Įkraunama...
Įkraunama...

Moters higiena

Man buvo aktualiau kasdieniniai iklotai, juos ir turiu. Kuri laika naudojau, bet kazkaip vis sunkiau prisiruost naudot. Nusprendziau po kurio laiko parasyt atsiliepimus. Nusprendziau naudot del dvieju priezasciu, pirma, ketinu pastot, kiek zinau gydytojos nerekomendoja naudot vienkartiniu iklotu nestumo metu, antra priezastis, tai kad ketinu savo vaika auginti su daugkartinem sauskelnem, tai norejau pati savo kailiu isbandyt jausma. Patarciau kekvienai isbandyt, kuri nori vaika augint be pampersu, manau tai butu sazininga vaiko atzvilgiu.

Pliusai:
1. Sveikata. Sako kad naudoti vienkartinius iklotus nesveika, nes chloro skilimo produktai turi kancerogenini poveiki, juose yra ivairiu chemikalu, kurie gali sukelti alergijas, sudirginimus, uzdegimus.
2. Neteršia aplinkos.
3. Kadangi juos galima naudoti labai ilgai susitaupo pinigai, nors nežinau ar čia toks jau pliusas, nes įtariu, kol jie atsipirks (man rinkinukas atsiėji apie 50Lt), tai jau bus morališkai atsibodę.

Minusai:
1. Daugkartinius kasdieninius įklotus jaučiu, kai tuo tarpu vienkartiniai nejuntami. Daugkariniai kasdieniniai iklotai bent jau pas mane tokio storio, kaip vienkartiniai paketai (normal dydzio), panasus ir pojutis.
2. Didziausias minusas ir dėl ko patariu naturalistems mamos išbandyt medžiaginius iklotus/paketus - tai drėgmės pojūtis. Visada jauču drėgmę ir tai labai erzina, su vienkartiniais paketais ar įklotais to nebuna.
3. Reikia skalbti ir džiauti, nelabai estetiškas vaizdas turbūt, jei gyvenate ne vienos.
4. Ne visada gerai išsiskalbia kraujas.

Reziumė, iš pradžių kai nusipirkau džiaugiausi ir naudojau, bet kažkaip vis sunkiau prisiverst, visgi vienkartiniai patogesni.
Atsakyti
[quote=Vicious_L,2013 01 19, 02:32]
Man buvo aktualiau kasdieniniai iklotai, juos ir turiu. Kuri laika naudojau, bet kazkaip vis sunkiau prisiruost naudot. Nusprendziau po kurio laiko parasyt atsiliepimus. Nusprendziau naudot del dvieju priezasciu, pirma, ketinu pastot, kiek zinau gydytojos nerekomendoja naudot vienkartiniu iklotu nestumo metu, antra priezastis, tai kad ketinu savo vaika auginti su daugkartinem sauskelnem, tai norejau pati savo kailiu isbandyt jausma. Patarciau kekvienai isbandyt, kuri nori vaika augint be pampersu, manau tai butu sazininga vaiko atzvilgiu.

Pliusai:
1. Sveikata. Sako kad naudoti vienkartinius iklotus nesveika, nes chloro skilimo produktai turi kancerogenini poveiki, juose yra ivairiu chemikalu, kurie gali sukelti alergijas, sudirginimus, uzdegimus.


Bet juk ekologiski vienkartiniai iklotai chloru nebalinti.. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geggle: 21 sausio 2013 - 13:50
Is visu bandytu iklotu labiausiai patiko sie smile.gif
user posted image
ploni, be galo svelnus pavirsius, gerai sugeria tad visikai nesijaucia tas nemalonus dregmes pojutis
o prausiklis sis
user posted image
labai svariai prausia, nealergizuoja, nesausina, su metos ea tad malonus gaivos pojutis prausiantis ir poto, skalsus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramint@: 21 sausio 2013 - 15:03
[quote=geggle,2013 01 21, 13:49]
[quote=Vicious_L,2013 01 19, 02:32]
Man buvo aktualiau kasdieniniai iklotai, juos ir turiu. Kuri laika naudojau, bet kazkaip vis sunkiau prisiruost naudot. Nusprendziau po kurio laiko parasyt atsiliepimus. Nusprendziau naudot del dvieju priezasciu, pirma, ketinu pastot, kiek zinau gydytojos nerekomendoja naudot vienkartiniu iklotu nestumo metu, antra priezastis, tai kad ketinu savo vaika auginti su daugkartinem sauskelnem, tai norejau pati savo kailiu isbandyt jausma. Patarciau kekvienai isbandyt, kuri nori vaika augint be pampersu, manau tai butu sazininga vaiko atzvilgiu.

