Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl dantukų...

Musu pediatre siuncia nuo 1 metuku. Visus. Mums irgi siuntima parase, nors atrodo viskas gerai: 8 dantys, dideliu neramumu dygstant neturejom...
Atsakyti
QUOTE(TJolke @ 2008 09 18, 11:59)
Musu pediatre siuncia nuo 1 metuku. Visus. Mums irgi siuntima parase, nors atrodo viskas gerai: 8 dantys, dideliu neramumu dygstant neturejom...

Manau ir mums reik jau nueit pasirodyt, nes apnašų yra ant dantų, kurios niekaip nenusivalo su šepetėliu. O kaip tokius mažus vaikus apžiūri?
Atsakyti
g.gif reikia ir mums pagalvoti unsure.gif
Atsakyti
O maniškiui pirma išlindo visi 4 krūminukai, o tik dabar lenda iltiniai.
Atsakyti
Na mes pas dantiste apsilankem kai buvo virs metuku,kadangi gyvename Londone cia atsiuncia priminima kad pas dantista reikia apsilankyti kas 6 men,mano mergina reikia nukrapstyti nuo kedes nes jai labai patinka sedeti ir ziureti ka ten ta teta daro..na iki siol skyluciu neturime,bet yra apnaseliu juodu taskuciu,na sake jie nuo seiliu,reikia tik valyti,nors ne visada pavyksta ...Bet dziaugiuosi kad nuejome anksti,nes dantiste apziurejus pasako kiek dantuku isdygo,kiek dar turi isdygti ar jie taisyklingai auga..Mano labai silpni dantys,mama sake kad jau 5metuku turejau skylute dantyje,o ir dabar visi dantys jau su bliombom..Tai labai bijau kad dukryte mano datuku nebutu paveldejusi.
Atsakyti
Dvieju metuku ir dvieju menesiu jau turejo dukryte visus dantukus smile.gif
Atsakyti
Mažajam vos tik pirmas dantukas išdygo, tai odontologė ir apžiūrėjo:blink: . Labai tuo džiaugiuosi, labai gera gydytoja thumbup.gif thumbup.gif , visa šeima pas ją lankomės ir problemų jokių nekyla blush2.gif .
Atsakyti
4u.gif mes nesenai tikrinomes dantukus,vedziau didesnius tai ir mazaja patikrino.viskas gerai dar vienas turi isdygti. biggrin.gif pas mazaja,na ir pas didesnius nera ne vienos skylutes biggrin.gif
Atsakyti
mes pirma karta vedem 2,5 metuku ir suneliui labai patiko kai buvau nusivezusi pas stomatologe kai pati vaziavau supyko kad jam nepaziurejo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ciuke @ 2008 09 16, 10:53)
Kad ne, nenuolatiniai g.gif . Mano pusesere turi du berniukus, tai vieno 3 metu nuseti rudom demem verysad.gif . Tai kita sulaukusi metuku vede pas odontologa, kad pateptu. Reikes pasidometi konkreciai  smile.gif

Silantuoja ir pieninius dantukus, tik reikia susimokėti, apie 30 lt dantukas, dar gali palakuoti, galima gendančius Recaldentu patept, o daugiau tai nežinau jokių priemonių.
Atsakyti
buvom kai turejom 4 dantukus, o dabar vel tuoj eisim, nes man rodos, kad pradeda gesti dantukai unsure.gif
Atsakyti
Mums jau parase siuntima pas odontologa, profilaktiskai nueiti,kad ismokintu kaip dantukus valyti smile.gif
Atsakyti