Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl dantukų...

Maniske irgi ryja pasta. Tiesiog ciulpia dantu sepeteli, bet odontologe sake, kad reikia tepti labai nedaug vaikiskos pastos, dydziu sulyg mazojo pirstelio nagiukas. Tai nieko tokio, kad jos truputi ir suvalgo ax.gif . Apzoriukai musu lotuliukas.gif
Atsakyti
as savojo nevedziau, bet kai isdygo pirmasis dantukas nuvaziavau pasidometi kaip mums ji priziureti.. biggrin.gif na, netik ji, bet ir visus kitus, kurie mums islys.. mirksiukas.gif patare dantukus valyti su vaikisku sepetuku ir su vaikiska pastyte kur skirta kudikiams iki 12 men. thumbup.gif
'
Atsakyti
QUOTE(Spurge @ 2009 01 19, 15:27)
smile.gif Pasidalinkit, mamytes patirtimi, kaip ismokyti 2,8 metuku vaika ispjauti pasta. Valyti isivalo, na bet ispjaut-niekaip


Gal paguosiu- mano dukrai jau 5.5 m., o ji vis dar nemoka išspjauti pastos...Jokiems mokymams nepasiduoda...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 01 21, 18:26)
Gal paguosiu- mano dukrai jau 5.5 m., o ji vis dar nemoka išspjauti pastos...Jokiems mokymams nepasiduoda...

O mes labai greit išmokom, kiekvieną kartą vis rodydavau ir dabar puikiausiai moka ir su vandeniu prasiskalauja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IN&JANG @ 2008 12 10, 13:52)
o neissigas vaikas 1.5m? kaip isvis tokiam imanoma apziuret dantukus? visai nt namie nesileidzia beveik.... g.gif
bet pas ji kazkaip neramina manes vienas dantukas viduj rudas unsure.gif
gal tikrai reik pasirodyt........... g.gif

Maniškis niekaip nesileido, tai teko per jėgą parodyt, nes irgi labai pergyvenau dėl nugeltusių dantukų.

QUOTE(Rhetta @ 2008 12 10, 21:57)
Mano sunui 1.3 m. vizito pas gydytoja metu uzsiminiau,kad norėčiau nuvesti sunu pas odontologa,tai gydytoja tik pasijuoke,kad dar per mazas.O stai pazystamos sunui 1.5 m. ir jau keli dantukai sugede  unsure.gif


Pirmąkart mes ėjom gal 10 mėnesių... sakau, gal neįprasta tokie pacientai... tai sakė, kad ateina ir dar mažesnių.

QUOTE(__snowflake @ 2009 01 11, 16:20)
Dukrai 1 m 2 mėn, turim 12 dantukų, pas stomatologą dar nebuvom. mane neramina, kad priekiniai dantukai viršuj gelsvi pasidarė. kaži čia aš blogai valau ar kas? Valau 3 kartus- ryte, vakare, per pietus. O pas gydytoją vaikučio gydytojas siunčia ar kaip ten yra?

Mes privačiai ėjom. Patys nusprendėm. Nepadeda ir mums valymas. Pusantrų metų ištisai naktimis piktnaudžiavo MP... gal ir tai prisidėjo...

QUOTE(__snowflake @ 2009 01 18, 00:12)
Kokią dantų pastą naudojat?

Mes naudojam Colgate nuo 0 iki 6 metų.

QUOTE(alinute.m @ 2009 01 20, 18:44)
Maniske irgi ryja pasta. Tiesiog ciulpia dantu sepeteli, bet odontologe sake, kad reikia tepti labai nedaug vaikiskos pastos, dydziu sulyg mazojo pirstelio nagiukas. Tai nieko tokio, kad jos truputi ir suvalgo ax.gif . Apzoriukai musu lotuliukas.gif

Mums irgi sakė, kad nieko baisaus neatsitiks. Maniškis spjaudo... bet tik po to, kai nuryja.
Atsakyti
QUOTE(dowiliuke @ 2009 01 18, 01:18)
Colgate vaikišką  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif Mes irgi tokia naudojam gal nuo kokiu 1,5 m., ir iki dabar (4,5 m.) ne karto nereikejo nieko taisyti karsta.gif
Atsakyti
Mums dabar 2,6 metuku. Dar kol kas nei vienos skylutes nera, Aciu Dievui karsta.gif
O naudojam Rocs vaikiska dantu pasta - labai superinis dalykas thumbup.gif Pradeda veikti apsauga jau po 20 sec.
Atsakyti
kolkas mazylė nenaudoja jokios pastos. net šepetuką graužia. jai tai kažkokia atrakcija lotuliukas.gif . mano odontologė sakė, kad vaikus pirma kartą reikėtų atvesti išdygus pirmiesiems dantukams. beje 2-3 metų vaikiukai labai dažnai jau turi sugedusių dantukų verysad.gif
Atsakyti
Mes jau visus 20 turejom iki 2 metu thumbup.gif
Atsakyti
mes jau turim visus 20 dantuku thumbup.gif paskutiniai 2 kruminiai su temperatura islindo, o visi kiti nepastebimai thumbup.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
dukrai pradejo dygti dantukai nuo 8mem.dabar beliko paskutiniai kruminiai.greit sudygo tie dantukai lotuliukas.gif
Atsakyti
mes turim tik 12 dantuku. dar 8 pakeliui biggrin.gif
Atsakyti