Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutariat šeimoje dėl finansų?

QUOTE(InTro @ 2011 09 13, 22:31)
As zinau kiek lt gauna vyras, kiek as. El.bankininkystes korteles padetos vienoj vietoj, kad visad po ranka butu. Na, taip, as neplanuoju ka ir kada pirkt, kai reikia vaziuojam ir nusiperkam. Zinau kokia suma eina mokesciams, bet as ju nemoku ir nenoriu moket. Aciu mano vyrui  wub.gif  Musu seimoj vyras yra vyras, kuris ir rupinasi didziaja buties dalimi. Ir tikrai nesuprantu tu moteru, kurioms tai keista  lotuliukas.gif

Isiterpsiu, jeigu galima smile.gif smile.gif
Jau taip smagu skaityti kaip mergaite krykstauja bigsmile.gif , saunuole, jums tikrai pasiseke, bet didziuojates labiausiai del to, kad nevargstat taip, kaip jusu mama 4u.gif Mazdaug- cha, pazek, tu vargo pele buvai, o as matei koki vyra susiradau thumbup.gif thumbup.gif
Brangioji, ne jus viena taip gyvenate, mano vyras irgi uz viska moka, mokesciu irgi turbut nemokeciau paskaiciuoti, nei maisto pirkimu, nei automobilio kuru ar dar kazkuo nereikia rupintis... bet net nesugalvociau tuo didziuotis ir riesti nosi pries kitus seimos modelius, kad mol, zekit, kokios jus vargses, o kaip man pasiseke... Laime seimoje yra ne vien tai... neabejoju, kad jos irgi yra labai laimingos savo seimose, nors ir pacios pasiskaiciuoja mokescius lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agarmis @ 2011 09 12, 08:21)
Šeimoje finansai PRIVALO būti bendri - ir neskirstant, čia tavo, čia mano.. Tai būtų absoliutus absurdas ir nebeliktų sąvokos "šeima"...
Neskaičiuojam atskirai, o viską darom bendrai. Kažkaip net klausimas nekyla, "o kas mokės už butą"? biggrin.gif surašai sąsk imi kortelę eini ir moki, lygiai taip ir su maistu - imi kortelę ir perki,


Ka reiskia PRIVALO? blink.gif is kur cia tokia nuostata nurasete? blink.gif
NEPRIVALO, kiekvienas sau pasirenka tam tikra modeli.
Papildyta:
QUOTE(InTro @ 2011 09 13, 19:13)
Visdar apie mane  lotuliukas.gif  taip, taip, naujienu nera, as visdar nesirupinu mokesciais ir saldytuvu. Kai tai pasikeis butinai jums pranesiu, kad vel savaitei apie ka kalbet turetumet  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


ir as nesirupinu, o kas cia tokio? bigsmile.gif neturiu laiko visiskai, todel ir nesirupinu, o kamie dielas, cia ka labai skausminga?
Papildyta:
QUOTE(Ms.E @ 2011 09 15, 11:35)
Isiterpsiu, jeigu galima smile.gif smile.gif
Jau taip smagu skaityti kaip mergaite krykstauja  bigsmile.gif , saunuole, jums tikrai pasiseke, bet didziuojates labiausiai del to, kad nevargstat taip, kaip jusu mama  4u.gif Mazdaug- cha, pazek, tu vargo pele buvai, o as matei koki vyra susiradau  thumbup.gif  thumbup.gif
Brangioji, ne jus viena taip gyvenate, mano vyras irgi uz viska moka, mokesciu irgi turbut nemokeciau paskaiciuoti, nei maisto pirkimu, nei automobilio kuru ar dar kazkuo nereikia rupintis... bet net nesugalvociau tuo didziuotis ir riesti nosi pries kitus seimos modelius, kad mol, zekit, kokios jus vargses, o kaip man pasiseke... Laime seimoje yra ne vien tai... neabejoju, kad jos irgi yra labai laimingos savo seimose, nors ir pacios pasiskaiciuoja mokescius  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Ar tikrai ji uzriete nosi? g.gif
Ka veikiate, kur leidziate ta laisva nuo rupesciu laika? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksė: 17 rugsėjo 2011 - 15:38
Įsiterpsiu ir aš.Mes gyvename kartu jau 4 metus, draugaujame ilgiau, bet visada mūsų biudžetas buvo atskiras, kiek kas uždirbo, tiek tas savo ir turi.Niekada nesu prašiusi MB pinigų, nes turiu savo. Savo išlaidas irgi skirstau kaip noriu..Nžn, gal kvaila taip, bet nežinau ar mokėčiau gyventi dėdama bendrai pinigus g.gif Nes mėgtu išlaidauti,MB ne, tai jausčiausi gal blogai leisdama bendrus pinigus..nežinau kaip bus vėliau, kai bus vaikų ir pan.,manau tik pasikeis tas ,kad tada MB prašysių pinigų, šiuo metu tas neįmanoma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ms.E @ 2011 09 15, 10:35)

