Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutariat šeimoje dėl finansų?

QUOTE(fuksė @ 2011 09 18, 12:45)
Savaime aisku, kad aisku su jos seima, taciau ne ji kalta cionainas, o kelios SM, kurioms niezeti pradejo, uzsipuole, na kaip dazna, todel nepalaikyk to tonuso. mirksiukas.gif  4u.gif

Nebekliedekit.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2011 09 18, 18:11)
Nebekliedekit.


O Jus cia prie ko? blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Bukite kur esate. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksė: 18 rugsėjo 2011 - 19:10
Panasu, kad si tema kazkieno gilius, grazius moteriskus jausmus uzgavo ax.gif

As irgi pritariu, kad tai susitarimo reikalas. Ir, tiesa pasakius, jei vyras pasidziaugtu kur kokiam forume, kad nekvarsina savo galveles mokesciais, nes juos moku as, tai suprasciau, kad jis ta pastebi ir vertina smile.gif. Kaip ir InTro - ji juk nezemina cia savo vyro, o juo dziaugiasi ir vertina tai, ka jis daro del seimos.
Atsakyti
Vyras moka už viską, aš savo algą pasilieku savo reikmėms ir malonumams tongue.gif na kartais aišq kai reikia kažko nuperku ir maisto ir pan. Bet vyro neprašau nei lito thumbup.gif
Atsakyti
tik taip... wink.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ozito @ 2011 10 10, 07:20)
tik taip... wink.gif
user posted image


gerulis thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ozito @ 2011 10 09, 23:20)
tik taip... wink.gif
user posted image

thumbup.gif SUPER!!! lotuliukas.gif
Atsakyti
Pas mus viskas isskirstyta i grafas ir sudeliota (mokescia, maistas ir tt). Aisku kiekvienas sau pasiliekam nenumatytom dienos išlaidom. Bet šiaip daugiai finansu valdymas mano rankose. Bet kaip kazkuri forumiete rase, kad MN tik dziaugiasi, kad nereikia jam kvarsint galvos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Delfija: 12 spalio 2011 - 02:44
QUOTE(pucini @ 2007 05 05, 10:55)
pas mus ir biudžetas atskiras  g.gif kaipo aš sakau tai gyvenam kartu kaip kambariokai barake, o vaidinam šeimą lotuliukas.gif  doh.gif aš nikada neklausiu kiek jis gavo pinigų alga kokia, pats pasako aš tikiu bet niekada naprašau jo pinigų.nu blyn liežuvis nesiverčia doh.gif toks jau auklėjimas niekada nieko neprašyti kjad ir kaip sunku būtu. mama viena mane augino o tetis tik popoeriuose tai tokio kaip po bendro biudžeto neisivaiduoju šeimoje.beto karta parasiau kirpimuio, sako taigi neseniai alga gavai (CIA DAR KAI DIRBAU), tuoj mintyse suskaiciavo man alga, na tada sau pasakiau kad badu mirsiu bet ne cento neimsiu, nes negali duoti savo panelei malonumams doh.gif ( mb SKUPUS JAU RASIAU FORUME) esu studente tad mane mama paremia, beto dar dirbau tai užsidirbau nedaug bet savo pinigai smile.gif esu islaidi, o dar taip visko norisi. Būna kad paklausia AR TURI PINIGŲ? sakau kad turiu nors is tikro jau tik dienas iki agos skaiciuoji ar siaip paskutinius centus.mokesčius pas mus moka MB  smile.gif as dadedu dali, o maistas kaip išeina. juk jei gamini vakariene tai nelauksi kol gris MB kad tarkim kokio aliejaus parnestu lotuliukas.gif atostogos, kavines pramogos tai yra iš MB kišenės, na o jei pramogos tik mano tai jau iš mano kišenės kaip ir vios grožio proceduros. lotuliukas.gif po teisybei aš ne nenoriu to bendro biudžeto, nes ne duok die koks litas ne paghal pakirti tai ohohohohooo, klausytis reiktu bentį mėnesi doh.gif tai musu simynoje finansu ministras MOKESCIU MOKEJIMUI MB lotuliukas.gif O toliau kaip iseina, stambesnius pirkinius, tokius kaip wsaldytuvas perka jis.Na kartais pasijuntru kaip reikalinga tik del smileysex.gif  blush2.gif  doh.gif


