Įkraunama...
Įkraunama...

Moters higiena

QUOTE(Babi* @ 2011 03 24, 17:22)
Ne visi geros/patikimos sudėties produktai turi sertifikatus mirksiukas.gif

4u.gif bet tiesos yra,nes sios firmos sampunais taip pat daug kas nepatenkinti,uztenka vien skyreli,kuriame parduodamos eko prekes,permest akim,didziaja dali parduodamu sampunu sudaro faith in nature s firmos sampunai,nes netinka,niezti galva,pleiskanu atsiranda ir pan ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepa27: 24 kovo 2011 - 16:40
QUOTE(Rasma @ 2011 03 23, 21:36)
Aš naudojau po gimdymo.
Vienas minusas - nelimpa prie kelnaičių, t.y. atlipdavo ir raitydavosi.
Tai pagudravau ir dėdavausi vienkartines tinklines kelnaites, tą įklotą po gimdymo ir buvo thumbup.gif Nusimauni viską ir išmeti, labai higieniška ir tvarkinga. Visiškai nedirgino siūlių, niekas nešuto, labai gerai sugėrė, viskas gražiai gijo. Likau patenkinta, patiko labiau nei "Tena" 4u.gif


Aciu laba uz atsakyma! O kazin tos tinklnes kelnaites nedirgins cezario randelio (greiciausiai reikes cezario verysad.gif tai sakau reik visus variantus pragalvot).
Atsakyti
QUOTE(Kikile @ 2011 03 25, 14:43)
Aciu laba uz atsakyma! O kazin tos tinklnes kelnaites nedirgins cezario randelio (greiciausiai reikes cezario  verysad.gif tai sakau reik visus variantus pragalvot).

Oi, zinokit tikrai nepasakysiu..kad dengs Cezario pjūvio randą, tai tikrai, bet ar nedirgins..nežinau blush2.gif Nes mano abu gimdymai - natūralūs, įprastiniai.
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2011 03 24, 17:39)
4u.gif bet tiesos yra,nes sios firmos sampunais taip pat daug kas nepatenkinti,uztenka vien skyreli,kuriame parduodamos eko prekes,permest akim,didziaja dali parduodamu sampunu sudaro faith in nature s firmos sampunai,nes netinka,niezti galva,pleiskanu atsiranda ir pan ax.gif

Taip, tačiau tai jau individualus dalykas: tinka priemonė, ar ne. Tiesiog norėjau pasakyti, kad tai, jog kažkokia priemonė neturi sertifikato, dar nereiškia, kad ją reikia „nurašyti“, kaip prastą smile.gif
Atsakyti
na matai Babi ziurejau faith in nature sampunu sudeti tai joje yra amoniun lauryn sulfate...na tai tikrai yra nenaturali bloga medziaga
Atsakyti
O ar geri Natracare higieniniai paketai?
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2011 03 25, 22:49)
O ar geri Natracare higieniniai paketai?


bandžiau ir natracare, ir masmi. manęs nenervina tai, kad jie sunkiau prilimpa ir ne taip tvirtai laikosi (ne tancus šoku tom dienom). man patinka jų medžiaga - mano odai ta medvilnė labai labai. vienintelis dalykas, kuris man nepatinka - jie kietoki, palyginus su sintetiniais įklotais. bet karts nuo karto aš juos jamu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Atskridus @ 2011 03 24, 14:27)
as tai labai abejoju del faith in nature ekologijos..nera ten man jokiu pazystamu sertifikatu tik vegans kazkoks  g.gif

Tai nesukit sau galvos ir nepirkit 4u.gif nesertifikuota ir taškas.

QUOTE(Kikile @ 2011 03 25, 15:43)
O kazin tos tinklnes kelnaites nedirgins cezario randelio (greiciausiai reikes cezario  verysad.gif tai sakau reik visus variantus pragalvot).

Ne, nedirgins 4u.gif nes po operacijos yra užklijuojamas didelis pleistras ir tinklinės kelnaitės nesilies prie pjūvio, be to jos nespaudžia ir yra kaip tik rekomenduojamos ypač po cezario pjūvio.
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2011 03 26, 12:33)
Ne, nedirgins 4u.gif nes po operacijos yra užklijuojamas didelis pleistras ir tinklinės kelnaitės nesilies prie pjūvio, be to jos nespaudžia ir yra kaip tik rekomenduojamos ypač po cezario pjūvio.

Aciu! neturiu supratimo apie cezario pjuvi, baisiai issigandau ir nusiminiau kai pasake, kad greiciausiai jo reikes, tai ir klausimu visokiu kruvos... Dekoju uz atsakyma! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kokošė @ 2011 03 26, 09:38)
bandžiau ir natracare, ir masmi. manęs nenervina tai, kad jie sunkiau prilimpa ir ne taip tvirtai laikosi (ne tancus šoku tom dienom). man patinka jų medžiaga - mano odai ta medvilnė labai labai. vienintelis dalykas, kuris man nepatinka - jie kietoki, palyginus su sintetiniais įklotais. bet karts nuo karto aš juos jamu smile.gif



natracare tai is celiuliozes tas pats kas popieriniai deja schmoll.gif

o bandet italiskus Organyc?
labai geras sios firmos intymios higienos prausiklis.
Atsakyti
QUOTE(gelyte111 @ 2011 04 01, 23:22)
natracare tai is celiuliozes tas pats kas popieriniai deja  schmoll.gif

o bandet italiskus Organyc?
labai geras sios firmos intymios higienos prausiklis.

Viduj kiek supratau vceliulioze, bet dengti medviliniu pavirsium( nein normaliai issireikst, tikiuos, ka supratot).
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2011 03 25, 23:49)
O ar geri Natracare higieniniai paketai?


Aš naudoju, man patinka, daviau ir mamai pabandyti, tai jai kasdieniai įklotai nepatiko, nes stori. O kad sunkiai prilimpa, tai faktas...
Atsakyti