Įkraunama...
Įkraunama...

Moters higiena

Naudoju winalite man jie tikrai puikus, skausmu neturejau niekada negaliu nieko pasakyti, kelnaitese laikosi puikiai, per mmm tikrai jokio kvapo nejauciu, bet va noreciau tamponu ir tureti bent kad butu kazkiek geresni nei visi o.b doh.gif
Visa temele perskaiciau saziningai tai ir vienkartiniu priemoniu kalba eina tik apie sias:
natracare
masmi
organic
gentle day
kotonela
winalite

kurie is ju turi tamponus?

del gentle day ir winalites palyginimo doh.gif nu ka as zinau man gentle day pigi kopija tiesiog ir viskas, kotonelos nebandziau dar..

ir turiu problema po gimdymo isitaisiau "drauge"pienlige tai man devint winalites kasdieninius ne kaip reaguoja, niezti doh.gif vaiksciociau be ikloto bet nezinau kiek kartu reiktu keisti per diena kelnaites tada, gal kas turincios ta pacia drauge pasidalinsit ka naudojat kasdienai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eglliux @ 2011 01 30, 23:08)
natracare
masmi
organic
gentle day
kotonela
winalite

kurie is ju turi tamponus?

Natracare turi http://www.assorti.l...i-regular-20vnt
Masmi turi http://www.assorti.l...katoriumi-16vnt

Kitų nežinau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eglliux @ 2011 01 30, 22:08)
ir turiu problema po gimdymo isitaisiau "drauge"pienlige tai man devint winalites kasdieninius ne kaip reaguoja, niezti  doh.gif  vaiksciociau be ikloto bet nezinau kiek kartu reiktu keisti per diena kelnaites tada, gal kas turincios ta pacia drauge pasidalinsit ka naudojat kasdienai?  smile.gif


O ne lengviau tą pienligę tiesiog išgydyt ir nereikės dieną jokių įklotų? Turėjau gyvenime pienligę kokius 5-6 kartus, žvakutes suvartodavau ir vėl sveika, tai kam tos kančios...
Atsakyti
QUOTE(Junda @ 2011 01 31, 10:00)
O ne lengviau tą pienligę tiesiog išgydyt ir nereikės dieną jokių įklotų? Turėjau gyvenime pienligę kokius 5-6 kartus, žvakutes suvartodavau ir vėl sveika, tai kam tos kančios...


na, tikrai ne visoms tos žvakutės padeda... Pati nesu turėjusi tos ligos, bet kai paskaitinėju temą apie pienligę, matau, kaip moterys metų metais kankinasi, nepadeda nei žvakutės, nei tepaliukai, arba tas simptomų pašalinimas labai jau trumpalaikis.. rolleyes.gif O be to , galiu pasakyti, kad norint išgydyti grybelį, kuris yra ne vien makšties, bet viso organizmo liga, makšties žvakučių neužtenka. Reikia keisti gyvenimo būdą, mitybą, kad išsivalytų organizmas ir atsistatytų normali žarnyno, makšties mikroflora...
Atsakyti
QUOTE(eglliux @ 2011 01 30, 22:08)
Naudoju winalite man jie tikrai puikus, skausmu neturejau niekada negaliu nieko pasakyti, kelnaitese laikosi puikiai, per mmm tikrai jokio kvapo nejauciu, bet va noreciau tamponu ir tureti bent kad butu kazkiek geresni nei visi o.b  doh.gif
Visa temele perskaiciau saziningai tai ir vienkartiniu priemoniu kalba eina tik apie sias:
natracare
masmi
organic
gentle day
kotonela
winalite

kurie is ju turi tamponus?

del gentle day ir winalites palyginimo  doh.gif  nu ka as zinau man gentle day pigi kopija tiesiog ir viskas, kotonelos nebandziau dar..


bandžiau masmi tamponus, labai nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
pas mane dabar baigiasi natracare iklotai, tai galvoju kokius kitus pirkti pabandymui?
Kurie gerai laikosi ant kelnaiciu, neatlimpa?
Atsakyti
QUOTE(Junda @ 2011 01 31, 10:00)
O ne lengviau tą pienligę tiesiog išgydyt ir nereikės dieną jokių įklotų? Turėjau gyvenime pienligę kokius 5-6 kartus, žvakutes suvartodavau ir vėl sveika, tai kam tos kančios...

4u.gif kiek girdejau reikia vengti miltiniu patiekalu ir saldumynu.bjaurus dalykas ta pienlige,nestumo metu ja turejau.
Atsakyti
Sveiki,
gal zinote,kur butu galima kaune isigyti WINALITE iklotu,geriausia butu vienetais blush2.gif prasau i AZ
Atsakyti
QUOTE(Junda @ 2011 01 31, 09:00)
O ne lengviau tą pienligę tiesiog išgydyt ir nereikės dieną jokių įklotų? Turėjau gyvenime pienligę kokius 5-6 kartus, žvakutes suvartodavau ir vėl sveika, tai kam tos kančios...


oj kad butu taip paprasta, manau daugelis moteru viska padarytu kad padetu doh.gif Vaistai padeda geriausiu atveju savaitei ir vel 40 lt mesti i bala, bandziau nevartoti saldumynu, miltiniu, dar kazko rekomenduoja atsisakyti tai nesu ir siaip vartojanti ju daug skirtumo jokio nebuvo. Imunitetas stiprus mano, nes dar varianta esu girdejui kad del nusilpusio imuniteto gali buti kad atsinaujina vis, kolkas geriu cesnako tabletes, tai stebuklingai nueme niezejima, nes isproteti galima buvo kartais atsiprasant nors grebli isikisk ten doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai vat ziuresiu kaip toliau bus, nes lyg gereja thumbup.gif
Moterys kas turit beda sia pagandykit cesnaka pagerti, sako grynas is vis gerai veikia, bet jau jo nesiryztu as biggrin.gif

O del tamponu reiks pabandyti ir vienus ir kitus manau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Tikrė @ 2011 01 31, 12:40)
bandžiau masmi tamponus, labai nepatiko schmoll.gif


Kodel?
Atsakyti
QUOTE(eglliux @ 2011 02 01, 00:27)
O del tamponu reiks pabandyti ir vienus ir kitus manau  smile.gif
Papildyta:
Kodel?


Na net nemoku nupasakoti, tokie "išplerę" jie g.gif toks jausmas, kad išsiskirs dalimis tas tamponas kol ištrauksi..
Atsakyti
Sveikos,

sudomino mane daugumos giriami NatraCare įklotai. O jų tik internetinėse parduotuvėse galima įsigyti, kokios vaistinės neprekiauja?
Atsakyti
Sveikos, naudoju šį ekologišką intymios higienos ploviklį (Moterų aliejus intima), man jis thumbup.gif
http://www.aromatera.....OS PREPARATAI

Dėl įklotukų, bandžiau įvairius, kol kas apsistojau ties Anion.

Šiaip tai, kas parduodama aromaterapijos svetaineje - puiki produkcija, bet nepigi ji, ir man dar nepatinka, kad platinama per agentus. siaip ekologiska buitine chemija ir pan stengiuos pirkt assorti.lt, nes ten, mano galva, kainos geros.

O kas megsta Kotonella, tai labai geros kainos yra cia: http://www.emama.lt/...ai-iklotai.html
Atsakyti