Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl dantukų...

QUOTE(Nikolete @ 2009 04 14, 14:45)
sakyciau daugokai turi, nes pieniniu yra tik 20  smile.gif


Gal norejo parasyti, 18 dantuku biggrin.gif
Jau pasisakiau sioje temoje anksciau... rasiau, kad poros kruminiu nesulaukiam jau puse metu... tai va, turim jau pilna komplektuka dvidesimtuka... mums beveik 2 metai ir 5 men. islindo du iskarto, tai bedeliu buvo, o dar tuo metu sloga buvo, tai is viso... nors nei su vienais dantimis jokiu bedu nebuvo schmoll.gif bet dabar jau viskas gerai thumbup.gif
Atsakyti
mano sunelis turi irgi 16,laukiu paskutiniuju. O siaip paskutiniai 4 dantukai iki 3metuku turi isdygti
Atsakyti
Mano dukrytei greit bus 1m2men, turim 10 dantuku bigsmile.gif visi dygo kaip ir tikejomes, laukem kada isdygs apacioj dantukai salia priekiniu, o stai sulaukem net 4 pirmuju kruminiu doh.gif g.gif pastebejau, kad jau truputi baltuoja ir virsuj iltiniai...bus vargelio doh.gif
Papildyta:
oj, cia turbut bisk ne i tema prirasiau blush2.gif
Atsakyti
mums dabar yra 1m 8 men turim 17 dantuku teuksta triju kruminiu paskutiniu o augimas dantukas kiekvienam vaikui skirtingas
Atsakyti
Nu mums dabar 1m 10men ir auginames paskutinius 2 kruminius dantukus doh.gif vajei vajei kaip jis zmogus serga si karta ...nei vienas dantukas taip skaudziai nedygo , kaip sitie 2 paskutiniai . Niu , bet gal pagaliau ramybe ir dienom ir naktim turesim smile.gif
Atsakyti
Mums 2m4men pradejo dygti antrieji kruminukai, labai jau sunkiai, vaikas nervuotas, verkia del nieko, zirzia, naktim prastai miega..
Atsakyti
DANTŲ DYGIMO SCHEMA IR EILIŠKUMAS mirksiukas.gif
http://www.uzsidirbk...eview/790/1/216
Atsakyti
mano berniukui patys paskutiniai kruminukai isdygo iskart po trecio gimtadienio... smile.gif
Atsakyti
Mums 1.10men turime 20dantuku, krupinukai per 1.5menesio 4 islindo, net nepajutome blush2.gif
Atsakyti
Na va maniskiui irgi pradejo kaltis paskutinieji, tiesa dar tik vienas is paskutiniuju,puse danties islindo. O as galvoju ko jis toks neramus naktimis pasidare g.gif
Atsakyti
Maniskiui 1.8m,turim 17,jau 18 pakeliui
Atsakyti
QUOTE(VI-VA-VI @ 2009 04 23, 13:46)
DANTŲ DYGIMO SCHEMA IR EILIŠKUMAS mirksiukas.gif
http://www.uzsidirbk...eview/790/1/216

liuks nuoroda, ačiū 4u.gif
mano kleckui jau du metai ir dveji mėnesiai,ir tik dabar pradėjo lįsti pirmieji krūminukai. Sunkiai kažkaip, vis rodo į burnytę ir sako: "Babum, popa" verysad.gif
Atsakyti