Įkraunama...
Įkraunama...

Moters higiena

Babi, o tau paketai ar iklotai nesilaiko? smile.gif Nes su paketais tai man viskas gerai, del iklotu tai prie sintetiniu kelnaiciu nenoriai buna smile.gifsmile.gif, su medvilne viskas tvarkoje, laiko gerai.
Atsakyti
QUOTE(Monikute1 @ 2010 08 20, 12:35)
Babi, o tau paketai ar iklotai nesilaiko? smile.gif Nes su paketais tai man viskas gerai, del iklotu tai prie sintetiniu kelnaiciu nenoriai buna smile.gifsmile.gif, su medvilne viskas tvarkoje, laiko gerai.

Paketai
Atsakyti
Sveikos, mastinejau pastaruoju metu, kokius iklotus is naturalesniu reiktu isigyti. uzeinu i Kauno Savo Rimi ir netiketai randu bei perku Natracare iklotuku....

radau vienam puslapyje, kad jie yra
Pagaminti iš natūralių medžiagų, nebalinti chloru, be plastiko, nekvėpinti, biologiškai suyrantys. Dėka ypač švelnaus medvilninio paviršiaus oda išlieka sausa visą dieną. Įklotų gamybai naudojama natūrali celiuliozė, sertifikuota organinė medvilnė ir grūdų krakmolas. Dėžutė gaminama iš perdirbamo kartono. Tai puikus pasirinkimas moterims, ieškančioms natūralumo, nes šie įklotai padeda jaustis švarioms kasdien, išvengiant kontakto su chloru apdorotais paviršiais, sintetinėmis medžiagomis ir absorbentais, pagamintais iš naftos produktų. Kadangi yra biologiškai suyrantys, todėl neteršia gamtos.

Apsidziaugiau, kad nereikejo toli nuo namu ieskotis kazko nekenkancio nei sau nei gamtai, kaip kad jie raso:))))
Stoviu izdidi prie kasos,,,, akys nukrypsta, ka prie kasos pasidejo sekanti po manes pirkeja, --gi ziuriu tos pat imones tamponus;)))))))
Vat tep....smagu buvo:))



Atsakyti
O gal yra tų, kurios pačios pasisiuvo įklotus toms dienoms? Kaip jie išsilaiko toje vietoje, kur reikia, ta prasme nevažinėja? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 09 10, 18:47)
O gal yra tų, kurios pačios pasisiuvo įklotus toms dienoms? Kaip jie išsilaiko toje vietoje, kur reikia, ta prasme nevažinėja?  blush2.gif


Aš pirkau Kikilyje, jie ten siūti iš flanelės, su užsegimu apačioje, na tai nejuda jie man.
Bet koks rojus po įprastinių paketų thumbup.gif Žinoma, kad reikalų daugiau su skalbimu, bet atsigavau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kregzde: 11 rugsėjo 2010 - 17:43
kregzde, niekas neprateka? Kiek jų maždaug pakanka? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 09 11, 18:19)
kregzde, niekas neprateka? Kiek jų maždaug pakanka? ax.gif


Kol kas nepratekėjo, bandau pirmą mėn. O prasiskalbiu rankom vakare, tai kažkaip nedaug man jų reikia, nors aš pirkau visą komplektą. Bet jausmas tai tikrai geras, niekas nešunta, neniežti ir pan, man vos jau ne alergija būdavo paskutinėm mėnesinių dienom, tik drėgmė tai jaučiasi prie kūno g.gif Ir tie su anijoninėm juostelėm, tai man jokių stebuklų nebuvo, nepatiko jie man. Va taurelę gal ir įdomu būtų išbandyti kada g.gif
Atsakyti
O kažin kaip dėl ekologiškų tamponų? Ar jie taip pat kenksmingi moters organizmui kaip ir paprasti?
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 09 10, 17:47)
O gal yra tų, kurios pačios pasisiuvo įklotus toms dienoms? Kaip jie išsilaiko toje vietoje, kur reikia, ta prasme nevažinėja?  blush2.gif



as nesisiuvau, bet pirkau medziaginius, spraude uzsisega (na 'knopke' ar kaip ten vadinas rolleyes.gif ) tai viskas lyg ir ok, bet noreciau ne tokiu kokius naudoju, mat pirkau tuos imse vimse is Rasakilos, tai jie turi ta pagrinda i kuri isideda iklotas ir iklota. jei siuciaus, jauciu daryciau tiesiog iklotus su sparneliais, man taip patogiau atrodo.

tiesa, o kaip vadinasi tie dalykai su kuriais spraudes i medziaga galima 'isaudyt'? blush2.gif ir kokia mazdaug ju kaina?
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2010 09 21, 22:25)
as nesisiuvau, bet pirkau medziaginius, spraude uzsisega (na 'knopke' ar kaip ten vadinas rolleyes.gif  ) tai viskas lyg ir ok, bet noreciau ne tokiu kokius naudoju, mat pirkau tuos imse vimse is Rasakilos, tai jie turi ta pagrinda i kuri isideda iklotas ir iklota. jei siuciaus, jauciu daryciau tiesiog iklotus su sparneliais, man taip patogiau atrodo.

tiesa, o kaip vadinasi tie dalykai su kuriais spraudes i medziaga galima 'isaudyt'?  blush2.gif  ir kokia mazdaug ju kaina?

Aišku, aš galvojau kaip geriau, ar su tais pakeičiamais įklotais, ar ne.

Spaudžių presas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 09 22, 16:06)
Aišku, aš galvojau kaip geriau, ar su tais pakeičiamais įklotais, ar ne.

Spaudžių presas? g.gif


man asmeniskai geriau be pakeiciamu ikloteliu, nes bent jau man tie imse vimse pvz apsimaunant ar nusimaunant kelnaites ne itin gerai laikosi (tas keiciamas iklotas), tai nelabai patogu. o ir paciam komplekte tu pagrindu iklotui idet tik keletas, tad jei susipurvina ir tas pagrindas, ne tik iklotas, nepatogu, nes daznai sklabt reik arba daugiau komplektuku turet.
manau, pasisiusiu dar paprastu iklotu su sparneliais g.gif
Atsakyti
Na, prisiskaičiau čia Jūsų visų komentarų ir labai susidomėjau tais natūraliais paketais, tad ėmiau ieškoti Kaune. Nusipirkau pradžiai pigiausius, t.y. Kotonella
, radau ŠVAROS PREKĖSE, kaina 6.49lt, tik man įdomu pasidarė, kai pamačiau, kad tie Kotonella Day gana plonyčiai, truputį baisoka, nes naudodavau storesnius g.gif Dar Maximoje ir Švaros prekėse radau ir Gentle day, jie truputį brangesni (9.99 ar 9.90lt), bet reiks vėliau irgi pabandyti nusipirkti rolleyes.gif RIMI mačiau Natracare, bet kaina atbaidė (virš 16lt) doh.gif , tad nusprendžiau, paskaičius Jūsų komentarus, kad turbūt nelabai kuo jie visi skiriasi, apsieiti biggrin.gif Štai tokie mano pastebėjimai ax.gif biggrin.gif dabar belieka išbandyti savo kailiu smile.gif
Atsakyti