Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl dantukų...

Balti kaip perliukai.
Atsakyti
QUOTE(uogytea @ 2010 02 11, 15:23)
Na pas mus irgi yra problemele su dantukais,nuo kokiu 1,5 m,vienas virsutinis dantukas ,prie dantenu buvo parudaves,o kitas lig kamputis iskeltas,tai dabar mums jau 2m,ir vienas is dantuku kaip ir trupa,man atrodo tai ziauriai!Buvom pas dantiste,ji tik tepasake,kad tokiem maziukams nieko nedaro,iskris ir isaugs nauji ir grazus kiti,dantukai!Bet kai pagalvoju,kol jis sulauks 6 m, jam visai jie istrupes ,nes tas rudumas persimeta i salia esancius dantukas.Beje dantis valome kas ryta ir vakara!



Pas nevykusia dantiste buvot. Eikit pas kita. Taip negalima palikt.
Atsakyti
Musu balti 6 perliukai!!!
Atsakyti
mus balti,bet vienas kreivas verysad.gif
Atsakyti
Pas mus ir balti smile.gif
Atsakyti
Mano mazytes irgi dantukai balti, tik va priekinis jau nuskeltas... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lejla @ 2010 03 08, 17:47)
Mano mazytes irgi dantukai balti, tik va priekinis jau nuskeltas...  doh.gif

Musiskio irgi 1 metu buvo balti, dabar jau 2 tai kazkoks sluoksnis dedasi g.gif gal emale nusivaliusi.
Paguoda tik tokia, kad sie dantukai ne nuolatiniai. Isdygs nauji mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes vedem kai tik isdygo pirmieji 4 dantukai.
Atsakyti
Svedijoje visi vaikai yra saukiami pas dantu higieniste, kai sueina metukai. Nors ir vienas dantis teisdyges, visvien eiti reikia. Ji atlieka profilaktine apziura, padovanoja sepetuka, pasikalbam. Karta i metus pasirodyt reikia.Tai nieko nekainuoja,apmoka valstybe.
Ir dantu pasta pirmaja, pasirodo reikia pirkti su fluoru, nes yra padaryti tyrimai, kad toki kieki prarijus isvis nieko nenutinka. Fluoras kietina emali, taip uzkirsdamas kelia susidaryti kariesui.
Mano patarimas - veskit vaikus profilaktiskai! Profilaktika visada pigiau kainuoja nei gydymas, o beje,ir malonesne koki milika kartu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angelu kalva: 27 balandžio 2010 - 23:42
O norėjau paklausti mamyčių, kurių vaikučiams jau tvarko dantukus - ar matosi plombytės?
Nes mano bendradarbė nuvedė savo pirmokę pas odontologą ir plombas sudėjo mėlynos spalvos. Baisiai atrodo, kaip sugedę dantys. Tipo odontologė pasakė, kad dabar į pieninius tik tokias plombas deda, nes kam geresnes dėti, juk vistiek dantukai iškris...
Tad dabar įdomu, nes mažyliui priekyje skylutė lenda, reik pas odontologą eiti, bet nesinori, kad mėlynas plombas dėtų...
Atsakyti
mes dar nevedėm dvimetuko unsure.gif labai tikiuosi,kad kaip ir kitiems vaikučiams nereiks bent iki mokyklos,bent jau nebuvo problemų su dantukais iki mokyklos blush2.gif
Atsakyti
Pries antraji gimtadieni 4u.gif , mazoji pradejo skustis, kad jai skauda ir vis imdavosi uz burnytes, man apziurejus nieko nesamate, todel nusprendziau, kad laikas eiti pas stomotologa.
Atsakyti