Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl dantukų...

Mes naudojam šią pastą PASTA, kurią galima nuryt. Dantukai balti, tik vargstu su jų valymu, labai nepatinka sūneliui valytis doh.gif
Atsakyti
mūsų dantukai pradėjo biškiuką gelsti, o taip neprisileidžia kad valyčiau verysad.gif nors mums jau 1,5mėn bet burnytė jau pilna dantuku, noriu saugoti juos o mažiukė neprisileidžia unsure.gif
Atsakyti
musu irgi deja siek tiek gelsvi, tikrai negaleciau pavadinti perliukais. tikrai kitu vaikuciu esu maciusi baltesniu. Bet manau kad tai gali buti paveldimumas, nes tetes dantys tokie pilksvoki, ir niekuom nenubalinsi. Gal nuolatiniai isaugs baltesni, belieka tiketis rolleyes.gif
Atsakyti
Dantu spalva priklauso nuo daugelio faktoriu - dazniausiai lemia genai. O jei vieni dantukai balti, kiti pakeite spalva, gali but pirmieji karieso pozymiai - tiesiog stengtis valyt ir laukt kol ateis eile nuolatiniams.
Atsakyti
Maniskio dantukai balti,nors nesileidzia.kad juos valyciau ax.gif .
Bet drauges leliui,1,4 men, dantukai gelsvi ir dar virsutiniai pradejo trupeti verysad.gif .Jau sake 3 virsutiniai dantukai aptrupeje po truputi verysad.gif .Gyditoja sake,kad g.gif gal per mazai kalcio,pradejo gerti papildomai.
Atsakyti
baltutėliai biggrin.gif

nebuvau nieko panašaus girdėjusi, vat kad pajuoduoja tai žinau,turėjau pirmose klasėse padrūškę, kuriai visus juodutėlius išrovė, kai kažkokia bakterija įsimetusi buvo, nuolatiniai gražūs išaugo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ViGaMa @ 2009 07 23, 17:34)
Laba diena  smile.gif Mes turim viena problemele. Mano dukrelei pirmaieji dantys pradejo dygti 6 men. Dabar mums jau metukai ir turim jau 8 dantukus. Apatiniai dantukai balti o virsutiniai atrodo tokie kaip permatomi, dantuku galiukai tokie kaip papilkeje verysad.gif Gal zinot nuo ko taip yra? Gal truksta kokiu vitaminu? Kiekviena diena juos valau dantu sepetuku ant pirsto, bet vis tiek jie tokie g.gif  Gal yra kas susidure su tokia problema? Butu malonu isgirsti jusu nuomones. Aciu 4u.gif

Sunelio dantukai irgi balti ir atrodo tvirti kaip bebro biggrin.gif manau pasikonsultuok su vaiku pediatre jei neramina ju isvaizda ar spalva...
Atsakyti
Dukrytės dantukai,labai balti ir gražūs,dabar pratinamės juos valyti biggrin.gif
Atsakyti
musu baltut baltuteliai thumbup.gif
Atsakyti
balti ax.gif valom jau nuo 7 men ax.gif praktiskai iskart kai tik pradejo dygt ax.gif
Atsakyti
musu burnyte pilna baltu perliuku smile.gif
Atsakyti
siaip mums pirmi dantukai isdygo 8men,po men ir virsuj,dabar mum 1.3men,bet virsuj dantukai tokiom linijom isvagota juodai,praktiskai beveik nesimato,niekas ju neiziuri,bet as matau. ir nezinau ka daryti,valyti man nelabai duoda,bet pats bruzina su sepetuku mielai. bijau ir pagalvoti,kad taip neilgai pabuve,pradejo gesti,vaziuosim greitu metu pas daktare,reikes parodyti. Siaip jokiom rimtom ligom nesirgau budama nescia,bet po gimdymo buvo kazkokios komplikacijos,tai man leido penicilina,o as tuo metu zindziau,gal nuo to.. ir aisku nesakau,nakti geriam labai daug pieno. o is giminiu tai mama sake,kad pusbroliu,pusseseriu dantukai jau dygo juodi,bet nei pas mane,nei pas broli,nei pas vyro gimine taip nebuvo,gaila vaiko dantuku verysad.gif
Atsakyti