Įkraunama...
Įkraunama...

Moters higiena

QUOTE(Junda @ 2011 01 31, 10:00)
O ne lengviau tą pienligę tiesiog išgydyt ir nereikės dieną jokių įklotų? Turėjau gyvenime pienligę kokius 5-6 kartus, žvakutes suvartodavau ir vėl sveika, tai kam tos kančios...

abejoju ar pavyks issigydyti tik kursu zvakuciu. Dazniausiai tai atsinaujina kol is viso organizmo grybo neisvarysit. Bent jau esu girdejusi, kad reikia gert vaistus ir netrumpai, tada pasisalina ta zaraza doh.gif
Atsakyti
kokia nuomone:
Įklotai medvilnės kasdieniai, ekologiški Prekinis ženklas: Masmi
gal kas bandet ar ketinat isbandyti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo munte1: 05 kovo 2011 - 23:24
Šiuo metu naudoju tokį intymios higienos prausiklį

user posted image

Esu juo patenkinta, nors neturiu su kuo lyginti, nes tai pirmasis mano išbandytas ekologiškas prausiklis ax.gif
Atsakyti
laba,
naudoju siuo metu kotonela, po 6.5lt
gentleday nepatiko,
winalite brangoki,
kotonela demonstracija jei kam idomu

http://il.youtube.co...h?v=YKG2xNxd8TU
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lietuvaite9: 22 kovo 2011 - 16:32
QUOTE(Laisvė @ 2011 03 06, 09:55)
Šiuo metu naudoju tokį intymios higienos prausiklį
Esu juo patenkinta, nors neturiu su kuo lyginti, nes tai pirmasis mano išbandytas ekologiškas prausiklis  ax.gif

Ir mano buvo pirmasis sis. Bet palyginus pvz. su dabar mano naudojamu Argital int.h. plovikliu - tikrai pasijaucia, kad Argital geresnis smile.gif Svelnesnis, skalsesnis, malonesnis smile.gif
Zinoma, kaina irgi tris kart didesne.
Atsakyti
QUOTE(munte1 @ 2011 03 05, 23:24)
kokia nuomone:
Įklotai medvilnės kasdieniai, ekologiški Prekinis ženklas: Masmi
gal kas bandet ar ketinat isbandyti?


bandžiau, nepatiko ax.gif dėl tos pačios priežasties kaip ir šito gamintojo tamponai g.gif o va Natracare labai patiko ir tamponai ir įklotukai 4u.gif
intymios higienos prausiklis šiuo metu Lakshmi, na visai patinka, skalsus, tikriausai man metams pakuotės užteks ax.gif tik iš pradžių buvo toks keistas lyg šaldantis jausmas, net nemoku nupasakoti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(munte1 @ 2011 03 06, 00:24)
kokia nuomone:
Įklotai medvilnės kasdieniai, ekologiški Prekinis ženklas: Masmi
gal kas bandet ar ketinat isbandyti?


Man jie nelabai. Kazkaip vos isidejus susigarbanodavo, atsisluoksniuodavo... Zodziu, ne kas, nors is pradziu nekreipiau demesio ir dziaugiaus vien tuom kad naturalus.

O dabar iskilo klausimas: maciau MASMI gamina ir iklotus po gimdymo. Gal kas juos naudojote? Kokie atsiliepimai? Del kvepavimo ir pralaidumo orui manau turetu buti viskas ok, bet kaip su bendra kokybe g.gif ? Jei ta pati beda kaip su kasdieniais, tai nieko gero..
Atsakyti
QUOTE(Kikile @ 2011 03 23, 14:30)
O dabar iskilo klausimas: maciau MASMI gamina ir iklotus po gimdymo. Gal kas juos naudojote? Kokie atsiliepimai? Del kvepavimo ir pralaidumo orui manau turetu buti viskas ok, bet kaip su bendra kokybe  g.gif ? Jei ta pati beda kaip su kasdieniais, tai nieko gero..

Aš naudojau po gimdymo.
Vienas minusas - nelimpa prie kelnaičių, t.y. atlipdavo ir raitydavosi.
Tai pagudravau ir dėdavausi vienkartines tinklines kelnaites, tą įklotą po gimdymo ir buvo thumbup.gif Nusimauni viską ir išmeti, labai higieniška ir tvarkinga. Visiškai nedirgino siūlių, niekas nešuto, labai gerai sugėrė, viskas gražiai gijo. Likau patenkinta, patiko labiau nei "Tena" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2011 03 23, 11:28)
Ir mano buvo pirmasis sis. Bet palyginus pvz. su dabar mano naudojamu Argital int.h. plovikliu - tikrai pasijaucia, kad Argital geresnis  smile.gif  Svelnesnis, skalsesnis, malonesnis  smile.gif 
Zinoma, kaina irgi tris kart didesne.

Norėsiu ir aš išbandyti ir palyginti rolleyes.gif
Ypač jei skalsesnis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2011 03 23, 20:36)
Aš naudojau po gimdymo.
Vienas minusas - nelimpa prie kelnaičių, t.y. atlipdavo ir raitydavosi.
Tai pagudravau ir dėdavausi vienkartines tinklines kelnaites, tą įklotą po gimdymo ir buvo thumbup.gif Nusimauni viską ir išmeti, labai higieniška ir tvarkinga. Visiškai nedirgino siūlių, niekas nešuto, labai gerai sugėrė, viskas gražiai gijo. Likau patenkinta, patiko labiau nei "Tena" 4u.gif


Aha, prire kelnaiciu nelimpa. Bet man irgi nepasirode tai didele problema.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kyvis: 24 kovo 2011 - 10:08
as tai labai abejoju del faith in nature ekologijos..nera ten man jokiu pazystamu sertifikatu tik vegans kazkoks g.gif

prausiuosi su paprastu ekologisku muilu...man tai gerai...anksciau naudodavau visokius prausiklius bet prausiantis su muilu ilgiau jauciuosi gaivi
Atsakyti
QUOTE(Atskridus @ 2011 03 24, 14:27)
as tai labai abejoju del faith in nature ekologijos..nera ten man jokiu pazystamu sertifikatu tik vegans kazkoks  g.gif


Ne visi geros/patikimos sudėties produktai turi sertifikatus mirksiukas.gif
Atsakyti