Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl dantukų...

pirma karta vedziau pas dantiste poliklinikoje, pries darzeli, tai buvo nepilnai 2 metukai. buvo sugede priekiniai dantukai, bet ji numojo ranka, sako ai...tada paklausinejau privaciam kabinete (trakuose) irgi nesivargino, kai jau pradejo vaikutis sakyti, kad popa susiradau vln zalgirio klinika ir laukiam eileje. siaip ir anksciau norejau ten vezt, bet vis pagalvodavau, kad kelias varginantis ir tt. bet geriau aisku anksciau nuvezti, paskui maziau moketi reikia
taigi as tos nuomones, kad kuo anksciau tuo geriau,m uzauga kokie 10d ir vedi rodai
Atsakyti
Maniskei dveji, bet idomu ir man pasidare kada, tik kol kas tai lyg nesiskundzia, priziurim dantukus, plaunam kasdien, bet jei pasiskus kada, tai ir vesiu. 4u.gif
Atsakyti
Mes buvom pries koki menesi pas odontologa, profilaktiskai pasitikrinti, kazkur buvau skaicius, kad kai dauguma dantu isdygsta, tai ir reikia pasirodyti. nors kai kurios pazystamos mamos i mane ziurejo kaip i kvaile blink.gif . atseit, kam ten eiti jei skyliu nera... kazkaip ir pediatre nesiule pasitikrinti eiti, bet dziaugiuos, kad nuejom...pasake, kad gerai viskas ir dabar ramu... i metus karta reikia pasirodyti 4u.gif gavo mazoji lipduka grazu, uzsiklijavom vonios kambary ant plyteliu, tai kai nenori valytis dantu, vis primenu, kad neduos kita karta gydytoja grazaus lipduko...
mano pacios dantys problemiski, tai tikrai nesinori, kad ir dukrai ateity butu bedu, del to, kad kazkada uzleidom... blush2.gif
Atsakyti
o gal kam buvo kad pradėjo juoduoti dantukai pieniniai dar iki dviejų metų?
Atsakyti
QUOTE(railukgec @ 2009 07 16, 15:47)
o gal kam buvo kad pradėjo juoduoti dantukai pieniniai dar iki dviejų metų?


Mums nebuvo, bet is pazistamu zinau, kad skubiai reikia pas odontologa vesti, dengia tada dantukus kazkokiom medziagom, kad eduonis toliau neplistu... siulau apsilankyti butinai mirksiukas.gif
Atsakyti
mes dar labai mazos ir dantuku nedaug,bet dziaugiuosi,kad jus atikau,turbut irgi nebuciau vedusi mazosios kol nebutu suskaude... blush2.gif dabar tikrai reikes profilaktiskai nuvesti iki 2-trojo gimtadienio.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RESPECT... @ 2009 07 10, 07:40)
Vaikutį reikia vesti pas odontologą 1,5-2 metukų būtinai mirksiukas.gif Nereikia laukti kol atsiras skylutės rolleyes.gif Mes plika akim galim ir nematyti gedimų. Geriau nuvesti vaiką kol sveiki dantukai, kad neišgasdinti ateičiai, nes jau kai su skaudančiais nueini pirmą kartą, tai gali ir bijoti po to unsure.gif
Aš irgi prisiklausiau, kad nėr ten ko vesti vaiko kol jam neskauda dantukų, nes jie visvien iškrenta, dabar labai gailiuosi, kad klausiau tokių nesąmonių g.gif
Pirmą kartą nuvedžiau vaiką 4 metų, nes tik tada pirmą kartą man pasirodė lyg ir skylutė, bet nebuvau tikra, nes jokių pajuodavimų nesimatė, dantukų niekada neskaudėjo ir iki tol jo dantukai mano akimis buvo labai geri, šiaip nuvedžiau dėl ramybės rolleyes.gif Ir pasirodo sugedę yra 6 krūminiai dantys, danties paviršiuje skylutės labai nežymios, gedimas nuėjęs į šaknis blink.gif Tai dar ačiū Dievui maniškis visai nebijo eiti pas odontologę (jau 6 kartus buvome, dar 2 liko unsure.gif ). Tai va, odontologė sakė, kad jei būtume profilaktiškai atvedę patikrinti kokių 2 metų, tiek vargti nereikėtų mirksiukas.gif
Taigi, MIELOS MAMOS, VESKITE SAVO VAIKUČIUS PAS ODONTOLOGĄ KUO ANKSČIAU!!! mirksiukas.gif Vėliau nebus jokių bėdų su baimėm, skausmais ir t.t. mirksiukas.gif Ir dar noriu patarti, neveskite pirmą kartą vaikučio į kokią prastą polikliniką, geriau nuvesti pas tam specialiai paruoštus gydytojus mirksiukas.gif Jie labai gerai moka "užkalbėti dantis", kad vaikučiai nebijotų irnesakyk.gif O, kad mano vaikystėje taip būtų buvę  dry.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Sutinku 100%
Atsakyti
Laba diena smile.gif Mes turim viena problemele. Mano dukrelei pirmaieji dantys pradejo dygti 6 men. Dabar mums jau metukai ir turim jau 8 dantukus. Apatiniai dantukai balti o virsutiniai atrodo tokie kaip permatomi, dantuku galiukai tokie kaip papilkeje verysad.gif Gal zinot nuo ko taip yra? Gal truksta kokiu vitaminu? Kiekviena diena juos valau dantu sepetuku ant pirsto, bet vis tiek jie tokie g.gif Gal yra kas susidure su tokia problema? Butu malonu isgirsti jusu nuomones. Aciu 4u.gif
Atsakyti
gal gydytojui pasirodykit.nezinau ka patarti .musu dantys balti visada buvo.net melsvi .kaip isbalinti skalbiniai.bet turbut nuolatiniai tokie nebus...
Atsakyti
balti dantukai smile.gif
Atsakyti
musu irgi balti smile.gif
Atsakyti
Musu balti nuo pat pradziu dygo, tik kazkur girdejau, kad kai formuojasi ar kalasi dantys, jei yra vartojami antibiotikai, tai gali ne tik pakeist dantu spalva, bet ir ju kokybe. Bet gal cia dar ir nuo organizmo priklauso kazkiek, nes ne visiems viskas vienodai, kad ir sergama. O tai sake vienai draugei dantiste, nes jos nuo mazens parude ir prasti dantys buvo. ax.gif
Atsakyti