Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutariat šeimoje dėl finansų?

QUOTE(Bekasė @ 2010 01 16, 21:53)


jeigu nori tenkinti tik savo poreikius ir norus.

nu nieko lotuliukas.gif sau...tai neskaitei, kai rašiau, kad susimetam ant bendrų poreikių, ir visa kita, o jei kas atlieka, ar pasidarau dar pati - tai jau tenkinu norus sau? tai man siūti namie, tai nebūsiu egoistė? pas mane vaikas ne kūdikis. ir jei šiuo atveju nieks nenukenčia, tai vis tiek nedirbti, nes būsiu egoistė?

man apskritai įdomus požiūris - kam gyveni šeimoje jei turi savo norų. žodžiu, nedrįsk turėt nieko, svajot nieko, jei tai neapims vyro ir vaikų išlaikymo ir jų poreikių tenkinimo.
man rodos PO šeimos patenkinimo, neverta pamiršt ir savęs, ar ne taip?
o gal moteriai net tas neleidžiama. ir svarbiausia, kad yr moterų, kurios net neleidžia kitoms moterims taip mąstyti...
Atsakyti
QUOTE(zuzu @ 2010 01 17, 18:36)
man apskritai įdomus požiūris - kam gyveni šeimoje jei turi savo norų.

ne buvo klausiama, kam gyventi seimoje jeigu tenkini tik savo norus ( na ar statai juos auksciau kitu)

QUOTE(zuzu @ 2010 01 17, 18:36)
pas mane vaikas ne kūdikis. ir jei šiuo atveju nieks nenukenčia, tai vis tiek nedirbti, nes būsiu egoistė?

nu pas mane irgi ne kudikiai, bet ar tikrai tik kudikiui reikia tevu?
( jeigu tiketi irasu tavo profilyje, tai mano vienas vaikas vyresnis uz taviski, o kitas tu paciu metu gimimo)
ir kiek skaiciau, tai tavo poste buvo rasoma apie papildoma darba, tai is kur cia atsiranda visiskai nedirbti?
Ok, gal as nesuprantu, bet gal gali aiskiai parasyti, kaip suderinti papildoma darba, taip kad nenukentetu aplink tave esantys asmenys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bekasė: 17 sausio 2010 - 22:13
Pasiskaitinejau as cia jusu pasisakymus ir net uzpavydejau... Pas mus tai seimoje apsoliuciai atskiri biudzetai... Visada budavo taip, kad esam pasiskirste kas uz ka moka, kas uz ka atsakingas ir taip tvarkomes, o jau jeigu koki menesi kuriam vienam ko pritruksta, deja, bet turi kaip imanydamas sukti uodega ir krapstytis is padeties... Aisku, vyrui tai niekuomet niekam nepritruksta, bet vat juk mes moterys, mums juk daugiau reikia save palepinti blush2.gif tai jei nori kazkokio didesnio daikto, o pinigu truksta, tai deja, bet vyras cia nepades... nei paskolins, nei parems... Manau, kad taip gyventi nera labai jau ormalu, bet vyras kategoriskas...
Atsakyti
QUOTE(muksiukas @ 2010 03 27, 02:52)
Manau, kad taip gyventi nera labai jau ormalu, bet vyras kategoriskas...

O jus kategoriska nemeginot pabut?
O del tu didesniu pirkiniu, tai kaip cia taip iseina g.gif Tipo, kilimo reikia ar skalbimo masina sugenda, tai vyras sako: tavo reikalas, nusipirk pati blink.gif Seima viena, namai bendri, tai ir pirkiniai bendri turi buti. Na, nezinau...pasakyciau vyrui, kad bulviatarkes reikia, o tas atreztu, kad jei tau reikia, tai ir pirkis, bet atsiprasau! Juk abiems est gaminu, del abieju tos bulviatarkes reikia, tai kaip cia "pati nusipirk". Tai juk vyrui namuose gi nieko nereikia! Nei jokiu buitiniu prietaisu, nieko! Tik, kad masina butu doh.gif
Atsakyti
Pas mus biudzetas nei bendras nei atskiras g.gif i viena kruva pinigu nemetame, vyras moka uz buta, maista, namu apyvokos prekes, rysio paslaugas, automobilio islaikyma ir degalus, o as savo pinigus leidziu savo reikalams, na dar valgyt kartais neplanuotai nuperku, o likusius dedu i banka ir taupau didesniam bustui. Nei vienas nezinom kiek kuris tuo metu turi pinigu (na zinom tik kiek banke as padejus esu), apytiksliai abu zinom vienas kito atlyginima, bet niekada nekomentuojame vienas kito pirkiniu, kas kam patinka ta ir perkame, na apie bramgesnius pirkinius vienas kitam uzsimename, bet leidimo neklausiame. Mane tenkina toks variantas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(wizija @ 2010 03 27, 14:19)
Mane tenkina toks variantas  ax.gif

Visai nieko drinks_cheers.gif gi moteris ne sau "i kojine" dedasi, o planuojamam bustui.
Atsakyti
Pas mus finansai bendri.Aisku jei reikia kokios smulkmenos,tai leidimo neprasom,o jei kazkas brangesnio,tai pasitariam.Bet siaip viska apmokam kartu. ax.gif
Atsakyti
che che, pagrindinė pykčių priežastis - finansai... blush2.gif
Atsakyti
Aktuali tema smile.gif
http://www.smeha.ru/...tivatorax-.html

Atsakyti
Dėl finansų niekada nesipykstam, sutariam vieningai kam taupyti, kam išleisti ir t.t. O jeigu trūksta mėnesio pabaigoje, draugiškai valgome bulves biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nosferatu @ 2010 04 10, 22:04)



sakyciau persudyta schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
Patyriau abu variantus. Kazkaip su abiem man nepasiseke. Su pirmu vyru gyvendama uzdirbdavau kur kas daugiau uz ji. Ir sumesdavom abu i bendra katila as savo 2000 lt ir jis savo 200... Taip ir gyvenom. Kazkaip nepergyvenau del to, kad seima teko islaikyti, nebuvo jis islaidus, minimalus poreikiai. Tai buvo musu bendri pinigai. Dabar su antru vyru visiskai priesinga situacija. Abu uzdirbam panasiai, metames bendrom reikmem i bendra saskaita ir abu turim savo "nedeklaruotu" pajamu asmeniniam naudojimui. Abu turim po vaika is ankstesniu santuoku, abu turim savo asmeniniu finansiniu isipareigojimu. Regis teisinga ir patogu, bet is tiesu uzknisa, kai as neturiu pinigu kur nors eiti (jis eina vienas) arba neturiu pinigu kokiai kelionei arba tenka skolintis is jo (cia jau visiskai idiotiskai jauciuos) o veliau grazinti... Nu zodziu, pirmasis variantas vistig man atrodo artimesnis sielai ir paciai seimos savokai.
Atsakyti