Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl dantukų...

QUOTE(giedre g @ 2009 01 26, 01:00)
mes jau turim visus 20 dantuku thumbup.gif paskutiniai 2 kruminiai su temperatura islindo, o visi kiti nepastebimai thumbup.gif

Ir mes turim 20 kapliukų thumbup.gif Mums jau 2 m. ir 1 mėn. Paskutiniai irgi lindo su tempa ir viduriavimu unsure.gif
Atsakyti
Mes turejom iki 1.6m 16 dantuku, o dabar jau isdygo 17 ioliktas ir laukiam 18 iolikto smile.gif
Atsakyti
Mažiui - 1 m. 10 mėn. Mums dar trūksta 4 dantukų ax.gif
Atsakyti
Na mums jau 2,3 ir jau turim visus dantukus.
Atsakyti
Mums su paskutinieji kruminukai isdygo prie 2 menesius. Kai mums buvo 2m ir 4 men. ax.gif
Atsakyti
musiskiui iltiniai sunkokai dygo (1,5m).. g.gif tai idomu,kaip bus su kruminiais.. blink.gif
Atsakyti


QUOTE(brasta @ 2009 01 21, 22:19)

Mes privačiai ėjom. Patys nusprendėm. Nepadeda ir mums valymas. Pusantrų metų ištisai naktimis piktnaudžiavo MP... gal ir tai prisidėjo...
Mes naudojam Colgate nuo 0 iki 6 metų.
Mums irgi sakė, kad nieko baisaus neatsitiks. Maniškis spjaudo... bet tik po to, kai nuryja.

o ka gydytoja sake del tu apnasu? nes musu mergaitei irgi yra gelsvu apnasu ant dantuku. Jos nevalomos? O kai augs nuolatiniai dantukai ju nebebus?
Atsakyti
Sveikos! mano suneliui tuoj bus du metukai, o turim ir tik 16 dantuku.As net buvau pamirsus apie dantukus, doh.gif kai pradejo viena diena zizti, tai ir nusprendziau paskaiciuot.Tai va laukiam dar 4 perliuku cool.gif
Atsakyti
pas mano mergyte 16 dantuku, amzius 16 menesiuku, sunkokai uzsiauginom iltinius, tikiuosi kad tie paskutinieji kruminukai veliau isdygs, norim pailset, naktim pamiegot... ax.gif
Atsakyti
Pusantru metuku jau turejom visus dantukus.
Atsakyti
Mano maziukui kruminiai isdygo anksciau nei iltiniai.Ir bent jau prof.Spoko knygoje apie vaikus,irgi tokia schema duota,kad pirma kruminiai,o po to iltiniai smile.gif
Atsakyti
vat tik dabar dukrytei išdygo paskutinis krūminukas - 20- tas smile.gif vėlokai - 2 m 8 mėn ax.gif o ir visi keturi dygo jau po antro gimtadienio smile.gif
Atsakyti