Įkraunama...
Įkraunama...

Moters higiena

QUOTE(Pingvinukas @ 2011 03 25, 23:49)
O ar geri Natracare higieniniai paketai?

Man patinka, prieš tai naudojau Kotonella, tai Natracare man patinka labiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 04 02, 13:27)
Man patinka, prieš tai naudojau Kotonella, tai Natracare man patinka labiau smile.gif

Ačiū, o jų būna be sparnelių?
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2011 04 02, 16:37)
Ačiū, o jų būna be sparnelių?

Nežinau, aš visad su sparneliais perku ax.gif
Atsakyti
As Natracare turiu su sparneliais, tai man labai patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2011 04 02, 19:15)
As Natracare turiu su sparneliais, tai man labai patiko smile.gif


sios firmos iklotai man geriausi, tik kol kas dar neisbandziau paketu nestuke.gif
O prausiklis tai Femgel, bet nematau didelio skirtumo nuo pigesniu, pvz. Margaritos ax.gif
Atsakyti
Turėjau mėginuką, labai patiko Argital prausiklis intymiai higienai. Toks šaldantis. biggrin.gif Dabar naudoju Bioturm putų prausiklį, tai man psicholigiškai jis nelabai patinka, nes atrodo, kad negerai plauna (nors iš tikro nuprausia švariai). Keista su putom praustis, labiau skystą mėgstu. ax.gif
Atsakyti
Kaip jums merginos su dregnomis servetelemis intymiai higienai? Ar naudojate jas? Ar patinka? kokie pliusai ir minusai?
Atsakyti
Kotonella akcija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2011 06 14, 08:29)


O šie įklotai ir paketai ekologiški?
Atsakyti
QUOTE(*Pavasarė* @ 2011 07 21, 16:20)
O šie įklotai ir paketai ekologiški?

Aprašyme nieko apie ekologiškumą neparašyta g.gif http://www.assorti.l...-juostele-10vnt
Atsakyti
ir man Natracare geriausi smile.gif smile.gif , o prausikli naudojau Faith in nature, o dabar pabandziau Coslys
labai patiko, malonaus kvapo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikute1 @ 2011 05 12, 15:39)
Kaip jums merginos su dregnomis servetelemis intymiai higienai? Ar naudojate jas? Ar patinka? kokie pliusai ir minusai?

Aš turiu nusipirkusi ekologiškų servetėlių kelionėms. Tai man tikrai jos super, šiaip su tom "blogom", neekologiškom, tai tikrai ne kas būdavo, sudirgindavo sad.gif
Atsakyti