Įkraunama...
Įkraunama...

Moters higiena

na juk čia tik ant tikėjimo, kad ta juostele dezinfikuoja, kaip suprantu g.gif
Reikia pakankamai dažnai keisti švarai, to sterilumo kaip ir nereikia, gal net ir negerai, jeigu viskas sterilu g.gif
Atsakyti
pasisakysiu smile.gif

jau 2sav. 5 pabaigą kaip naudoju kasdieninius daugkartinius "made by my self" biggrin.gif
norėjau į rasakilą varyt pirkti tuos Imse vimse 3 .. ale pagailo litų blush-anim-cl.gif
ne pats geriausias metas dabar išlaidoms, tai sakau bandysiu išsyk pati darytis.

kadangi nestuke.gif tai nėra pavojaus mmmmmm
ir pirma, ką galiu pasakyti, po kokių 4-5 dienų paprastūjų išskyrų sumažėjo rolleyes.gif
pirmuosius pasisiuvau perplonus kelis, paskui persiaurus doh.gif
dabar tokius kaip ir didoki, bet ir sugeria, bet va dar siūsiuos, tobulionsiu iškarpą rolleyes.gif tai mažesnius.

metu juos visus į maišiuką ackirai nuo rūbų ir paskui jau kai plaunu rūbus, ant 60 laispniu kas skalbiama - ranksluosciai ir pan. - tai juos dametu. thumbup.gif


vyras mane baisiai čia py***vojo kad man visai jau kuku, ir.. nu neisgilinam gal smile.gif
ir klausė - ar nebus kvapo kurnors ir šiaip vaizdų.. smile.gif

sakau, suprask, šeimos biudžetą taupau, aplinką saugau ir dar savo kūną rolleyes.gif
Papildyta:
dabar "renku medžiagą" kokius isūtis toms dienoms, nes jos vistiek ateis kažkada doh.gif
o ir po gimdymo gal pabandyti naudoti...?


iš patirties, kas naudojate siūtinius/daugkartinius - kokio storio jie būna? tiksliau kiek reikia, kad bent valandą - dvi - pilimo atlaikytų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo belle femme: 27 birželio 2010 - 14:02
QUOTE(belle femme @ 2010 06 27, 15:04)

dabar "renku medžiagą" kokius isūtis toms dienoms, nes jos vistiek ateis kažkada  doh.gif
o ir po gimdymo gal pabandyti naudoti...?
iš patirties, kas naudojate siūtinius/daugkartinius - kokio storio jie būna? tiksliau kiek reikia, kad bent valandą - dvi - pilimo atlaikytų?

Geras pasirinkimas thumbup.gif pasikartosiu, bet gal pravers. Apatini sluoksni apsiuvau vaiko buvusiais paklotukais (yra pirkti visuose PC-vaiku skyriuose) is vienos puses medziaga is kitos nepralaidus dregmei sluoksnis, tai bent jau rami galiu buti, kad neprabegs. I visu dedu dvigubai susiuta, tris kartus sulenkta flaneles audini, gal ir storenis paketas gaunasi nei visokie always-nematomi ir t.t., bet tikrai nepupso, juolab jei prisitaikysi tinkama dydi.
Atsakyti
Na as ilgai eksperimentavau su visais hig. paketais smile.gifsmile.gif, visus isbandziau su anijonine juostele ir galiu pasakyti kad jie niekuo nesiskiria, tik ju kaina visu triju skiriasi smile.gifsmile.gifsmile.gif, tai renkuosi dabar tuos kurie pigesni yra(Kotonella). Kam moketi brangiau jei preke vienoda smile.gif. Tik zinau, kad prie visu always tikrai negrysiu, nes lyginant su jais tai aciu dievui kad atsirado naturalesniu. Man nuo ju budavo berimai, paskui turedavau dar gydytis juos kelias dienas.
Atsakyti
QUOTE(Monikute1 @ 2010 07 06, 13:16)
Na as ilgai eksperimentavau su visais hig. paketais smile.gifsmile.gif, visus isbandziau su anijonine juostele ir galiu pasakyti kad jie niekuo nesiskiria, tik ju kaina visu triju skiriasi smile.gifsmile.gifsmile.gif, tai renkuosi dabar tuos kurie pigesni yra(Kotonella). Kam moketi brangiau jei preke vienoda smile.gif. Tik zinau, kad prie visu always tikrai negrysiu, nes lyginant su jais tai aciu dievui kad atsirado naturalesniu. Man nuo ju budavo berimai, paskui turedavau dar gydytis juos kelias dienas.


