Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutariat šeimoje dėl finansų?

QUOTE(paprastas @ 2007 03 25, 21:50)
as jaunas dar,ir seimos neturiu-turiu tik drauge. daznai pamastau apie seimos bidzeta-koks man butu idealus. ir kol kas idealiausia atrodo 3 biudzetu sistema. zmona turi savo biudzeta,as savo,o treciasis-seimyninis,i kuri inesam pagal isgales ir is jo apmokami butas,maistas,k.t.seimos islaidos.

visiskai bendro biudzeto nenoreciau todel,kad zaidimas su pinigais yra vienas is mano hobiu-kaip ir manau pas daugeli vyru. va dabar kuriu uab,veliau gal dar ka,taip pat ir akciju birza domina. 

nesu kazkoks materialistas,ir nieko mylimiems zmonems negaila, bet noriu ir as,ir drauge turet savo biudzetus savo islaidoms. o tas raportavimas vienas kitam manau greitai uzjob......

4u.gif patiko man tavo mastymas,sveikinu.Pabandysiu savo vyreliui pateikti tokia sistema,nes turim jau dvi lialias,o piniginiu reikalu neiveikiam subalansuoti.Dekui.Ir sekmes.
Papildyta:
QUOTE(paprastas @ 2007 03 25, 21:50)
as jaunas dar,ir seimos neturiu-turiu tik drauge. daznai pamastau apie seimos bidzeta-koks man butu idealus. ir kol kas idealiausia atrodo 3 biudzetu sistema. zmona turi savo biudzeta,as savo,o treciasis-seimyninis,i kuri inesam pagal isgales ir is jo apmokami butas,maistas,k.t.seimos islaidos.

visiskai bendro biudzeto nenoreciau todel,kad zaidimas su pinigais yra vienas is mano hobiu-kaip ir manau pas daugeli vyru. va dabar kuriu uab,veliau gal dar ka,taip pat ir akciju birza domina. 

nesu kazkoks materialistas,ir nieko mylimiems zmonems negaila, bet noriu ir as,ir drauge turet savo biudzetus savo islaidoms. o tas raportavimas vienas kitam manau greitai uzjob......

Patiko man tavo pamastymas toks apie biudzeta,zinai pabandysime.
Atsakyti
QUOTE(Rina @ 2004 04 03, 13:30)
Sveikutės ,

Labai prasau , gal turetumet patirties . Ar niekada nekyla gincu su vyru  pas jus kad daug isleidziat sau , kad esat "skudurines Onutes"?
Nejau visa savo alga reik det bendra katila ir ka jau "prascaj moladast"?

pas mus nierkada nebuvo taip kad kiekvienas gyvena is savo pinigu,pinigai visada buvo bendri ir visada tariames kada kas ka perka,pvz vaziuojam i turgu drabuziu ir nusprendžiam kartu kiek galim isleisti pinigu
Atsakyti
musu pinigai bendri, nera ''mano ir tavo'', yra tik ''musu''. Uzdirbam abu panasiai, zinom, kam taupom, ir nesijauciam suvarzyti, jei reikia paskyt, kad pasiimu 100 lt, nes noriu bateliu, naujo grazto ar panasiai. Reikia tai reikia, pasakai kam ir pasiimi is bendros pinigines. Nekalbu apie kasdienes islaidas... ax.gif As net nelabai isivaizduoju, kaip reiketu gyvent su atskirais biudzetais arba ta 3 biudzetu sistema... Man nuo mazu dienu seima yra vienas darinys, kur viskas yra bendra... ax.gif

aisku, kiekvienam savo...
Atsakyti
man irgi sunkiai suvokemi keli biudzetai vienoje seimoje.. pas mus vienas biudzetas ir jokiu problemu pokolkas nors kartu jau 5 metai ir turim maza lelyte thumbup.gif
Atsakyti
Na o as nebeisivaizduoju bendru biudzetu? g.gif Pas mus visada buvo atskiri pinigai, tavo ir mano. As savo pinigus leidziu kur noriu o vyras savo. Ten nezinau kaip reiketu padeti i viena kruva ir kazkaip jeis dalintis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(aca @ 2007 04 03, 20:06)
Na o as nebeisivaizduoju bendru biudzetu? g.gif Pas mus visada buvo atskiri pinigai, tavo ir mano. As savo pinigus leidziu kur noriu o vyras savo. Ten nezinau kaip reiketu padeti i viena kruva ir kazkaip jeis dalintis? g.gif

O tai kaip su maisto pirkimu, mokesčiais? g.gif
Atsakyti
O pas mus kol buvo bendras biudžetas, tai pastoviai MB sakydavo reikia pinigų, o jų visai mažai, tad jis- o tai kur jie dingo?
Man nusibodo būt ta, kuri turi skaičiuoti ir stengtis , kad jų niekada netruktų ir pasakiau jam-neduok į bendrą katilą pinigų, pats leisk ir tada žinosi kur jie dingsta.Dabar yra taip-už butą moka jis,taip pat perka įvairius namams (nu daugiau jam)reikalingus instrumentus, remontuoja automobilį, jei ką , kai pamatau, kad kortelėje nemažai dar likę, tai kokiam pirkiniui.Tiesa jis už savus perka sau rūbus. Visko perka tiek kiek turi pinigų.Jis nemoka taupyt. Aš rūpinuosi maistu, moku už kurą(na iš atlyginimo atskaičiuoja, tai kitaip neišeina), perku rūbus sau, sūnui, na ir visa kita. Man pasiseka ir pasitaupyt ax.gif Dabar mes sutariam aišku jei kuriam reikia daugiau pinigėlių , o jų trūksta kitas dadedam. biggrin.gif Na, bet tiesiog nesuvaržomos abiejų laisvės.
Atsakyti
QUOTE(aca @ 2007 04 03, 20:06)
Na o as nebeisivaizduoju bendru biudzetu? g.gif Pas mus visada buvo atskiri pinigai, tavo ir mano. As savo pinigus leidziu kur noriu o vyras savo. Ten nezinau kaip reiketu padeti i viena kruva ir kazkaip jeis dalintis? g.gif

drinks_cheers.gif tik atskiras biudzetas ir taip jau 20 metu mirksiukas.gif
Atsakyti
pas mus yra taip:

as perku maista ir kitas buitines prekes (skalbimo milteliai, dantu pastos, sampunai t.t.)
vyras moka uz buta visus mokescius ir visas paskolas.
o visus kitus pinigus jau kaip iseina tongue.gif

O greitu laiku bus taip, paskola didele baisiai imam, tai nuo savo atlyginimo 1000 turesiu ir as jau prie paskolos mestis, o visa kita kaip ir dabar smile.gif
Atsakyti
uz paskola mokam per puse vienodai, as uz maista, vyras uz lizinga auto. as uz komunalkes, vyras -uz pramogas. visa kita kas kaip nori elgiasi... aisku visu prima taupymui atidedam.
Atsakyti
Pas mus viskas bendra. Kažkaip niekada net ir nedalinom, savaime tas gavosi. Kurio piniginėje tuo metu ar kortelėje yra pinigų, tas ir moka. Pvz. jis algą gauna grynais, tai čia dažniausiai lieka maistui ir kasdienybei. O kadangi aš gaunu per banką, tai su savais pinigais sumoku visus mokesčius, kad nereikėtų eilių banke stovėt doh.gif
Atsakyti
Pas mus yra taip: as moku mokescius,lizinga,perku smulkmenas namams ir siaip kasdienems islaidoms naudoju, o vyras perka maista, bendzina pila. kas leka dedam i bendra kruva
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo curly :): 18 balandžio 2007 - 14:22