Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl dantukų...

musu baltut baltuteliai dantukai thumbup.gif siulau pas gyd. pasirodyti
Atsakyti
Esu girdejusi, kad gali buti dantys ir skaidrus, ir balti: cia priklauso nuo genetikos. Tik nezinau vieno ar gali buti vienoje burnoje skirtingu dantuku. Siaip musu odontologe sake, kad nuolatiniu iltiniu dantuku spalva yra skirtinga nuo priekiniu, nes mes irgi buvome issigande. Geriausia paskambinti i koki odontologini kabineta ir pasiklausti.

airinaphoto

flirt.gif flirt.gif flirt.gif flirt.gif flirt.gif
Atsakyti
Mano abiejų vaikų visi dantukai baltutėliai. Valome nuo pusės metukų.
Atsakyti
QUOTE(Keiti @ 2009 07 24, 20:35)
Mano abiejų vaikų visi dantukai baltutėliai. Valome nuo pusės metukų.

Gal valote su kokia dantu pasta?kiek zinau yra speciali,kuria galima ir nuryti,skirta mazuliams,taciau dar nebandeme... g.gif
Atsakyti
musu kai pradejo augti, buvo baltuteliai, bet vartojome antibiotikus, tai dabar siek tiek pagelto, bet taip ir turejo buti - salutinis poveikis.
Atsakyti
Dantukų spalvos pakitimas reiškia kažkokių naudingųjų medžiagų trūkumą organizme. Pasikonsultuokit su gydytoju. Beje, idealiai balti ar net į melsvumą (kaip išbalinti skalbiniai) dantukai taip pat nėra sveikatos požymis. Jie turėtų būt maždaug pieno baltumo.
Maniškė labai nenoriai valosi dantukus, man neleidžia, o pati nelabai moka, bet kol kas balti, tik kad sąkandis blogas.
Atsakyti
Balti dantukai, valome kai tik isdygo pirmieji nuo 5 menesiuku.

Kartais pastebiu po sulciu tokie pasikeicia, plemeliai pilki atsiranda, nusivalom ir viskas gerai.

Siaip stengiames ir rytais valyti. Sunuciui patinka su sepetuku, tai iduodu vandenuko puodeli, ir jis ten 'mala' 15 minuciu po burnyte, pabaigai as dar nuvalau, kad butu tikrai su rezultatu, nes pats ten tik zaidzia matyt biggrin.gif

Manau daug priklauso dar ir nuo sirgtu ligu, vartotu vaistu, ne tik nuo to, kad butu dantukai puikiai priziurimi. Gal net nuo to, ar mamyte nescia nesirgo tam tikrom ligom.
Atsakyti
o kuom valote mamytes pirmuosius dantukus?
Atsakyti
Mes is pradziu tik sepetuku, paskui ir su pasta 0+ Chicco.
Atsakyti
Musu dantukai balti,kartais pastebiu ,kad apsinesa,tiesiog butina valyti 4u.gif
Atsakyti
Gal jie pailkeja kad mazas hemoglobinas mano vaikui g.gif O su kuo jus valote dantukus ar su merliuku ar su sepeteliu? Valydavau su sepetuku ant pirsto, o dabar pabandziau su merliuku tai lyg tais atrodo kad ir pradeda valytis tas pilkumas thumbup.gif gal kaskart valant nusivalys ir pabaltuos g.gif
Atsakyti
[quote=ViGaMa,2009 07 23, 17:34]
Laba diena smile.gif Mes turim viena problemele. Mano dukrelei pirmaieji dantys pradejo dygti 6 men. Dabar mums jau metukai ir turim jau 8 dantukus. Apatiniai dantukai balti o virsutiniai atrodo tokie kaip permatomi, dantuku galiukai tokie kaip papilkeje verysad.gif Gal zinot nuo ko taip yra? Gal truksta kokiu vitaminu? Kiekviena diena juos valau dantu sepetuku ant pirsto, bet vis tiek jie tokie g.gif Gal yra kas susidure su tokia problema? Butu malonu isgirsti jusu nuomones. Aciu 4u.gif
Mes irgi turim panasia problema-apatiniai idealiai balti, o stai priekiniai su apnasomis.Pradzioje antrasis kandis pradejo lyg ir keisti spalva-atsirado mazyte demele vidineje puseje,kuri palaipsniui didejo, kol tas dantukas pradejo nykti.Pediatre sake, jog tai emalio suminkstejimas,kuris pradeda formuotis mazyliui esant dar pilvuke ir nieko tu cia nepakeisi.O stai odontologe pasake, kad pakeisti buvo galima, tiesiog reikejo vos isdygus pirmiesiems dantukams juos valyti dantu pasta ir taip padeti emaliui sukieteti.
Atsakyti