Įkraunama...
Įkraunama...

Moters higiena

QUOTE(Ostedė @ 2010 10 02, 18:42)
Na, prisiskaičiau čia Jūsų visų komentarų ir labai susidomėjau tais natūraliais paketais, tad ėmiau ieškoti Kaune. Nusipirkau pradžiai pigiausius, t.y. Kotonella
, radau ŠVAROS PREKĖSE, kaina 6.49lt, tik man įdomu pasidarė, kai pamačiau, kad tie Kotonella Day gana plonyčiai, truputį baisoka, nes naudodavau storesnius  g.gif Dar Maximoje ir Švaros prekėse radau ir Gentle day, jie truputį brangesni (9.99 ar 9.90lt), bet reiks vėliau irgi pabandyti nusipirkti  rolleyes.gif RIMI mačiau Natracare, bet kaina atbaidė (virš 16lt)  doh.gif , tad nusprendžiau, paskaičius Jūsų komentarus, kad turbūt nelabai kuo jie visi skiriasi, apsieiti  biggrin.gif Štai tokie mano pastebėjimai  ax.gif  biggrin.gif dabar belieka išbandyti savo kailiu  smile.gif

Nepamiršk parašyti atsiliepimų čia 4u.gif
Atsakyti
Man tai labai patiko tie Kotonella (dieniniai, naktiniai, kasdieniai, tik pastarieji tokie platoki), toks lengvas, malonus jausmas, lyg be nieko. Gerai laikosi. thumbup.gif Tik truputį juokinga pasirodė, kad ta anijoninė žalia juostelė vos ne kiekv. pakete skirtingoje vietoje (gal nučiuožė, ar nepataikė į vietą gaminant) biggrin.gif Nebenoriu kt., tų visų sintetinių, kuriuos iki šiol esu išbandžiusi. Dar ir mama susidomėjo, sako, duokš pabandyti, nes gydytoja jai vis sakydavo, kad ten vis paraudę nuo tų sintetinių, tai ji išbandys dar, tada irgi parašysiu, ar patiko smile.gif
Atsakyti
As tai giriu Organyc iklotus. Labai patiko thumbup.gif dabar kai ateis tam tikros sventes tamponus pasiimsiu pabandyti...
Atsakyti
Naudoju anijon įklotus, kol kas esu patenkinta ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Ostedė @ 2010 10 19, 13:28)
Man tai labai patiko tie Kotonella

kažkada bandžiau ir man jie patiko, bet kad Šiauliuose niekur jų nerandu unsure.gif
Atsakyti
Perku Vilniuje Assorti.lt parduotuveje, Siauliuose irgi jie turi parduotuve. Lygtais Brukline ji yra. Del adreso nesu tikra, bel lygtais maciau reklama kad ten.
Atsakyti
O kokie atsiliepimai apie Natracare? ax.gif
Papildyta:
Ar paketai su anijonine juostele sumažino kuriai nors mėnesinių skausmus? unsure.gif
Atsakyti
Aš naudoju Natracare. Normalūs paketai. ax.gif
Atsakyti
Gal kuri žinote, draugė klausė, ar yra kur nusipirkti Kotonellos Panevėžyje? Nupirkau jai pabandyti, labai patiko
Atsakyti
Dabar sveikuose produktuose -40% nuolaida iklotams ir tamponams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ostedė @ 2010 11 03, 16:28)
Gal kuri žinote, draugė klausė, ar yra kur nusipirkti Kotonellos Panevėžyje? Nupirkau jai pabandyti, labai patiko

internetu gal galima nusipirkti?

QUOTE(Maserati @ 2010 11 03, 19:34)
Dabar sveikuose produktuose -40% nuolaida iklotams ir tamponams  4u.gif

o, reikia pasidometi, nes nuolaida tai nemaza!!!
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2010 11 04, 09:16)
internetu gal galima nusipirkti?
o, reikia pasidometi, nes nuolaida tai nemaza!!!

Galiu patikslinti, nuolaida visiems tamponams ir naktiniams paketams smile.gif
Su nuolaida 16 tamponu dezute kainavo arti 9 lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2010 11 05, 16:07)
Galiu patikslinti, nuolaida visiems tamponams ir naktiniams paketams smile.gif
Su nuolaida 16 tamponu dezute kainavo arti 9 lt smile.gif

bet cia tik masmi firmos gaminiams.. o jie man nelabai....
ziurinejau Assorti psl, tai ten yra dar kazkokiu nematytu naturaliu iklotu g.gif
Atsakyti