Įkraunama...
Įkraunama...

Moters higiena

QUOTE(belle femme @ 2010 06 02, 09:56)
vat aš ir ieškau kasdienai, labaiu, dar mm tai dar dar gali iškentėti ir su vienkartiniais, bet kasdien, šutintis jau man  doh.gif  verysad.gif
o įgudus galima ir per mm, nors pas mane pila kaip iš kibiro pirmas dienas (nors po antro gimdymo kažin kaip ten bus vėl  g.gif )
bet bent jau kai teplioja tik, galima dažniau keistis ar kažkaip.
Natuke, papasakok, kokius dydžius pirkai, kur pirkai, kiek mokėjai  biggrin.gif
kokius kasdienai naudoji ir kokius per mm.

ačiū labai labai už konsultacijas 4u.gif

Na aš pirkau vieną rinkinuka (trys vename) imsi vimsi, ir dar kelias iš ebay. Tie ebayaus buvo truputi plonesni ir patogesni negu suomiški. Taip pat iš tos pačios mamytės nupirkau storesnius įklotus - vieną dieninį ir vieną naktinį, su papildomais įklotukais. Buvo tokie stori įklotai, o ant jų dar į kišenes galima buvo įdėti papildomų sluoksnių, jeigu ne peršlampa kiaurai - net tiesiog tuos sluoksnius pakeisti. Puikiai jautiesi jei sergi namuiose.

Dar turiu akvilytes siutus įklotus, jie taip pat yra faini, patogus, bet nera kasdieninių.

Tokių taip pat galima labaai įvairių ir gražių surasty etsy.com:
http://www.etsy.com/...h_type=handmade
tik jie būna gan brangus - aš mokėjau gal aštuonius dolerius už vienetą. Taip pat dar siuntimas. Akvilytes tiek pat kainuoja litais wink.gif. Bet jeigu norisi kažko ypatingo, etsy surasit pačių gražiausių variantų biggrin.gif

O kiek reikia aš nežinau biggrin.gif. Turiu du didesnius amerikietiškus ir visą rinkinį lietuviškų. Bet naudojau daugiausiai amerikietiškus, ir truputi kotonella, jeigu naudoti tik flanelinius, turbūt reikia tokio arba panašaus rinkinuko kaip parduoda akvilytė.

Atsakyti
Sveikos,
esu po operacijos ir isigijau Gentle day. Skaciau daug sioje temoje - vienos peikia, kitos giria... Gal kuri naudojo po operacijos ar po gimdymo? Nusipirkau, nes buvau skaicius, kad daug naturaliau nei always (nors man del ju problemu nera -tik iklotas kasdienai nepatinka). Tai kaip ten is tiesa - gal kas Gentle day naudojo ilgiau nei pora men ir galetu garantuoti uz rezultata?
Atsakyti
as po gimdymo pradejau kasdieniu iklotu isvis nebenaudot, jeigu reikia, geriau apatinius pasikeiciu. ir zinot ka - nebereikia kasdieniu visai. cia apie vienkartinius sneku smile.gif
Atsakyti
man winlite cista pranaikino
Atsakyti
O kokie hig. paketai jums patys geriausi tomis dienomis? ax.gif
Atsakyti
gentle day arba love moon
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 06 05, 16:49)
O kokie hig. paketai jums patys geriausi tomis dienomis? ax.gif



Aš nei įklotų, nei tamponų nebenaudoju jau antrus metus - turiu menstruacinę taurelę (ji čia) ir turiu pasakyt, jog tai tobuliausia higienos priemonė kurią kada nors esu naudojus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(as.feja @ 2010 06 06, 17:13)
Aš nei įklotų, nei tamponų nebenaudoju jau antrus metus - turiu menstruacinę taurelę (ji čia) ir turiu pasakyt, jog tai tobuliausia higienos priemonė kurią kada nors esu naudojus  thumbup.gif

Domėjausi taurelėmis, bet sužinojau, kad ji netinka neturėjusioms lytinių santykių
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 06 06, 17:44)
Domėjausi taurelėmis, bet sužinojau, kad ji netinka neturėjusioms lytinių santykių


Na taip, tiesa, nelabai rekomenduojama neturėjusioms....
Tačiau turėjusios - tikrai nereali priemonė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2010 06 03, 18:54)
isbandziau winalite love moon anion. tai visai  thumbup.gif  ploni, minksti, su sparneliais. bet kadangi turejau nusipirkus tik viena pakuti pabandymui, pritrukau tad teko panaudot senu iprastiniu, ziuriu kad oda kazkaip jautriai reaguoja i juos, persti  verysad.gif  tad labiausiai linkstu prie medziaginiu  wub.gif



o medziaginiai tikrai gerai? g.gif kazkaip man sunku patiketi...as kazkaip po love moon jau nieko nebeieskau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(medus_07 @ 2010 06 10, 17:55)
o medziaginiai tikrai gerai? g.gif kazkaip man sunku patiketi...as kazkaip po love moon jau nieko nebeieskau  smile.gif

kai lieki namuose - optimalu, geriau uz love moon biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2010 06 11, 16:40)
kai lieki namuose - optimalu, geriau uz love moon  biggrin.gif



na nebent namuose,nes darbe tai neisivaizduoju kaip su ta sterilia higiena g.gif o love moon mane itikino tuo, kad tikrai apsaugo nuo infekcijos patekimo i organizma thumbup.gif
Atsakyti