Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutariat šeimoje dėl finansų?

Sveiki,

Atlieku apklausą asmeninių (šeimos) finansų tema, gal galėtumėte užpildyti anketą:

http://www.publika.l...304c9e7831.html

Išanksto dėkui smile.gif
Atsakyti
mielai,bet tam reikia laiko,o mazius neleidzia,sory
Atsakyti
Labai jau įdomiai auorė pamąstė, bent pirmoje žinutėje ...
O jei vyras pirktų nuolat SAU šmutkes, o Jūs rūpintumėtės likusiu šeimos katilu. Ar neužknistų? Jei jau katilas šeimos bendras, tai bendrai turi būti ir leidžiamas. Aš tikriausiai net smulkmenų sau be vyro žinios nesu įsigijusi ...
Atsakyti
QUOTE(dekoratyvine @ 2007 10 02, 13:06)
Mes pinigėlių į bendrą katilą nededam, viską kontroliuoju aš viena, nes MB labai išlaidus. Tiesa, iš algos kiekvienas asmeninėms išlaidoms pasiliekam po 10% nuo pajamų.

Pas mus irgi panašiai. Aš anksčiau buvau išlaidi, ką uždirbdavau, tą praleisdavau ir MB taip pat, bet dabar spaudžiu mus abu, kad sukauptume bent kažkiek santaupų. Dėl to kartais kyla šiek tiek pykčių, kadangi buvom pripratę nuolat kavinėse valgyt, viską pirkt neapgalvoję, nepaskaičiavę, todėl jam dabar kartais sunku to atsisakyti. Jei laiku "neatimu" pinigų, tai jie taip ir dingsta visokiems niekams.
Atsakyti
aš šeimoje atsakinga už "maistpinigius", t.y turim apsibrėžę sumą maistui, kurios neviršijam (dažniausiai) , o vyras tvarko sąskaitas, neplanuotas išlaidas ir pan.
Atsakyti
Nagi, keliu temą į viršų, nes įdomu,kip šis klausimas sprendžiamas ne pertekliaus, o sunkmečio laikotarpiu. Ar pasikeitė požiūris ir finansų valdymo sistema šeimoje? mirksiukas.gif


mūsų šeimoje katilas visada buvo bendras,irtada,kai aš daugiau uždirbdavau,ir tada, kai vyras pradėjo uždirbti gerokai daugiau, tada,kai jis vienas dirbo,nes aš sėdėjau su vaiku,ir dabar,kai dirbu tik aš, nes jis prarado darbą...

niekada nekilo klausimų: kur padėjai pinigus? dėl pirkiniodidesnio visada pasitariam, bet iki šiol dar nebuvo atvejo,kad kuris nors UŽDRAUSTUME kitam kažką įsigyti, visada tik TARIAMĖS,ar galim sau tai leisti.

rezultatas - gyvenam kartu jau 7 metus, dėl pinigų pykčių niekada nekilo. (jei ir baramės, tai dėl kitų dalykų tongue.gif )
Atsakyti
Pritariu pas mus irgi biudzetas bendras ir kolkas viskas gerai
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2010 01 10, 17:51)
Nagi, keliu temą į viršų, nes įdomu,kip šis klausimas sprendžiamas ne pertekliaus, o sunkmečio laikotarpiu. Ar pasikeitė požiūris ir finansų valdymo sistema šeimoje? mirksiukas.gif
mūsų šeimoje katilas visada buvo bendras,irtada,kai aš daugiau uždirbdavau,ir tada, kai vyras pradėjo uždirbti gerokai daugiau, tada,kai jis vienas dirbo,nes aš sėdėjau su vaiku,ir dabar,kai dirbu tik aš, nes jis prarado darbą...

niekada nekilo klausimų: kur padėjai pinigus? dėl pirkiniodidesnio visada pasitariam, bet iki šiol dar nebuvo atvejo,kad kuris nors UŽDRAUSTUME kitam kažką įsigyti, visada tik TARIAMĖS,ar galim sau tai leisti.

rezultatas - gyvenam kartu jau 7 metus, dėl pinigų pykčių niekada nekilo. (jei ir baramės, tai dėl kitų dalykų tongue.gif )


labai dziaugiuosi uz jus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Musu seimoje pinigai irgi bendri ax.gif
pastebejau tokia tendencija - MB uz didelius pirkinius, o man ir mazi pirkiniai suteikia daug dziaugsmo biggrin.gif
beja, pykciu del finansu irgi nei karto nebuvo rolleyes.gif
Atsakyti
pas mus del finansiniu reikalu didziausi pykciai ir vyksta doh.gif
Atsakyti
Mūsų finansai bendri. Tiksliau aš valdau šeimos kapitalą. Dėl pirkinių tariamės ypač didesnių. Maistu rūpinuosi aš, sąskaitas apmoku aš, taupymu rūpinuosi irgi aš. Jei viskas gerai šiemet nebeliks būsto paskolos ir namas bus mūsų, o ne banko.
Atsakyti
as tai ruosiuosi gyvent su draugu,nuosekliai perskaiciau visu pasisakymus, kad ir kaip bebuciau aukleta, esu uz bendra biudzeta, nors draugui lyg kazkas ir nepatinka g.gif bet dar yra siek tiek laiko, manau itikinsiu ir paskirsiu finansininku biggrin.gif
Atsakyti