Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl dantukų...

mano mazyliui paskutiniai kruminiai dantukai isdygo vienas per 3 gimtadieni, o kitas po savaites islindo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raciren: 10 vasario 2009 - 23:20
QUOTE(Dzanetukas @ 2009 01 22, 12:33)
Mums dabar 2,6 metuku. Dar kol kas nei vienos skylutes nera, Aciu Dievui  karsta.gif
O naudojam Rocs vaikiska dantu pasta - labai superinis dalykas  thumbup.gif Pradeda veikti apsauga jau po 20 sec.


Mes irgi patenkinti šia pasta - kol kas visi (16) dantukai sveiki biggrin.gif . Pas odontologą planavau vaiką vesti jau nuo 1 m., tačiau mažius labai bijo gydytojų (nekokia ankstesnė patirtis): isterijos priepuolių, pasitaikiusių net poliklinikoje per paprastą apžiūrą, nesugebėjome numalšinti, kol neišėjome iš pastato. Todėl vizitą pas odontologą atidedu ateičiai (bent jau kol išaugs likę dantukai).
Atsakyti
Zinau, kaip ismokyti vaika ispjauti pasta lotuliukas.gif
Maniskei visa laika (iki 2,4 metuku) valeme dantukus su ROcs pasta (ji labai svelni) - tai niekaip neisejo priprasyti, kad spjautu - rydavo pasiskanaudama. Viena syki nupirkau Colgate - tai taip spjaudosi, kad oho thumbup.gif Mat neskani jai ta pasta.
Atsakyti
Mamytes patarkit kokia pasta naudoti 1m. ir 3 men. vaikuciui?
Atsakyti
Iki dviejų - jau turim visus
Atsakyti
Mano sūnelis jau keli menesiai turi kruminius,o iltiniai vis lenda dar, bet laaaabai ilgai smile.gif
Atsakyti
Mano mažiui (1.9 m.) jau gal mėnuo kaip lenda ir niekaip neišlenda 17- tas ir 18 -tas dantukai. Iki 2 m. tikrai nespės išlįsti paskutiniai krūminiai dantys, nes jam dantukai visada lenda laaabai iš lėto. Vyresnėliui visis dantukai išdygo kai jis dar neturėjo 2 m.
Papildyta:
QUOTE(Dziaugsmukas @ 2009 02 10, 22:01)
Mano maziukui kruminiai isdygo anksciau nei iltiniai.Ir bent jau prof.Spoko knygoje apie vaikus,irgi tokia schema duota,kad pirma kruminiai,o po to iltiniai smile.gif

Taip ir turi būti. Pirmieji krūminiai dantys išlenda anksčiau nei iltiniai. Nebent tu kalbi apie paskutinius krūminius dantis.
Atsakyti
Pradėjo dygti po antojo gimtadienio (2metai ir 3 mėn buvo, kai pasimatė pirmasis)
Atsakyti
Mano mazuliukui taip pat kruminiai jau yra isdyge ( amzius - 1m. 3men. ), o dabar pradejo iltiniai kaltis.
Atsakyti
labas,

mano mergaitei pirmas dantis isdygo metuku proga smile.gif . kruminiai visi sudyge buvo 1 m. ir 4 men. tai visi priekiniai 4 sudyge ir 4 kruminukai. dabar tik neseniai islindo virsutinis soninis (salia priekinio). pas mus ne pagal tvarka dygsta bigsmile.gif
Atsakyti
jau metuku ir 3 men turim visus kruminius
Atsakyti
na mano dukrai jau greit 1m8mmėn. tai turim 16dantukų, o paskutinių krūminių dar nesimato, bet manau kad dar ir ankstoka, na bet kiekvienam savo laikas smile.gif
Atsakyti