Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutariat šeimoje dėl finansų?

QUOTE(Iva @ 2004 04 03, 14:48)
pas mus "katilas" bendras, tai naturalu seimoj mano manymu. O jeigu as labai noriu batu, o reikia kriaukles tai svarstom kas tuo momentu reikalingesnis ar kriaukle ar batai, siaip neturiu rubu- kosmetikos ir t.t. manijos tad gal todel lengva finansus derinti


turbut juokaujat?
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2011 09 08, 13:41)
1. dziugu kad neteko. tik klausimas: ar neteko del to kad oajamos abieju pakankamos, ar kad vyras suka galva kaip pataupyt ar is kur paimt pinigu jum nesakydamas?
2. kaip suprantu visus savo uzdirbamus pinigus atiduodate vyrui? nes saket mopkesciu pati nemokat
3. na, kazkuris is dvieju seimoje turi buti savarankiskas atsakingas, tai jusu vyras ir daro. taip pat jis ir valdingas turetu buti itariu
kadangi musu poroje mane vyras "našlainika" vadina smile.gif mes taip nama pastatem smile.gif as viska suplanavau, medziagas rinkau ir uzsakinejau, paskui kartu dirbome. neisivaizduoju kaip galeciau visa ta malonuma perduoti vyrui, o pati tik sedeti laukti kada jis ka padarys...
neisizeiskit, tai tik mano nuomone...

Ka reiskia "atiduodat" ? mano pajamos menesio viduryje gaunamos, mokescius mokame 15 - 20d. Vyro pinigai menesio pradzioje - maistas, pramogos, keliones. Na taip, pinigu stygiumi nesiskundziam:) Jei jums patinka apsikraut darbais, arba tiesiog vyras neprisiima atsakomybes, tai labai gaila man jusu.
Tai tik mano nuomone, neisizeiskit 4u.gif
P.S. del valdingumo tai taip, jis visad sprendzia vaziuosim i sereikiskes ar i vingi maziu pavezint. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo InTro: 09 rugsėjo 2011 - 00:12
QUOTE(Adriana Lee @ 2011 09 09, 00:07)
turbut juokaujat?


Kai rašai į komentaro datą bent pasižiūri? doh.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(InTro @ 2011 09 09, 02:08)
Ka reiskia "atiduodat" ? mano pajamos menesio viduryje gaunamos, mokescius mokame 15 - 20d. Vyro pinigai menesio pradzioje - maistas, pramogos, keliones. Na taip, pinigu stygiumi nesiskundziam:) Jei jums patinka apsikraut darbais, arba tiesiog vyras neprisiima atsakomybes, tai labai gaila man jusu.
Tai tik mano nuomone, neisizeiskit  4u.gif
P.S. del valdingumo tai taip, jis visad sprendzia vaziuosim i sereikiskes ar i vingi maziu pavezint. thumbup.gif

nu pati paraset, kad pati net mokesciu paskaiciuoti nemokate, ir mokesciai is jusu pinigu mokami, o po to rasote, kad mokescius moka vyras, vadinasi jis is jusu pinigu tuos mokescius moka. - bet man nesvarbu kas kaip, tik seip idomu pasidare, kazin kaip cia man reiktu vyrui savus pinigus atiduoti lotuliukas.gif
o is tiesu tai taip, man patinka organizaciniai darbai, esu veikli, idealiste kai kur. kaip spirgas kartais soku kazkokia veikla uzsiimti, todel gal man nesuprantamas toks pasyvumas.
bet kuriuo atveju, sekmes belaukiant wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2011 09 09, 09:56)
nu pati paraset, kad pati net mokesciu paskaiciuoti nemokate, ir mokesciai is jusu pinigu mokami, o po to rasote, kad mokescius moka vyras, vadinasi jis is jusu pinigu tuos mokescius moka.  - bet man nesvarbu kas kaip, tik seip idomu pasidare, kazin kaip cia man reiktu vyrui savus pinigus atiduoti  lotuliukas.gif
o is tiesu tai taip, man patinka organizaciniai darbai, esu veikli, idealiste kai kur. kaip spirgas kartais soku kazkokia veikla uzsiimti, todel gal man nesuprantamas toks pasyvumas.
bet kuriuo atveju, sekmes belaukiant wink.gif

