...
Atsakyti
QUOTE(smokey_eyes @ 2012 09 28, 13:34)
Bėgti ir argumentuoti, "palieku tave, nes esi skūpus"? Pati pasijausčiau kažkokia barakuda... O kaip visa kita... Nepaisant viso to piniginio klausimo jis idealus vyras. Tikrai negalvoja apie jokias kitas, ne tas tipažas, žinau jo tvirtą poziciją dėl mūsų ateities, o ir santykiai puikūs. Aš pati greičiausiai jį taip pripratinau kišdama pinigus, nuo draugystės pradžios labai spyriodavausi jei jis norėdavo mokėt už mane, pati ir būsiu prisiprašius tokios situacijos, bet kaip dabar viską pakeist... Nenorėčiau tiesiai šviesiai pradėt kelti vėjus ir lipti ant galvos dėl to piniginio klausimo, kažkaip gudriau link viso to reikėtų eiti, bet kaip pradėti, užsiminti, bijau būti neteisingai suprasta...


Jums iki barakudos, kaip iki menulio. Kai vyras nori uzmoketi uz moterii taip ir padaro ir nekreipia demesio i jokius spyriojimus.
Atsakyti
QUOTE(smokey_eyes @ 2012 09 28, 12:34)
Nenorėčiau tiesiai šviesiai pradėt kelti vėjus ir lipti ant galvos dėl to piniginio klausimo, kažkaip gudriau link viso to reikėtų eiti, bet kaip pradėti, užsiminti, bijau būti neteisingai suprasta...

neimanoma. Jis to neleis. Juk pats jei ka, tai tuoj sako, kad mokejo uz pica ir pan. O dar ir del tu vaistu blink.gif "Paskaiciavo ir pasake" doh.gif Normalus vyras pasakytu: nieko tu man neskolinga, meile mano, tik buk sveika.

Ir labai pritariu MajaiLi drinks_cheers.gif thumbup.gif Noretu, nuspirktu ir tikrai nesakytu kas kiek kainavo ir net neprimintu, kad uz kazka JIS(!!!) sumokejo.
Atsakyti
QUOTE(smokey_eyes @ 2012 09 28, 12:34)
Bėgti ir argumentuoti, "palieku tave, nes esi skūpus"?

tiesiog paklausk kada prie progos, kaip jis įsivaizduoja jūsų bendrą ateitį... kaip jūs pasiskirstysite finansus augindami vaikus.
Atsakyti
QUOTE(smokey_eyes @ 2012 09 28, 13:34)
Bėgti ir argumentuoti, "palieku tave, nes esi skūpus"? Pati pasijausčiau kažkokia barakuda...

Jus labai savikritiska ir reikli sau, o be reikalo. Neisizeiskit, bet vakar paskaiciau jusu pasakojima MB, abu likom apake, kad realiam gyvenime taip buna. Cia absurdiski santykiai.
Atsakyti
QUOTE(smokey_eyes @ 2012 09 28, 05:34)
Bėgti ir argumentuoti, "palieku tave, nes esi skūpus"? Pati pasijausčiau kažkokia barakuda...

doh.gif bet, tai Jus pagalvokit apie busimus vaikus.... jus "nupushit" laikui begant nuo tokiu santykiu....
Atsakyti
esame kartu 4metus ir pinigai nuo pat draugystes pradzios bendri;) nors jis visada uzdirbo daugiau uz mane, bet niekad nebuvo tokia dalyko, kaip "as uzdirbu daugiau, tai mano pinigai" ir pan....nenoreciau tokiu santykiu, kai reiketu perpuse uz viska moketi, skaiciuoti pinigus, daryti pavedimus ir pan..
Atsakyti
QUOTE(vienas dantukas @ 2012 10 03, 20:08)
esame kartu 4metus ir pinigai nuo pat draugystes pradzios bendri;) nors jis visada uzdirbo daugiau uz mane, bet niekad nebuvo tokia dalyko, kaip "as uzdirbu daugiau, tai mano pinigai" ir pan....nenoreciau tokiu santykiu, kai reiketu perpuse uz viska moketi, skaiciuoti pinigus, daryti pavedimus ir pan..

Kiekvienas renkasi pagal situaciją g.gif O jei pvz Jūsų vyras/draugas net ir uždirbdamas daugiau būtų baisus švaistūnas ir tas jūsų bendras "fondelis" likus savaitei/dviems iki atlyginimų jau būtų tuščias? Tuomet manau sprendimas finansus tvarkyti dalijant pusiau būtų vienas iš geriausių. Stebiu šeimų modelius, matau visokių, daugeliu atveju viskas ateina iš šeimų, t.y. kaip tėvai tvarkėsi su pinigais. Mano šeimoje visus pinigus valdė ir tebevaldo mama, nors jos pajamos kur kas mažesnės nei tėčio. Toks valdymas gal jiems ir tiko, bet pvz tėtis iki šiol neturi supratimo, kiek kas kainuoja, jis yra ramus ir nesuka dėl to galvos. Aš tokio modelio nenorėjau, mano ir MB pinigai plius minus bendri, nes kartu turime finansinių įsipareigojimų, atlyginimai plius minus panašaus dydžio, aš rūpinuosi, kad būtų sumokėti mokesčiai ir prižiūriu "likučius", nes nuo MB pinigai tiesiog pabėga, aš nuolatos turiu kontroliuoti, bet tai man nėra kažkokia prievolė ar kančia.
Atsakyti
Pas mus tai tokia situacija: aš mėgėja pinigus taupyti, o vyras atvirkščiai labai išlaidus...ir jam tas pinigų taupymas jo nuomone "yra nesamonė". Jei turi pinigų leidi jei neturi niekur neini ir taip nėra kas leisti....tai va jau septinti metai kariauju su jo išlaidumu, bet kolkas sunkiai:(
Atsakyti