Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl dantukų...

O mums musu pediatras niekada ir neminejo kada reikia apsilankyt pas odontologa g.gif Gerai kad siais laikais imanoma pacioms susirinkti ivairios informacijos,o tai butu bedeliu jei lauktum ilgai :blink:Na as planavau nuo 2 metu ieskoti patarimu,juk ne kiekvienas gygytojas ir apsiima gydyti vaikus ax.gif kolkas atrodo viskas gerai,tik neleidzia man valyti dantu ,atseit pats moka valytis
didis.gif
Atsakyti
QUOTE(viktorija1980 @ 2008 10 23, 19:15)
Mums jau  parase siuntima pas odontologa, profilaktiskai nueiti,kad ismokintu kaip dantukus valyti  smile.gif


O tai odontologai mokina kaip valyti dantukus? bigsmile.gif Niekda negirdejau blush2.gif Gyd jokio siuntimo nedave, tai manau palauksim iki kokiu 2 metu, o paskui jau ziuresim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2008 10 25, 21:46)
O tai odontologai mokina kaip valyti dantukus?  bigsmile.gif  Niekda negirdejau  blush2.gif  Gyd jokio siuntimo nedave, tai manau palauksim iki kokiu 2 metu, o paskui jau ziuresim  ax.gif


vienas sulaukes 1 metu turi 2 dantis, kitas - 12-a. Manau, kad tam su 12-a nereiketu laukti iki 2 metu. Dantuku nemazai, gerai butu parodyti. Tuo labiau, kad kai kuriems gydytojai ten tokiu demeliu randa, tepaliuku specialiu tepa, kur pacios man atrodo tokio negausite.

O ar moko ar ne - priklauso nuo odontologo. Vienas paziures - ir eik sau, viskas gerai, kitas - paskaita atskaitys ir dar pamokys ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TJolke: 26 spalio 2008 - 20:16
QUOTE(TJolke @ 2008 10 26, 21:14)
vienas sulaukes 1 metu turi 2 dantis, kitas - 12-a. Manau, kad tam su 12-a nereiketu laukti iki 2 metu. Dantuku nemazai, gerai butu parodyti. Tuo labiau, kad kai kuriems gydytojai ten tokiu demeliu randa, tepaliuku specialiu tepa, kur pacios man atrodo tokio negausite.

O ar moko ar ne - priklauso nuo odontologo. Vienas paziures - ir eik sau, viskas gerai, kitas - paskaita atskaitys ir dar pamokys ir t.t.


Reikes turbut su gyd pasitart, kai eisim 18 men skiepytis, nes dantuku isties turim lb daug g.gif
Atsakyti
susimasciau,kad ir mums reiketu pasitikrinti dantukus g.gif valytis tai labai megsta,visada ryte primena kad tutukus valytu mamyte bigsmile.gif bet viena karta kai pati valesi buvo truputis kraujuko......
skubam tikrintis dantuku smile.gif
Atsakyti
As savo dukryte pirmakart vedziau 1,3 m. Pries tai susipazinome su stomatologe mirksiukas.gif Vizitas pas ja mano dukrytei labai patiko thumbup.gif ji apziurejo ,,darbo irankius" pazaide su zaisliukais, leido apziureti savo perliukus thumbup.gif Ju turi 12 mirksiukas.gif
As pasikonsultavau del pastos ir dantu sepetelio thumbup.gif Mums abiems vizitas pas stomatologe buvo naudingas thumbup.gif
Atsakyti
o mes buvom keturiu su puse kai kai taisem du dantukus.dukryte tikra saunuole visiskai nebijojo,gal todel,kad pas odontologa pradejom lankytis nuo dviej su puse.tada jai tik patikrindavo,parodydavo odontologo instrumentus,dovanu gaudavo dantu pastos.lankomes odontologa pas kuria ir patys remontuojam dantukus. smile.gif
Atsakyti
maniskiui tuoj 2metukai,dantis as jam valau,taip priprates,zino visa dantu valymo eiga,dantukai sveiki balti grazus,tai mes kolkas ir nesiruosiam pas odontologa 4u.gif
Atsakyti
Vis galvojau kada keliaut su maziuke pas odontologa, mums katik suejo metukai, tai manau reik registruotis ir keliaut, juk nepakens konsultacija, tikiuosi pirmoji pazintis su odontologe patiks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2008 10 25, 21:46)
O tai odontologai mokina kaip valyti dantukus?  bigsmile.gif  Niekda negirdejau  blush2.gif  Gyd jokio siuntimo nedave, tai manau palauksim iki kokiu 2 metu, o paskui jau ziuresim  ax.gif



Odontologai ir burnos higienistai moko taisyklingai valyti dantukus, bet deja ne visi ax.gif
Atsakyti
Neisivaizduoju kada???ryztis tokiam kosmarui...Ji isvis daktaru nepripazista.Jie tik artyn,ji jau klykia doh.gif Net pasverti sudetinga.Dantu nevalom,tik retkarciais pavyksta man tai padaryti.Isbandziau daug variantu,bet schmoll.gif
Atsakyti
Mano dukrytei 2.4men.matyt neisvengiamai reiks vest pas odontologa,pamaciau skylutes dantukuose,tik kaip jai patasys tai neisivaizduoju g.gif
Atsakyti