Taip, mano pasyvumas superinis piniginiuose rupesciuose doh.gif bet kelioniu planavimuose, namu grazinimuose, ir t.t. mano visa sirdis wub.gif neturiu nei laiko, o ypac noro kvarsint savo jauna, grazia galvyte tokiais niekais, kaip mokesciai ar saldytuvas lotuliukas.gif ir man labai gaila tokiu moteryciu kurios negali nuo to buitiskumo pabegt, nes vyras neskiria vandens skaitliuko nuo elektros lotuliukas.gif
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo InTro: 09 rugsėjo 2011 - 13:26
QUOTE(Subjektyvi @ 2011 09 09, 08:53)
Kai rašai į komentaro datą bent pasižiūri? doh.gif  g.gif

O ka keicia data siuo konkreciu atveju?
QUOTE(InTro @ 2011 09 09, 14:24)
kvarsint savo jauna, grazia galvyte tokiais niekais

Nepervertinat saves?
Atsakyti
QUOTE(InTro @ 2011 09 09, 15:24)
Taip, mano pasyvumas superinis piniginiuose rupesciuose doh.gif  bet kelioniu planavimuose, namu grazinimuose, ir t.t. mano visa sirdis  wub.gif  neturiu nei laiko, o ypac noro kvarsint savo jauna, grazia galvyte tokiais niekais, kaip mokesciai ar saldytuvas  lotuliukas.gif ir man labai gaila tokiu moteryciu kurios negali nuo to buitiskumo pabegt, nes vyras neskiria vandens skaitliuko nuo elektros  lotuliukas.gif
Sekmes  4u.gif

tai aisku, kas daugiau pakels suniui uodega...
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2011 09 09, 14:58)
O ka keicia data siuo konkreciu atveju?

Nepervertinat saves?

Kad jauna ir grazi? Ne blush2.gif

Papildyta:
Ir aplamai tas pasipiktinimas (o gal pavydas), kad nepazystamam zmogui sekasi gerai, nera dideliu rupesciu - man nesuprantamas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(InTro @ 2011 09 09, 16:07)
Kad jauna ir grazi? Ne  blush2.gif

Papildyta:
Ir aplamai tas pasipiktinimas (o gal pavydas), kad nepazystamam zmogui sekasi gerai, nera dideliu rupesciu - man nesuprantamas  blink.gif

as tai nereiskiau jokio pasipiktinimo, pati pradejote cia gaileti kazko ir pasakoti kokia jus nuostabi jauciates lotuliukas.gif
is tiesu prajuokinot, prisiminiau multika, ten zuikis dainavo "kokia grazi diena, kokia grazi diena - ir as koks nuostabus"
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2011 09 09, 15:15)
as tai nereiskiau jokio pasipiktinimo, pati pradejote cia gaileti kazko ir pasakoti kokia jus nuostabi jauciates  lotuliukas.gif
is tiesu prajuokinot, prisiminiau multika, ten zuikis dainavo "kokia grazi diena, kokia grazi diena - ir as koks nuostabus"

Turetumet jus nuostabu vyra, tai ne ka maziau nuostabi jaustumetes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(InTro @ 2011 09 09, 16:26)
Turetumet jus nuostabu vyra, tai ne ka maziau nuostabi jaustumetes  thumbup.gif

kai aplinkiniai pradeda atrodyti kvailesni, o pati super super... verta susimastyti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gorada: 09 rugsėjo 2011 - 14:33
QUOTE(Gorada @ 2011 09 09, 15:32)
kai aplinkiniai pradeda atrodyti kvailesni, o pati super super... verta susimastyti

Kai pavydas ima virsu irgi negerai verysad.gif as tik atsakiau i tema kokie musu seimos finansiniai reikaliukai, o jus pradejote kazkokias kvailas isvadas daryti doh.gif Jei jums taip nepasiseke kaip man, tai labai gaila. Bet kam bandyt man irodinet kokia as nelaiminga, kad nesu paskendusi mokesciuose ir pinigu skaiciavimuose. Taip, man pasiseke susitvarkyt gyvenima butent taip kaip ir svajojau, ir del to turiu jaustis blogai, kad kazkam taip nera? pvz jums? lotuliukas.gif
Atsakyti