Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl dantukų...

manasis su kruminiais bet be iltiniu...apacioj isvis du per viduri ir kruminiai tik smile.gif
Atsakyti
maniškiui metai ir 3 men, turi 9 dantukus. ir dabar jau kalas kiti, nes naktim nemiega,zirzlus labai, nevalgo, vakar pakilo temperatūra. unsure.gif
Atsakyti
Maniškė 2 m 2 men. tai turi visus 8 kruminius dantis. Paskutinieji 2 virsuje pradejo lysti pries gera menesi.
Atsakyti
Na mamytes nesijuokite blush2.gif as noriu paklausti okiek dantuku turi tureti vaikiuks 20?
Jei taip mes visus turim thumbup.gif
Atsakyti
Mums beveik 2,6 , tai dar vieno krūminio trūksta smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(dangausvaivorykste @ 2008 07 04, 14:23)
Na mamytes nesijuokite blush2.gif as noriu paklausti okiek dantuku turi tureti vaikiuks 20?
Jei taip mes visus turim thumbup.gif


Aga 20 ax.gif Mums 2m ir mes vis dar 16 turim smile.gif
Atsakyti
Mano dukrytei 1m.8mėn. tai turim 17 dantukų , dar laukiam trijų krūminių .
Atsakyti
Sveikutės, mano dukrytė turi 16 dantukų 4u.gif
Jau 3 kart suviduriavo, vis su 2 dienų pertrauka, aš jau vos ne į depresiją puoliau, niekaip nesuprantu ir neatrenku nuo ko, o tik dabar kilo mintis, kad dantukas gali būt kaltas doh.gif Tokia irzli, pikta pasidarė, tiesiog pati nesava blink.gif
Ot geras pasakymas, gyveni ir mokaisi, o miršti vistiek kvailas, juk jau 16 dantukų turim, galjau ir ankščiau susiprast, bet lyg ir nebuvo tokių bėdų su tais visais. Na, krūminukai mus, tikriausiai, labiausiai pašokdins doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarlota @ 2008 05 30, 13:44)
Mano zuikiukui 2 m. ir 4 men., bet paskutiniu perliuku nei su ziburiu nerasi  lens.gif  Pas kutiniu metu irgi toks zirziaklis pasidare, kad siauuuuubas  doh.gif ir temperatura, buna ne is sio ne is to pakyla viena diena, kita jau neber  g.gif  Gal cia jau taip dantys durniuoja kruminiai  g.gif

maniskiui irgi viena diena virs 39 temperatura,zirzia,verkia,miega daug,nevalgo,o kita diena kaip ridikelis,jokios temperaturos,valgo,zaidzia.turim 16 dantuku ir apacioj jau abudu labai patine kruminiai.turbut jie po truputi jau dygsta.bet kol pasirodys,bus dar daug asharu ir temperaturu doh.gif
Atsakyti
Mano vaikui jau 2 m ir 3 mėnėsiai, bet dar nėra paskutinių dantukų ir negaliu dažnai patikrint labai kanda į pirštus, bet matyt, kad dar ne laikas jiems išlyst. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gera-mama @ 2008 07 07, 11:40)
Sveikutės, mano dukrytė turi 16 dantukų 4u.gif
Jau 3 kart suviduriavo, vis su 2 dienų pertrauka, aš jau vos ne į depresiją puoliau, niekaip nesuprantu ir neatrenku nuo ko, o tik dabar kilo mintis, kad dantukas gali būt kaltas doh.gif  Tokia irzli, pikta pasidarė, tiesiog pati nesava blink.gif
Ot geras pasakymas, gyveni ir mokaisi, o miršti vistiek kvailas, juk jau 16 dantukų turim, galjau ir ankščiau susiprast, bet lyg ir nebuvo tokių bėdų su tais visais. Na, krūminukai mus, tikriausiai, labiausiai pašokdins doh.gif

maniškiui kalasi be jokių tempų bet piktumas nežmoniškas doh.gif
Atsakyti
Vyresneliui 2m1men islindo paskutiniai kruminiai,valio thumbup.gif nors vienas dantuotas ir baigesi pirstu kaisiojimas thumbup.gif
Atsakyti