Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutariat šeimoje dėl finansų?

Kas jo - tas mano...Kas mano - tas MANO lotuliukas.gif
Juokauju...bet yra kazkaip panasiai...kazkaip naturaliai jam nieko man negaila...o jam mano uzdirbtu pinigeliu neprireikia...tai taip ir gyvenam biggrin.gif Pasitariam tik kai perkam didelius svarbius daigtus ax.gif tada "metames" abu bigsmile.gif
Atsakyti
Maniškis, kai prasitariu apie pirkinius, turi vieną atsakymą: žinai, kur raktai nuo seifo padėti..Žinoma dėl didesnių - su 4 nuliais- pasitariam. Tik kartais būna juokinga, kad užsiciklina,-girdi, mums šito tikrai nereikia schmoll.gif . Niekada įkyriai ir neprašau..Juk yra tiek subtilių, tik moteriai pažįstamų būdų, kaip pasiekti savo tikslą thumbup.gif ..Jam netgi atrodo, kad tai buvo jo sprendimas, o tada jau džiaugiasi, kaip teisingai jis pasielgė tongue.gif .Suteikime vyrams laisvę įvykdyti tai, ko norime mes... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2006 02 26, 17:01)
Kas jo - tas mano...Kas mano - tas MANO  lotuliukas.gif 
Juokauju...bet yra kazkaip panasiai...kazkaip naturaliai jam nieko man negaila...o jam mano uzdirbtu pinigeliu neprireikia...tai taip ir gyvenam  biggrin.gif  Pasitariam tik kai perkam didelius svarbius daigtus  ax.gif  tada "metames" abu  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif Getter parasei tai ka as norejau parasyt biggrin.gif .pas mus panasiai
Atsakyti
sutariame gerai, turime abu savo pinigu, del didesniu daiktu vyksta semos paitarimas smile.gif
Atsakyti
Sutariam ir tikiuosi sutarsim. Biudžetas, nors ir mano žinioje, bendras. Ataskaitų nėra, bet išlaidų fiksavimas - taip (biudžeto valdymo ir išlaidų paskirstymo tikslais) 4u.gif
O gal tiesiog iš įpratimo (įpratimas - antras prigimimas, ar ne?)
Atsakyti
pavydziu toms moterytems,kurioms nesvarbu kokia kosmetika naudot,kokius rubus tongue.gif daugiau ,ar maziau madingus...... bigsmile.gif tai ir seimoj tada taika del finansu rolleyes.gif o vat man,tai jau norisi ,kad ir kosmetika butu kokybiska,ir rubelis madingesnis g.gif
Atsakyti
man prioritetas - gerai gyvent ir but isitikinus kad ir rytoj ka valgyt bei is ko puostis turesiu. jei del to reik atsisakyt kosmetikos shiandien, kad ispirktum per metus buta - why not. o rubas - shiandien madingas - rytoj skuduras. gal del to - sheimos finansai pas mane6 o vyras atiduoda visa atlyginima.
Atsakyti
Kadangi vyro alga einą į sąskaitą, tai iš jo algos mokam visus mokesčius. Vyrui dar prisiena išlaikyti automobilį ir dar taupyti stambesniems pirkiniams thumbup.gif . Mano alga skirta šeimos maitinimui, rūbams, pramogoms. Tai ir sukamės. Manyčiau, kad gaunasi gerai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Na pas mus tai siaip jauviskas vienodai, tik kad anksciau as daugiau uzdirbdavau, o dabar abu vienodai, nors visada budavo kiekvienas savo pinigelius leidzia, jei mano, kad man to reiketu nuperka ir as taip pat, zinoma del didesniu dalyku tai kartu tariames, bet siaip tai mes abu islaidus, tai kai vienas uzsimano, kad ir brangesnio dalyko, tai kitas beveik visada pritaria. biggrin.gif , Tai gal net ir problema g.gif
Atsakyti
QUOTE(karra @ 2007 03 18, 23:15)
man prioritetas - gerai gyvent ir but isitikinus kad ir rytoj ka valgyt bei is ko puostis turesiu. jei del to reik atsisakyt kosmetikos shiandien, kad ispirktum per metus buta - why not. o rubas - shiandien madingas - rytoj skuduras. gal del to - sheimos finansai pas mane6 o vyras atiduoda visa atlyginima.


Pritariu 100 proc. Geriausia, kai seimoje vienas finansininkas. Ir mano prioritetas - geriau keleta dideliu dziaugsmu (pvz., vietoj vienos keliones per metus 2, arba gyvenamojo ploto keitimas/atnaujinimas) negu isleisti pinigus po truputi - tai kosmetikai, tai kokiam rubui.
Atsakyti
as jaunas dar,ir seimos neturiu-turiu tik drauge. daznai pamastau apie seimos bidzeta-koks man butu idealus. ir kol kas idealiausia atrodo 3 biudzetu sistema. zmona turi savo biudzeta,as savo,o treciasis-seimyninis,i kuri inesam pagal isgales ir is jo apmokami butas,maistas,k.t.seimos islaidos.

visiskai bendro biudzeto nenoreciau todel,kad zaidimas su pinigais yra vienas is mano hobiu-kaip ir manau pas daugeli vyru. va dabar kuriu uab,veliau gal dar ka,taip pat ir akciju birza domina.

nesu kazkoks materialistas,ir nieko mylimiems zmonems negaila, bet noriu ir as,ir drauge turet savo biudzetus savo islaidoms. o tas raportavimas vienas kitam manau greitai uzjob......
Atsakyti
QUOTE(paprastas @ 2007 03 25, 19:50)
as jaunas dar,ir seimos neturiu-turiu tik drauge. daznai pamastau apie seimos bidzeta-koks man butu idealus. ir kol kas idealiausia atrodo 3 biudzetu sistema. zmona turi savo biudzeta,as savo,o treciasis-seimyninis,i kuri inesam pagal isgales ir is jo apmokami butas,maistas,k.t.seimos islaidos.

visiskai bendro biudzeto nenoreciau todel,kad zaidimas su pinigais yra vienas is mano hobiu-kaip ir manau pas daugeli vyru. va dabar kuriu uab,veliau gal dar ka,taip pat ir akciju birza domina. 

nesu kazkoks materialistas,ir nieko mylimiems zmonems negaila, bet noriu ir as,ir drauge turet savo biudzetus savo islaidoms. o tas raportavimas vienas kitam manau greitai uzjob......

drinks_cheers.gif vat ir as toki seimos biudzeta isivaizduoju thumbup.gif
Atsakyti