Jeigu taviškis skūpus, tai ką apie manąjį kalbėt? Pas mus panaši situacija, gyvenam kartu, aš studentė, mane išlaiko tėvai, vaikinas dirba, biudžetas per puse centų tikslumu. Būna, kad jis už kokią picą, filmą sumoka, bet ir tai iki paskutinės minutės laukia kol išsitrauksiu piniginę, jei neturiu smulkių, sumoka, bet po to parduotuvėj prekinantis primena, kad jis pirko picą, tai man teks didesnę dalį mokėtis. Net prekinamės kasoje atskirai, susideliojam produktus maždaug, kad po puse būtų kainos ir tas prekes, kurios bus asmeninėms reikmėms prie savęs. Va iki tokio lygio. Bet man kažkaip atrodė norma, viskas per puse, bet kuo toliau, tuo labiau vis kirminukas pagraužia, kai mano draugių vaikinai joms per nagus duoda, kai jos bando piniginę trauktis, o maniškis centyjasi. Kažkaip man būtų malonu iš jo pusės net ne pats manęs išlaikymas, na tarkim didesnę dalį mokėt už komunalinius, nuomą, bet vien jau tas vyriškumo faktorius, kad esu su vyru, už kurio galiu jaustis saugoma, globojama, kad nieko man negaila. Kartais elementaraus etiketo pasigestu, kad ir jis pats kviečia eiti į filmą, kavinę ale romantiškai praleist laiką, bet mokėsim po lygiai, jeigu pasakau, kad neturiu pinigų tam, tai sulaukiu "nu sėdėkim namie"... Arba variantas, gulėjau ligoninėj, jis ten klausdavo ką atnešt, marcipanų ir dangiškų migdolų neprašydavau, gulėjau viso labo dvi dienas, po to paklausiau kiek esu jam skoloj už viską, tai suskaičiavo viską ir gavau atsakymą, atidaviau jam pinigėlius... Draugaujam 6 metai, nesu kokia prašalaitė vienkartinė, bet kuo toliau, tuo labiau pradedu jausti, kad esam tiesiog kambariokai su privalumais verysad.gif Nors ir kalba jis, kad juk nenorim visą gyvenimą nuomotis būsto, reikia jam taupyt, nu bet ar iki tokio lygio tas taupymas turi būti. Bet vadinti jo skūpu negalėčiau, gaunu ir gėlių, ir dovanų prie progos, nu bet jei kalbant apie ateities perspektyvas šiek tiek esu išsigandusi, nenorėčiau, kad kai turėsim vaikų, man prikaišiotų, kad jis už vaiko sagutį sumokėjo, tai man teks bantuką pirkti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smokey_eyes: 27 rugsėjo 2012 - 17:43
QUOTE(smokey_eyes @ 2012 09 27, 18:36)
.
QUOTE
Bet vadinti jo skūpu negalėčiau
, gaunu ir gėlių, ir dovanų prie progos, nu bet jei kalbant apie ateities perspektyvas šiek tiek esu išsigandusi, nenorėčiau, kad kai turėsim vaikų, man prikaišiotų, kad jis už vaiko sagutį sumokėjo, tai man teks bantuką pirkti...


Na taip "visai neskupas doh.gif Po ligonines paskaiciavo kiek esate skolinga ir nepasigedijo pinigu paimti? Kai busite nescia irgi paskaiciuos kiek islaikymas kainuoja o po to saskaita pateiks? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MajaLi: 27 rugsėjo 2012 - 18:33
[quote=MajaLi,2012 09 27, 20:32]
, gaunu ir gėlių, ir dovanų prie progos, nu bet jei kalbant apie ateities perspektyvas šiek tiek esu išsigandusi, nenorėčiau, kad kai turėsim vaikų, man prikaišiotų, kad jis už vaiko sagutį sumokėjo, tai man teks bantuką pirkti...
[/quote]

Na taip "visai neskupas doh.gif Po ligonines paskaiciavo kiek esate skolinga ir nepasigedijo pinigu paimti? Kai busite nescia irgi paskaiciuos kiek islaikymas kainuoja o po to saskaita pateiks? doh.gif
[/quote]

Aš pati užklausiau jo, norėjau pamatyt jo reakciją, pasimaivė, kad nereikia, bet paėmė. Aišku, tikėjausi, kad spyriosis, bet galbūt pati ir išlepinau su savo tokiu būdu, atidavinėdama kiekvieną centą. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(smokey_eyes @ 2012 09 27, 17:36)

as jusu vietoj gerai pagalvociau ar verta but su tokiu zmogumi ir kodel jis aplamai su jumis. Gal...kad neturi ko geriau... Negrazu gal taip, bet gi buna. O ka darysit, kai busit vaiko prieziuros atostogose? Is ko gyvensit? Ar tiek uzdirbsit, kad paskui skola jam grazint? O jei kada gyvenime busit bedarbe? Is tevu imsit, kad prisidet uz komunalinius moket? Uz ka valgyt nusipirksit? Badu mirsit? Skolinsities is vyro, kad ir paketam? O vaikui irgi skaiciuosit kiek kuris isleido ir atidavinesit vienas kitam? Na, zinokit... absurdiska matau jusu ateiti... tik nepykit...
Atsakyti