Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl dantukų...

Maniškis vėlyvas su dantimis biggrin.gif
Pirmąjį gimtadienį šventė su dviem kapliukais apačioj biggrin.gif
Dabar 2 m. ir 5 mėnesiai, ir kątik iltinių sulaukėm tongue.gif Jaučiu antrųjų krūminukų teks dar palaukt g.gif
Atsakyti
Mums 2.4 m truksta mums vieno dantuko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(diva3 @ 2008 12 08, 14:57)
Mums 2.4 m truksta mums vieno dantuko biggrin.gif


Mums tai truksta kruminiu ax.gif
T.y. dukrai truksta smile.gif Jai dabar 2 metai ir 5 menesiai doh.gif
O kada turi visi sudygt? g.gif
Atsakyti
Noreciau ir as su jumis pasitart bigsmile.gif Mazytei mano 1.2men. turi 4 priekinius virsuj 2 priekinius apacioj ir net 4 kruminius blink.gif Ar nieko cia tokio blush2.gif
Atsakyti
Tai dažniausiai tokia tvrka ir dygsta dantukai - pirma krūminiai, paskui iltiniai ir po to antri krūminiai 4u.gif
Atsakyti
o neissigas vaikas 1.5m? kaip isvis tokiam imanoma apziuret dantukus? visai nt namie nesileidzia beveik.... g.gif
bet pas ji kazkaip neramina manes vienas dantukas viduj rudas unsure.gif
gal tikrai reik pasirodyt........... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IN&JANG: 10 gruodžio 2008 - 12:53
Nu as saviskes dar nevedziau, pokolkas. Dar tik baigia paskutinis dantukas islysti. biggrin.gif tai planuoju apie vasara kai bus jau 3 metuka.
Atsakyti
Mano sunui 1.3 m. vizito pas gydytoja metu uzsiminiau,kad norėčiau nuvesti sunu pas odontologa,tai gydytoja tik pasijuoke,kad dar per mazas.O stai pazystamos sunui 1.5 m. ir jau keli dantukai sugede unsure.gif
Atsakyti
Mes metuku jau turejom 16 dantuku, o va is tu paskutiniuju kruminiu tik va dabar vienas isaugo, o kiti 3 dar neaisku kada biggrin.gif
Atsakyti
O mano mažyliui 1,5 metų gydytoja išrašė siuntimą profilaktiškai pasitikrinti dantukus, nors atrodo visi sveiki, bet bijau, kaip ten jis parodys? g.gif wub.gif
Atsakyti
Mes pirma kart ejom 2-ju metuku. Susipazino su gydytoja, su kede, su irankiais... Leido apziurejama ir gavo dovanele, kad sekanti karta nebijotu ateit 4u.gif
Atsakyti
Dukrai 1 m 2 mėn, turim 12 dantukų, pas stomatologą dar nebuvom. mane neramina, kad priekiniai dantukai viršuj gelsvi pasidarė. kaži čia aš blogai valau ar kas? Valau 3 kartus- ryte, vakare, per pietus. O pas gydytoją vaikučio gydytojas siunčia ar kaip ten yra?
Atsakyti