Pliusai:
1. Sveikata. Sako kad naudoti vienkartinius iklotus nesveika, nes chloro skilimo produktai turi kancerogenini poveiki, juose yra ivairiu chemikalu, kurie gali sukelti alergijas, sudirginimus, uzdegimus.
Bet juk ekologiski vienkartiniai iklotai chloru nebalinti.. rolleyes.gif
[/quote]

As lyginau su iprastais neekologiskais iklotais
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2013 01 19, 02:32)
Man buvo aktualiau kasdieniniai iklotai, juos ir turiu. Kuri laika naudojau, bet kazkaip vis sunkiau prisiruost naudot. Nusprendziau po kurio laiko parasyt atsiliepimus. Nusprendziau naudot del dvieju priezasciu, pirma, ketinu pastot, kiek zinau gydytojos nerekomendoja naudot vienkartiniu iklotu nestumo  metu, antra priezastis, tai kad ketinu savo vaika auginti su daugkartinem sauskelnem, tai norejau pati savo kailiu isbandyt jausma. Patarciau kekvienai isbandyt, kuri nori vaika augint be pampersu, manau tai butu sazininga vaiko atzvilgiu.

Pliusai:
1. Sveikata. Sako kad naudoti vienkartinius iklotus nesveika, nes chloro skilimo produktai turi kancerogenini poveiki, juose yra ivairiu chemikalu, kurie gali sukelti alergijas, sudirginimus, uzdegimus.
2. Neteršia aplinkos.
3. Kadangi juos galima naudoti labai ilgai susitaupo pinigai, nors nežinau ar čia toks jau pliusas, nes įtariu, kol jie atsipirks (man rinkinukas atsiėji apie 50Lt), tai jau bus morališkai atsibodę.

Minusai:
1. Daugkartinius kasdieninius įklotus jaučiu, kai tuo tarpu vienkartiniai nejuntami. Daugkariniai kasdieniniai iklotai bent jau pas mane tokio storio, kaip vienkartiniai paketai (normal dydzio), panasus ir pojutis.
2. Didziausias minusas ir dėl ko patariu naturalistems mamos išbandyt medžiaginius iklotus/paketus - tai drėgmės pojūtis. Visada jauču drėgmę ir tai labai erzina, su vienkartiniais paketais ar įklotais to nebuna.
3. Reikia skalbti ir džiauti, nelabai estetiškas vaizdas turbūt, jei gyvenate ne vienos.
4. Ne visada gerai išsiskalbia kraujas.

Reziumė, iš pradžių kai nusipirkau džiaugiausi ir naudojau,  bet kažkaip vis sunkiau prisiverst, visgi vienkartiniai patogesni.


drėgnumo pojūtis ir man yra, kas nėra labai malonu, tačiau jokio odos erzinimo - tai atperka viską smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramint@ @ 2013 01 21, 15:58)
Is visu bandytu iklotu labiausiai patiko sie smile.gif



Nematyti schmoll.gif kur juos perkate?
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2013 02 01, 21:54)
Nematyti  schmoll.gif  kur juos perkate?

Ekologiškose parduotuvėse esu mačiusi 4u.gif

http://www.ekomoteris.lt/organyc.html
Atsakyti
Šią savaitę Maximoje 30% nuolaida kosmetikai ir kūno priežiūros priemonėms, puiki proga užsipirkti Natracare paketų ir įklotų thumbup.gif visada pasinaudoju šią proga, nes pigiau niekur nebūna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(geggle @ 2013 02 06, 10:23)
Šią savaitę Maximoje 30% nuolaida kosmetikai ir kūno priežiūros priemonėms, puiki proga užsipirkti Natracare paketų ir įklotų thumbup.gif visada pasinaudoju šią proga, nes pigiau niekur nebūna smile.gif

Ar geri jie?
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2013 02 06, 10:39)
Ar geri jie?

Iš paketų bandžius esu tik šios firmos. O iš įklotų dar bandžiau Masmi. Dabar nepamenu kodėl, bet pastarieji man tuomet patiko labiau. Bet vieną kartą nusipirkau tokią masmi pakuotę, kur visi įklotai buvo kažkokie ne tokie. Jie taip stipriai prilipdavo prie kelnaičių, kad nenusiimdavo gražiai. Juos, tiesiogine šio žodžio prasme, reikėdavo nuplėšti, o nuplėšus likdavo klijai, kurie nenusiskalbė net per kelioliką kartų doh.gif taip sugadinau ne vienas kelnaites. Na nesisidūrusiom su tuo turbūt juokingai skamba, bet taip buvo biggrin.gif daugiau jų nepirkau. O Natracare turbūt visų rūšių išbandžiau ir visi patiko. Į neekologiškus man dabar nesinori žiūrėti jei kartais tokius nusiperku negaliu naudoti, nes atrodo, kad iš karto niežulį man jie sukelia. Gal čia tik vaizduotės vaisius, bet negaliu ir viskas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geggle: 06 vasario 2013 - 10:56
Geggle, ačiū mirksiukas.gif Tada nusipirksiu 4u.gif
Atsakyti

 i 
Skelbimai forume draudžiami. Radus skelbimą nariui skiriamas įspėjimas.
Atsakyti