Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl dantukų...

Balti, bet su nemazu tarpu virsuj priekiniu dantuku. Gal kieno nors leliui taip buvo? Kazi ar pieniniai tokie ir bus, ar jie susistums?(dantys jau visi sudyge) g.gif Dantis kaip tokio amziaus vaiko tai nemazus turim, tik tas tarpas nepuosia unsure.gif
Atsakyti
Issiaiskinau nuo ko mano dukrytei dantys papilkejo smile.gif nuo gelezies, nuo 6 men naudojom hemofer ir nuo jo labai dantys papilkeja, gydytoja pati patvirtino, dar pasake kad cia nieko tokio, juk vis tiek pieniniai dantys iskris ir isaugs nauji balti dantys. Bet juk vaikui iki tol reikes vaiksciot su tokiais dantimis, tai as nupirkau Feroglobina, dabar toki geriam ir lygtais dantukai truputi apsivale biggrin.gif
Atsakyti
Baltut baltučiukai pas abu wub.gif Naudojam Weledos pastą vaikučiams.
Atsakyti
Brač kaip pavydu, tiek daug baltutelių dantukų. Pas mano pupą dar tik 12 dantukų, rodos ir valiau kaip liepiama (šepetėlį ji pati pagrauždavo, aš su marle pabraukydavau, bandydavau ir šepetėliu, ji mane apkandžiodavo...), staiga apsiziurejau, kad dantys gerokai apsinešę gelsvom apnašom doh.gif ir šiaip jie ne ypač balti nuo išdygimo... tai dabar griebiausi baisios prievartos, su riksmais kišu šepetėlį į burną. Bet apnašų nesiseka nuvalyt verysad.gif verysad.gif guodžiuos, kad gal visgi dar ne kariesas...
Atsakyti
pas mus irgi baltuciai,valomes kasdien nors l;abai nemegsta mirksiukas.gif
Atsakyti
balti biggrin.gif
Atsakyti
Mums daktare liepe dantukus su pasta ir sepeteliu valyti nuo dvieju metuku,o kolkas su merliuku smile.gif
Atsakyti
mums 2,6, musu dantukai balti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(as-ne-tavo @ 2010 01 02, 01:55)
Balti, bet su nemazu tarpu virsuj priekiniu dantuku. Gal kieno nors leliui taip buvo? Kazi ar pieniniai tokie ir bus, ar jie susistums?(dantys jau visi sudyge)  g.gif Dantis kaip tokio amziaus vaiko tai nemazus turim, tik tas tarpas nepuosia  unsure.gif



mano abiejų vaikų dantukai balti smile.gif
dėl tarpo pas mano mergytę buvo didokas tarpas tarp priekinių dantukų bet kai pradėjo dygti krūminiai dantukai to tarpo visai neliko. ax.gif bet jei pas jus visi dantukai jau sudygę gal vertėtų pasikonsultuoti su stomotologu, nors tai tik pieniniai dantukai jų vietoje digs nuolatiniai ir gal neliks jokio tarpo. mirksiukas.gif
Atsakyti
visi 16dantuku mano mazosios balti smile.gif o tas tarpelis (as vadinu sverpla) mano manymu nieko tokio ir cia neproblema,dukryte taip pat nemaza ta sverpla turi smile.gif as ir tikiuosi kad kai dyks nuolatiniai dantukai jos nebus,nes musu tete mazas budamas ja turejo bet dabar nera grazus lygus dantys,taciau daug zmoniu suaugusiu yra su tarpu tarp dantu.
Atsakyti
Maniškiu vaikų balti dantukai, oj kaip norėčiau kad tokie ir liktų 4u.gif
Atsakyti
musu dantukai balti bet nuo didelio kiekio gelezies naudojimo del mazakraujystes priekiniai isgedo ir sutrupejo o dabar jau ir kiti virsutiniai genda, tai gelezis pakenke eduoniui, tai dabar laukiam tada ateis laikas dantuku pritimui, ir nauju augimui, tik kad dar ilgai teks laukti verysad.gif
Atsakyti