Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutariat šeimoje dėl finansų?

Mūsų šeimoje biudžetas bendras. Aš esu vyr. finansininkė ax.gif , kuri tą biudžetą tvarko. Aš imu pinigų tiek, kiek man reikia, na o vyras man visada pasako kiek paėmė rolleyes.gif .
Atsakyti
Na, pas mus irgi atskiri biudžetai. Stambesniems pirkiniams ar išlaidoms pasidalinam taip:
maistas, išlaidos vaikams (drabužiai, mokesčiai už daržą ir pan.) - aš,
paskolos, komunalines išlaidos, auto priežiūra - vyras.

Jei už ką nors vienas ar kitas pritrūkstam, "pasiskolinam" viens iš kito...
Atsakyti
Tvarkome finansus abu kartu, pasitariame kaip ką daryti ax.gif manau taip ir turi būti cool.gif
Atsakyti
kažkaip niekada dėl pinigų problemos nekyla .Nors mes ir neturim bendros sąskaitos. Jis moka už vaikų mokslą jų pasiliksminimus , taip pat ir mūsų , perka valgyti ir t.t Aš apmoko buto sąskaitas ir banko naštą, nu dar lieka lūpdažiams ax.gif
Atsakyti
pas mus ir biudžetas atskiras g.gif kaipo aš sakau tai gyvenam kartu kaip kambariokai barake, o vaidinam šeimą lotuliukas.gif doh.gif aš nikada neklausiu kiek jis gavo pinigų alga kokia, pats pasako aš tikiu bet niekada naprašau jo pinigų.nu blyn liežuvis nesiverčia doh.gif toks jau auklėjimas niekada nieko neprašyti kjad ir kaip sunku būtu. mama viena mane augino o tetis tik popoeriuose tai tokio kaip po bendro biudžeto neisivaiduoju šeimoje.beto karta parasiau kirpimuio, sako taigi neseniai alga gavai (CIA DAR KAI DIRBAU), tuoj mintyse suskaiciavo man alga, na tada sau pasakiau kad badu mirsiu bet ne cento neimsiu, nes negali duoti savo panelei malonumams doh.gif ( mb SKUPUS JAU RASIAU FORUME) esu studente tad mane mama paremia, beto dar dirbau tai užsidirbau nedaug bet savo pinigai smile.gif esu islaidi, o dar taip visko norisi. Būna kad paklausia AR TURI PINIGŲ? sakau kad turiu nors is tikro jau tik dienas iki agos skaiciuoji ar siaip paskutinius centus.mokesčius pas mus moka MB smile.gif as dadedu dali, o maistas kaip išeina. juk jei gamini vakariene tai nelauksi kol gris MB kad tarkim kokio aliejaus parnestu lotuliukas.gif atostogos, kavines pramogos tai yra iš MB kišenės, na o jei pramogos tik mano tai jau iš mano kišenės kaip ir vios grožio proceduros. lotuliukas.gif po teisybei aš ne nenoriu to bendro biudžeto, nes ne duok die koks litas ne paghal pakirti tai ohohohohooo, klausytis reiktu bentį mėnesi doh.gif tai musu simynoje finansu ministras MOKESCIU MOKEJIMUI MB lotuliukas.gif O toliau kaip iseina, stambesnius pirkinius, tokius kaip wsaldytuvas perka jis.Na kartais pasijuntru kaip reikalinga tik del smileysex.gif blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pucini @ 2007 05 05, 09:55)
pas mus ir biudžetas atskiras  .......toks jau auklėjimas niekada nieko neprašyti kjad ir kaip sunku būtu. mama viena mane augino o tetis tik popoeriuose tai tokio kaip po bendro biudžeto neisivaiduoju šeimoje....



manau pg savo sheimos modeli konstruojam ir savo sheima.


neatsimenu sakiausi ar ne shioj temoj. bet mano tevu sheimoj mama finansu ministras, pas MB irgi motina finansu vadas, tad.. klausimu kas valdys sheimoj finansus tarsi ir nekyla biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLITUKAS @ 2004 04 03, 14:53)
Mes dar vede nebuvom, o jau bendras biudžetas buvo. Aš gaunu alga - atiduodu vyrui, o po to kai reikia paprašau. Kadangi jis pas mane buhalteris, tai pas mus taip šeimoj ir gavosi, aš pinigus uždirbu, o vyras skaičiuoja ar pakankami  dry.gif  g.gif  g.gif  g.gif

Jezau kaip as apie tai svajojau bet... mano vyras priesinasi jam geriau atiduoti pinigus man, nes kas ju laiko seimoj tas ir nesa atsakomybe. O man tai taip atsibodo
Atsakyti
nu nenoreciau visos algos atiduoti vyrui, kad paskui is jo prasyti duok tam duok anam...
Atsakyti
pas mus biudzetas bendras. bet labiau priziuru as biggrin.gif niekad neklausiu vyro ar galima pirkti ka nors, na aisku del didesniu prekiu tariames abu tongue.gif jei vyrui ko reikia pasiima pinigeliu pries tai pasakes man kam ju reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(perlixike @ 2007 06 06, 13:40)
pas mus biudzetas bendras. bet labiau priziuru as biggrin.gif niekad neklausiu vyro ar galima pirkti ka nors, na aisku del didesniu prekiu tariames abu tongue.gif jei vyrui ko reikia pasiima pinigeliu pries tai pasakes man kam ju reikia smile.gif

Man labai keista kai šeimoj atskiri biudžetai, tai gyveni lyg su kaimynu tik kad vienoj lovoj guli lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Pas mus bendras biudžetas. Buvo laikai, kai MB uždirbo labai daug. pastatė namučius įrengė, aš su vaikučiu namie sėdėjau, dabar aš uždirbu žymiai daugiau už jį ir jokių problemų nematau. Visad pinigėlius dėjom į krūvą, kuriam reikia tas ir pasiimam, dėl stambesnių pirkinių visad tariamės ir jokių problemų neturim. Nors dabar MB truputį kompleksuoja, kad žmona daugiau uždirba, bet aš jį raminu, kad jis namučius statė, mus išlaikė, o aš beveik nieko neprisidėjau, o dabar ratas pasisuko 180 laipsnių kampu, o gal jis kada ir vėl pasisuks ???
Atsakyti
Pas mus biudzetas pusiau bendras, pusiau atskiras smile.gif kiekvienas turim savo pinigelius ir jais disponuojam kaip norim, bet yra ir benra pinigine, kur kas savaite - dvi idedam pinigeliui bendram ukiui - maistas, bustas, vaikas smile.gif
kolkas mums taip tinka, kaip bus toliau, kai reiks apie vaiko mokslus galvoti, tada ir ziuresim mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rutik_e: 11 birželio 2007 - 14:45
Paskutiniu metu mūsų šeimoj šiek tiek pasikeitė finansų tvarkymas.Kaip ir anksčiau visas pajamas kontroliuoju aš ,bet gavus abu atlyginimus dalį pinigų skiriu kasdienėm išlaidom,mokesčiams,o kas lieka maždaug proporcingai pagal uždirbamas pajamas išskirstau į abiejų taupomąsias sąskaitas ir tada kiekvienas elgiasi su santaupom,kaip nori- perka obligacijas,kiša į taup. indėlius,bando spekuliuoti ir pan.Visi patenkinti ir nesijaučia nuskriausti B)Jei būtų kažkoks stambus pirkinys,tuomet,ko gero,imtumėme paskolą lygiomis dalimis,kad paskui niekas nesakytų,kad va,aš vienas paskolą mokėjau,o tu neprisidėjai.
Atsakyti