Įkraunama...
Įkraunama...

Moters higiena

aš tokius naudojau, bet man nelabai buvo patogu, kad jie yra (gal jau pasikeitė) labai siauri. Ir be sparnelių. Žodžiu pagal efektyvumą ir patogumą tikrai nusileidžia tiems dideliems pakėtams po gimdymo, kurios siūlo vaistinėje ax.gif

aš iš karto po gimdymo naudojau senus flanelinius vystyklus, kurios buvo negaila išmesti pasinaudojus, po to, kai jau ne taip daug kraujavau, perėjau prie natracare, bet tai ne buvo saugiausias variantas ax.gif gerai, kad tas ypač gausus kraujavimas būna neilgai, o po to jau kaip per mm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natuke: 26 spalio 2009 - 14:26
O gal dar kas naudojot ekologiškus natracare įklotus po gimdymo???
Koie atsiliepimai?
Buvaiu jau juos nusižiūrėjus, bet Natuke išgazdino, kad nepatogūs doh.gif verysad.gif
Atsakyti
tai buvo prieš pusantrų metų, gal jau yra naujas dizainas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimira @ 2009 10 28, 14:52)
O gal dar kas naudojot ekologiškus natracare įklotus po gimdymo???
Koie atsiliepimai?

Naudojau ir labai patiko, ir džiaugiausi smile.gif Ir kirpimas gerai gijo, ir sugėrė puikiai. Patiko, kad nedirgino tarpvietės žaizdų, nebuvo 'karšta' kaip po pirmojo gimdymo, kai žaizda šuto polietileniniuose įklotuose. Tik berods neturi 'sparnelių', bet apatiniai baltiniai tikrai neišsitepdavo. Pirmom dienom, tiesa, naudojau tinklines vienkartines kelnaites...
Atsakyti

Norėjau pasidalinti patirtimi Vokietijoje. Specialių įklotų po gimdymo aš neturėjau, bet kol buvau ligoninėje (5-6 dienas), gaudavau viską iš ligoninės, o jie naudojo tam reikalui vienkartinius vystyklų įklotus. Kol gulėjau porą mėnesių dėl gresiančio persileidimo, stebėjausi, kam tų vystyklų krūvos pridėtos. Po gimdymo sužinojau doh.gif . Tai kaip labai stori ir labai dideli įklotai, bet be jokio polietileninio sluoksnio, natūralūs, neerzino odos. Užtat grįžus namo pasigailėjau, kad tokių neturiu.
user posted image
Gal yra kas nors panašaus ir Lietuvoje pirkti? Arba panašūs įklotai šlapimo nelaikantiems?
Atsakyti
QUOTE(balta @ 2009 10 29, 22:41)
Norėjau pasidalinti patirtimi Vokietijoje. Specialių įklotų po gimdymo aš neturėjau, bet kol buvau ligoninėje (5-6 dienas), gaudavau viską iš ligoninės, o jie naudojo tam reikalui vienkartinius vystyklų įklotus. Kol gulėjau porą mėnesių dėl gresiančio persileidimo, stebėjausi, kam tų vystyklų krūvos pridėtos. Po gimdymo sužinojau  doh.gif . Tai kaip labai stori ir labai dideli įklotai, bet be jokio polietileninio sluoksnio, natūralūs, neerzino odos. Užtat grįžus namo pasigailėjau, kad tokių neturiu.
user posted image
Gal yra kas nors panašaus ir Lietuvoje pirkti? Arba panašūs įklotai šlapimo nelaikantiems?

vat cia butu super - ir skalbti nereikia ir naturali medvilne smile.gif kaip tik po gimdymo smile.gif butu gerai, kad atsirastu....

Mergynos, kai buvau Vilniuje, nupedinau i kotonella biura, apziurejau tuos iklotus ir nusprendziau isideti pas save. Jos tikrai kokybiskos, malonios medvilnes pavirsius, minkstos, turi anionu juostele. Nauja preke, atvezta neseniai i Lietuva ir cia patikrinta, parduodama legaliai. Ir kainuoja tiek, kad galima bandyt. Naturali, draugiska aplinkai, bet nesertifikuota ekologiska, kadangi labai nauja rinkoj. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 01 lapkričio 2009 - 22:40
sakykit kas per naujove ANION pakeltai gentle day ir senesni kur buvo love moon, kuom jie skiriasi? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(questa @ 2009 11 08, 14:51)
sakykit kas per naujove ANION pakeltai gentle day ir senesni kur buvo love moon, kuom jie skiriasi?  blush2.gif

nzn, dar yra šitokie - jie dar pigesni ax.gif
kotonella
taip pat skelbiasi, kad su anijonais, aš jas naudoju, na tikrai labai švelnus, smagesni už parduotuvinius, bet kas dėl anijonų ir stebuklų su jais susijusiais nežinau.... schmoll.gif manau gal šiek tiek išpustas dalykas ax.gif
Nevieni neturi ekologiškos prekės sertifikato, bet gaminamos daugiausiai iš medvilnės, gerai praleidžia orą, dėl to yra labai malonios odai
Atsakyti
QUOTE(questa @ 2009 11 08, 14:51)
sakykit kas per naujove ANION pakeltai gentle day ir senesni kur buvo love moon, kuom jie skiriasi?  blush2.gif

Man pasirodė, kad raudonam pakelyje (t.y. gentle day) ne tokie geri kaip mėlyname g.gif na aš tik dieninius pabandžiau ax.gif

Įdomu, kaip kitoms pasirodė 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pingvinukas: 09 lapkričio 2009 - 14:59
na as tik kasdieninius nusipirkau pabandyti tai bus matyt ar skiriasi kazkuom , gal dar kas kokiu pastebejimu turi?
Atsakyti
questa, o love moon naudojote ax.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif 4u.gif
Skaitinėjau, skaitinėjau ir kažkurioj temoj buvau radusi, kad tuos ekologiškus paketus su anijonais (tikiuosi teisingai parašiau) viena ginekologė kažkam pasiūlė naudot, kad sutvarkytų skausmingas mėnesines ir panaudojus skausmai praėjo/sumažėjo.
Tai va, klausimas: jie tikrai padeda nuo skausmų? Kam nors taip buvo? Nes aš įsivaizdavau, kad žmonės juos naudoja tam, kad mažiau terštų gamtą ir pan. , bet jei jie dar ir skausmus panaikina, tai man jau įdomu smile.gif
Atsakyti