Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl dantukų...

QUOTE(Will @ 2009 03 04, 17:11)


Maniškiui jau metukai ir artimiausiu metu planuoju pirmą vizitą pas odontologą- kad patikrintų ar viskas gerai, rekomenduotų dantų pastą ir kad vaikas vėliau nebijotų  ax.gif


Papildyta:
QUOTE(neas @ 2009 03 05, 18:36)
Maniskiui jau 2m. 9 men.Artimiausiu metu zadam apsilankyt pas odontologa, kad paziuretu ar viskas gerai, ar gerai dantukus valom smile.gif



Nu ir šaunuolės mamytės, kad nenumojate į tai ranka thumbup.gif , vaikai užaugę tikrai bus dėkingi, kad laiku pradėjote rūpintis dantimis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alara @ 2009 02 06, 14:00)
o ka gydytoja sake del tu apnasu? nes musu mergaitei irgi yra gelsvu apnasu ant dantuku.  Jos nevalomos? O kai augs nuolatiniai dantukai ju nebebus?

[as muis irgi tos apnaseles.Niekaip neatprantam nuo naktinio pienuko.Rekdinasi bet vistiek neatsisako.

Gal kas zinot kur apsilankyt maziesiems kaune????
Atsakyti
Mums jau tuoj 2 metukai 4u.gif ir po vizito pas savo daktare eisim pas odontologa thumbup.gif Manau,kad kuo anksciau tuo geriau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raske80 @ 2009 03 08, 00:26)
Mums jau tuoj 2 metukai 4u.gif  ir po vizito pas savo daktare eisim pas odontologa thumbup.gif  Manau,kad kuo anksciau tuo geriau mirksiukas.gif


Mano sūneliui metukai oir treji mėnesiai, jau buvom pas odontologę. Pasitikrino profilaktiškai, susipažino su aplinka, gydytoja man parodė, kaip valyti dantukus, patarė dėl šepetėlio. Sakė ateiti po trijų mėnesių - kad po truputį pratintųsi ir nebijotų. Baiminausi, kad dantukai kreivoki, tačiau kol kas nuramino.
Atsakyti
Labutis, mamytes gal kuri žinot stomotologa panevėžyje??? 2,5 metų vaikiukui???
Atsakyti
Mes ir 16-ka dantuku turim, tad galim ikasti ir neblogai jau uzkasti biggrin.gif
Lauksim dar 4-iu,tiesa sakant as net nezinojau,kad vaikui dar turi isdygti 4, sioje temeleje tik perskaiciau. ax.gif
Atsakyti
Mums 2 metai ir 4 men. turim 18 dantuku.. apatiniai antri kruminiai isdygo gal jau pries puse metu, o vat virsutiniu laukiam nesulaukiam... kokie piktumai uzeina tai ir tikrinu ar neprasikale tie laukiamieji kruminukai, o ju kaip ner taip ner g.gif gal kam taip buvo, kad ilgai nesulauket virsutiniu? blink.gif nors atrodo visi kiti savo laiku isdygo, virsutiniai kazko stringa unsure.gif
Atsakyti
Mums 2m turim 16-ka dantuku,o dar 4 kruminuku vis laukiam ax.gif ,manau,kad kiekvienam vaikiukui skirtingai dygsta mirksiukas.gif
Atsakyti
Dar vis dygsta mum 2m2men turim 16dantuku
Atsakyti
mes jau 1m3men turejom 16 dantuku, dabar pirstai giliai burnoje, jauciu kad lys ir kruminukai paskutiniai tuoj..bet mums visi dantukai anksciau nei "numatyta grafike" isdygo" 4u.gif
Atsakyti
Mano mazylei irgi jau 2,2 metuku ir ji turi 28 dantuku, kurie isdygo turbut kokiu 1,8 metuku. Kai apziuriu burnyte, atrodo nebera ten vietos dygti dar dviem dantukam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte.b @ 2009 04 06, 14:50)
Mano mazylei irgi jau 2,2 metuku ir ji turi 28 dantuku, kurie isdygo turbut kokiu 1,8 metuku. Kai apziuriu burnyte, atrodo nebera ten vietos dygti dar dviem dantukam  biggrin.gif

sakyciau daugokai turi, nes pieniniu yra tik 20 smile.gif
Atsakyti