Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutariat šeimoje dėl finansų?

QUOTE(Liutaure @ 2007 10 16, 08:55)
taip tigrik, tu teisi  4u.gif
uosviai kisosi tik pradzioj musu bendro gyvenimo, nes mane, kad ju suneli paleisiu plika basa  biggrin.gif mes gyvenam savo buste, tiksliau vyro,nes butas pirktas menuo iki vestuviu (uosvio pageidavimu) o musu pajamos bendros tikrai yra nemazos, sakyciau dideles, tik man primeta prie maisto tuos kelis simtus, musu principas, kad seimai isleistume po lygiai, bet taip nera, nes maistas kainuoja brangiai, na as perku viska ko nori vaikai ir saves neskriaudziu, na o jei leidziant tik ant makaronu ir bulviu tai tikiu kad utektu, cia mes labai skirtingai suvokiame, tik mane baugina kartais kaip bus toliau  g.gif , kai vaikai mokinsis ar tie poreikiai padides  unsure.gif

Nemanau, kad ir tavo vyras noretu, jog jus bei vaikai maitintumetes vien bulvemis ir makaronais rolleyes.gif Bandyk kalbetis ramiai del finansu, nes puikiai suprantu kaip nejauku yra sedeti be pinigu ir galvoti - ar istempsiu iki menesio galo(ar iki to laiko, kada vyras duos pinigeliu). Bandyk vestis islaidas ir "kaip tarp kitko" parodyk vyrui, tada gal ir jis supras ir nebeskupavos mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes del finansu sutareme labai paprastai, biudzetas atskiras biggrin.gif . As moku uz paskola ir vaiko islaidas,o vyras islaiko buta, automobili ir maitina mus.Jokiu piktumu del naujo rankinuko, batu ,kvepalu arba lietu ratlankiu, graztu ir dar bala zino ko. smile.gif
Atsakyti
Dirba tik vyras ,o visi pinigai pas mane smile.gif
Nors jau isauklejau ,kad savo reikmems pasiliktu pinigu ,o anksciau visus atiduodavo .
Atsakyti
Musu seimoj tai uz buta,maista,kura,uz abu musu auto,moka vyras.Buta jis pirko,uz remonta jis mokejo,baldai jo pirkti(uztai mano isrinkti smile.gif ) .Mano alga -man. Savo busimiems mazyliams pirkineju rubukus kai viena bunu,bet vyrui nelabai patinka,visur uz viska jis nori moket,nori visur dalyvaut(net sliauztu spalvytes renka).Istikro net nezinau ar man tai labai jau patinka g.gif Kartais atrodo,kad jo akyse as kaip vaikas mazas,kuris be jo nesugebes,nei tinkamo maisto,nei vaikams tinkamu pampersu/palu nupirkt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Silvy: 16 spalio 2008 - 13:47
Pas mus viskas kartu, zinom kas kiek uzdirba, jei perkam brangesni pirkini visada tariames. Kadangi seima laikau didele vertybe, (kaip ir valstybe), telabai suprantu kaip seimoje gali buti dvi buhalterijos smile.gif
Atsakyti
Mano šeimoje visi pinigai bendri, nėra tavo-mano smile.gif
Atsakyti
Musu seimoje dirba tik vyras. Problemu del pinigu nebuna. Jei man kazko reikia, tai paimu is jo pinigeliu ax.gif Aisku su protu viskas. Nesisvaistom. bet viskam kol kas uztenka
Atsakyti
Finansai atskiros respublikos, niekaip nesuprantu bendros buhalterijos, nes musu poziuris i pinigus radikaliai skiriasi ir nemanau, kad kazkada supanases blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(_Kere_ @ 2007 10 15, 18:46)
Man tai nelabai normalu, nes:
- kokia teise uosviai turi kistis i jusu finansus, jeigu jus(nezinau kaip is tiesu yra) gyvenat ne ju buste ir  ne ju islaikomi
- ar vyras nera maisto pirkes, kad nesigaudo kainose

Neisivaizduoju, kaip reiketu 4 asmenu seimai pragyventi(maistas, rubai, buitis) uz kelis simtus per menesi unsure.gif  Gal pabandyk su juo kalbetis, kad tie keli simtai labai mazi pinigai(jeigu jusu padetis leidzia) ir kad tikrai tu nelabai issitenki su tiek pinigeliu. Cia joks nusizeminimas, tai juk jusu bendras gyvenimas, namai, vaikai, galu gale jus viena seima.

Pritariu Tau. Manau jau pries kuriant seima reikai kalbetis kas ji yra, apskritai reikai pagalvoti kodel kuri seima. Tai juk atskiras "organizmas". Todel jei nesat finansiskai priklausomi nuo kitu zmoniu, tai ju kisimasis jusu seimos tokiais reikalais neturetu buti pageidautinas. Tai galima apsneketi su vyru, tik aisku graziai. Jei jau apsisprendet gyventi kartu santuokoj, tai tikriausiai reiskia "man geriau gyvenima kurti kartu su Tavimi, nei be Taves", kodel tuomet vienas BENDRAM gyvenimui moka grasius?Suprantu is kur kyla Tavo seimos "nebendrumo"jausmas ir klausimas ar jus normali seima... galima isbandyti ir drastiska varianta, jei vyras duodamas kelis simtus maistui supranta, kad iseis nupirkti tik makaronus/bulves, o jus norite valgyti kitoki maista ir ji sau nusiperkate (finansai juk atskiri).Kaip manote kokia vyro israiska butu jei pietums jis gauna vien tik makaronu, o jus su vaikais is jusu pinigu valgote "normalu"maista? Nebendrumo jausmas turetu iskilti ir jam, gal ne pirma d.bet vis vien

Dar kazkaip pagalvojau is praktines puses. Vyras seimai isleidzia mazai pinigu ir juos atideda savo ateiciai. Tu tuo tarpu tikriausia ir gausesni atlyginima skiri beveik visa seimai. Skyrybu atveju vyras turi tvirtesni finansini pagrinda nei Tu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Praeivė: 18 spalio 2008 - 16:48
Mano pinigai yra mano pinigai, vyro pinigai taip pat yra mano pinigai biggrin.gif
Neskriaudžiu vyro, bet labiau myliu save, be abejo vaikus taip pat, bet proto ribose mirksiukas.gif
Atsakyti
Šeimoje mes abu su MB kartu planuojam, kartu leidžiam pinigus.
Atsakyti
Mums sunku susitarti ir tai yra dažniausiai pykčių priežastis schmoll.gif
Atsakyti