Taip, aš taip pat pritariu Monikute1. Čia šitų su anijonais paketų kokybė yra ta pati, šitą pastebėjimą aš jau anksčiau rašiau, tiesiog manau čia gal kokie konkurentai girdami savo paketus ir sako ant kitų, kad yra geresni... Aš kaip ir minėjau ankščiau bandžiau visus tris čia visur apkalbamus paketus : kotonella, winalite ir gentleday.
Mano visi pastebėjimai, panašumai: malonūs, švelnūs odai, nėra bėrimų, neatsiranda nuo prakaito sukeltų spuogelių ir t.t.
Skirtumai: KAINA.
Dar noriu visoms pasakyti, nes nebegaliu jau skaityti kaip kitos rašo, kad kurie nors iš šitų trijų rūšių išgydi cistas ar miomas ir pan. Merginos nejuokaukit ir niekam nesakykit, tokį dalyką kaip cista išgydo arba vaistai arba operacija ir visa jų išgijimo paslaptis, tikrai dar nesukurti paketai, kurie gydytų moteriškas ligas, kad išorėje apgydo spuogelius ir pan. tai tikiu, bet viduje kaip cista, tai mielosios, kad patikėtumėte mano žodžiais, tiesiog pasiklauskite pas bet kurį gydytoją, nebūtinai ginekologą, kiekvienas jums atsakis, kad tai praktiškai yra neįmanomas dalykas smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
O kotonella su sparneliais? ax.gif Ir gal kuri aptikot internetinę parduotuvę, kurioje jie pigiausi? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 07 07, 13:32)
O kotonella su sparneliais? ax.gif Ir gal kuri aptikot internetinę parduotuvę, kurioje jie pigiausi? blush2.gif


Taip, su sparneliais dieniniai ir naktiniai, o kasdieniniai tai ten jau tokie įklotukai smile.gif
bent jau mano žiniomis pigiausi jie www.assorti.lt ir čia dar kaip tik pirkau, nes kotonellai akcija, dovanų gauti galimą maišelį, kurį gražiai susilanksčius gaunasi braškė thumbup.gif , toks labai įdomus 4u.gif o panašūs maišeliai mačiau CUP'e, tai jų kaina buvo (bijau sumeluoti) gal 12 Lt, tiksliai nepamenu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimondaka @ 2010 07 07, 14:14)
Taip, su sparneliais dieniniai ir naktiniai, o kasdieniniai tai ten jau tokie įklotukai smile.gif
bent jau mano žiniomis pigiausi jie www.assorti.lt  ir čia dar kaip tik pirkau, nes kotonellai akcija, dovanų gauti galimą maišelį, kurį gražiai susilanksčius gaunasi braškė  thumbup.gif , toks labai įdomus  4u.gif  o panašūs maišeliai mačiau CUP'e, tai jų kaina buvo (bijau sumeluoti) gal 12 Lt, tiksliai nepamenu smile.gif

Aišku 4u.gif
Atsakyti
Užsisakiau Kotonella, netrukus turėtų pasirodyti mmm, ir Kotonella greit atkeliaus, tai išbandžiusi parašysiu atsiliepimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lietuvaite9 @ 2010 06 03, 15:01)
o kas bandete jau tianshi firmos oZON ANION AIRIZ? ju tik dar rusijoje yra lietuvoje nera?


Yra jau ir Lietuvoje http://tiens-tianshi...-produktai.html bet pati nespėjau kol kas išbandyti. Būtų smagu išgirsti atsiliepimus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rroses @ 2010 08 01, 19:13)
Yra jau ir Lietuvoje http://tiens-tianshi...-produktai.html bet pati nespėjau kol kas išbandyti. Būtų smagu išgirsti atsiliepimus  ax.gif



bandziau , nu sugeria tikrai gerai, bet kazkaip gal man jie per stiprus ar tas ozonas su anijonais truputi kazkaip "grauzia "isidejus pirmas minutes poto nieko, bet kaina dar ziauri lietuvoj ju.
renkuos vis delto kotonella ir winalite
Atsakyti
Parašysiu savo atsiliepmus apie Kotonella. Po always buvo tikra palaima, jokio šutimo, jokių nemalonių pojūčių. Tikrai patiko, tik vienas minusiukas, kad prastokai laikosi.
Atsakyti