kuo pasireiskia tas nosies rietimas? g.gif normaliai parase ir tiek. Saunu, kad jai taip gerai ir nieko keisto del tokio gyvenimo as neizvelgiu. Jai nereikia sukt del nieko galvos, as irgi taip noreciau bigsmile.gif na, mano vyras irgi islaiko seima, bet tai as moku saskaitas, uzpilu kura masinai, prekinuosi (jo kortele), o mano pinigai skirti taupymui siuo metu. Ir kas cia tokio.
Atsakyti
Mielos mergaites, moterys ir t.t. prie ko cia nosytes rietimas ar dar kazkas? As tik rasiau, kad kai augau maciau kaip mama rupinosi finansais, ir kai nesueidavo galai, o tai buvo labai daznai, ja tai slegdavo...budavo ir asaru ir pykciu su tevu... Augant, mano mazoj galvytej sukosi mintys, kad ne... Ne, as taip nenoriu... Ir va, pasidziaugiau, kad taip ir nera, bet buvau uzsipulta nepatenkintu moteryciu thumbup.gif Nepatenkintu del ko? Del to kad nemoku mokesciu? Ar del to kad juos moka MB? O gal del to, kad atsakiau i tema? Bet greiciau, del to,kad pasidziaugiau jog tokiu rupesciu neturiu ir nenoriu turet? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(InTro @ 2011 09 17, 22:11)
Bet greiciau, del to,kad pasidziaugiau jog tokiu rupesciu neturiu ir nenoriu turet? biggrin.gif

Anokie čia rūpesčiai irnesakyk.gif Geriau baik svaigti apie tuos mokesčius - tai kiekvienos šeimos susitarimo reikalas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2011 09 17, 22:25)
Anokie čia rūpesčiai  irnesakyk.gif  Geriau baik svaigti apie tuos mokesčius - tai kiekvienos šeimos susitarimo reikalas  mirksiukas.gif

Pasiskaitykit temos pavadinima 4u.gif jei neturit ka i tema pasakyt, tai aplenkit ja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(InTro @ 2011 09 17, 22:34)
Pasiskaitykit temos pavadinima  4u.gif  jei neturit ka i tema pasakyt, tai aplenkit ja  thumbup.gif

Nesakyk, ką man daryti, ir aš nesakysiu, kur tu turi eiti.

Pagaliau užtenka gal apie savo šeimą pasakoti. Jau kartą pasakei, paskui patvirtinai ir užtvirtinai. Gal užtenka? Juk tema ne apie tavo vienos šeimą - su ja jau ir taip viskas aišku hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laisvė: 17 rugsėjo 2011 - 21:40
QUOTE(Laisvė @ 2011 09 17, 22:38)
Nesakyk, ką man daryti, ir aš nesakysiu, kur tu turi eiti.

Pagaliau užtenka gal apie savo šeimą pasakoti. Jau kartą pasakei, paskui patvirtinai ir užtvirtinai. Gal užtenka? Juk tema ne apie tavo vienos šeimą - su ja jau ir taip viskas aišku  hihihi.gif

Sutinku,tik kazkodel kitiems tai neissemiama tema lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2011 09 17, 22:38)
Nesakyk, ką man daryti, ir aš nesakysiu, kur tu turi eiti.

Pagaliau užtenka gal apie savo šeimą pasakoti. Jau kartą pasakei, paskui patvirtinai ir užtvirtinai. Gal užtenka? Juk tema ne apie tavo vienos šeimą - su ja jau ir taip viskas aišku  hihihi.gif


Savaime aisku, kad aisku su jos seima, taciau ne ji kalta cionainas, o kelios SM, kurioms niezeti pradejo, uzsipuole, na kaip dazna, todel nepalaikyk to tonuso. mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(InTro @ 2011 09 17, 22:11)
ja tai slegdavo...budavo ir asaru ir pykciu su tevu... Augant, mano mazoj galvytej sukosi mintys, kad ne... Ne, as taip nenoriu... Ir va, pasidziaugiau, kad taip ir nera, bet buvau uzsipulta nepatenkintu moteryciu  thumbup.gif Nepatenkintu del ko? Del to kad nemoku mokesciu? Ar del to kad juos moka MB? O gal del to, kad atsakiau i tema? Bet greiciau, del to,kad pasidziaugiau jog tokiu rupesciu neturiu ir nenoriu turet? biggrin.gif

Vadinasi samoningai siekete kad vyras moketu mokescius, o jeigu jis nenoretu to daryti, kas tada?

Tiesiog, man negraziai skamba toks didziavimasis savimi, as pagalvoju, jeigu mano MB kokiam diedu forume girtusi "va, pas mus tai tik zmona moka mokescius, as net nezadu savo grazios galveles varginti tom nesamonem".. nu kazkaip pasijausciau isnaudojama....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ms.E: 18 rugsėjo 2011 - 14:18
QUOTE(Ms.E @ 2011 09 18, 15:15)
Vadinasi samoningai siekete kad vyras moketu mokescius, o jeigu jis nenoretu to daryti, kas tada?

Jei tai yra šeima, kuri turi bendrą ūkį ir bendrą biudžetą, nugis, koks skirtumas, kuris nuneša pinigus į banką ar kurią kitą įstaigą arba perveda įmokas internetu. Tai juk šeimos susitarimo reikalas. Mano vyras gal nė sykio (kai gerai pagalvoju, tai gal vieną kartą ir siunčiau) nėra mokėjęs mokesčių: darbas iki 17 val., ne pakeliui ir t.t. Visada tą padarau aš. Bet pinigus uždirba jis tongue.gif Ale aš sunkiai gaudausi vietinėje Norfoje, nes tas p/c jam pakeliui - aš tik sąrašą su reikalingais pirkiniais įdedu. Bet tai kiekvienos šeimos susitarimo reikalas. Kitaip tariant, tai šeimos reikalas. Nė viena čia neturim aiškintis prieš kitas, kodėl pas mane ne taip, kaip pas ponią X.
Atsakyti