Įkraunama...
Įkraunama...

Moters higiena

Sveikutės 4u.gif
Labai ieškome daugiau mamyčių, galinčių pasidalinti patirtimi siuvant daugkartinius įklotus. suteikti daugiau informacijos ir pažerti šūsnį patarimų labai prašome ČIA

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 10 27, 17:52)
Ar paketai su anijonine juostele sumažino kuriai nors mėnesinių skausmus? unsure.gif

Nesumažino nieko schmoll.gif
Atsakyti
nzn kaip ten del skausmo sumazinimo, bet galiu pasidalinti ispudziais apie mano naudotus iklotus smile.gif
pradzioj pirkau Kotonella, nes jie pigesni... Labai dideliu pastebejimu neturiu - ar jie labai geri kazkuo, ar prasti g.gif Bet dabar kai turiu su kuo palyginti, tai pastebejau, kad jie yra "pigesne" kopija tarkim tu Gentle Day.. Kotonelos anijono juostele budavo lenek kur ir belen kaip "iklijuota", o GDay normaliai, visada per viduri ir tokio pat dydzio smile.gif Nieko negaliu pasakyti apie anijonu poveiki, bet pats iklotas GDay man labiau patiko, nors lipnios juosteles pagaileta irgi, tai sonai buna uzsilenkia ir iklotas gali susisukti doh.gif
Tada dar pirkai pabandymui NatraCare iklotus su sparneliais, tai sitie man labai patiko smile.gif pradzioj gan skeptiskai ziurejau i grynai "popierini" iklota, galvojau ar nepersigers kas ir pan... Bet laiko noramliai ir konfortas zymiai didesnis, sakyciau visai nesijaucia nei shutimo, nei kitu nemaloniu pojuciu kaip su sintetiniais iklotais smile.gif Kol kas jais esu labiausiai patenkinta, bet gal kita karta dar ka isbandysiu smile.gif
Atsakyti
Apie Natra Care iklotus su sparneliais ir kasdienius, ir mano kuo geriausi atsiliepimai thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif as naudoju Winalite iklotus,bet tik per menesines,kasdieniniu jokiu nenaudoju,o vat prausikli noreciau gera-ekologiska rasti,nes vien vandenuko,man,deja,neuztenka.
Atsakyti
as naudoju anion iklotus ir paketus tai ma jie liuks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2010 11 29, 23:10)
4u.gif as naudoju Winalite iklotus,bet tik per menesines,kasdieniniu jokiu nenaudoju,o vat prausikli noreciau gera-ekologiska rasti,nes vien vandenuko,man,deja,neuztenka.

gal ir ne ekologiskas mano prausiklis, bet pakankamai naturalus manau, tad esu labai patenkinta thumbup.gif Perku vaistinej, Vagisan smile.gif
Atsakyti
Prisidedu prie pagyrų NatraCare įklotams. Labai patiko thumbup.gif Prieš tai bandžiau Kotonella, tačiau NatraCare mane labiau sužavėjo, nors net nežinau kuo blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(chemistry @ 2010 10 19, 13:38)
As tai giriu Organyc iklotus. Labai patiko thumbup.gif dabar kai ateis tam tikros sventes tamponus pasiimsiu pabandyti...

O kur tokių yra pirkti?
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2010 12 14, 12:50)
O kur tokių yra pirkti?

zinau kad tikrai yra essenzoje ir ekobangoje
Atsakyti
QUOTE(chemistry @ 2010 12 14, 15:46)
zinau kad tikrai yra essenzoje ir ekobangoje

Ačiū aciuks.gif
Atsakyti
Sveikos
Kasdieniai įklotai Curved, 30vnt. "Išlenkti natūralūs įklotai" norejau paklausti, jei kuri naudojot, ar jie ir yra islenkti, ar patogus g.gif
Atsakyti